سوالات شما در مورد پیام نور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: خدایا به داد همه برس !!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط godfather » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 11:09 am

دفترچه های کاردانی به کارشناسی پس کی میاد؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: خدایا به داد همه برس !!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 12:35 pm

godfather نوشته شده:دفترچه های کاردانی به کارشناسی پس کی میاد؟

دوست عزیز چرا انقدر مظطربی؟؟؟ نگران نباش خیلی زود میاد
من خودمم اول تیر اعزامم

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 6:14 pm

داداش سلام نگران نباش وخودت رو عصبي نکن مياد خودش گفتن مي خواي لينکش رو بهت بدم
بري ببيني گفتن تا نيمه اول سال 87مياد يعني از 1فروردين تا 31 شهرويور نيمه اوله پس برا اعصابت مسلط باش و اگه براي سراسرس ميخوني نگران و مظطرب نباش مياد انشالله
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... sID=615127
این هم لینکش بخون

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 6:42 pm

reza-1365 نوشته شده:داداش سلام نگران نباش وخودت رو عصبي نکن مياد خودش گفتن مي خواي لينکش رو بهت بدم
بري ببيني گفتن تا نيمه اول سال 87مياد يعني از 1فروردين تا 31 شهرويور نيمه اوله پس برا اعصابت مسلط باش و اگه براي سراسرس ميخوني نگران و مظطرب نباش مياد انشالله
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... sID=615127
این هم لینکش بخون

ممنونم دوست عزیز
ولی این کجاش نوشته نیمه ی اول سال؟؟
نوشته سال آینده فقط

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 29 فروردین 1387, 11:29 pm

به جان خودم دوست عزیز من تویه مصاحبه تو یکی از سایتها معتبرخوندم خودش گفته بود دکتر ابوالحسنی و حتی گفته بود باید در رشته ای مطابق با رشته کاردانی خود ادامه تحصیل دهند

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 30 فروردین 1387, 11:59 am

reza-1365 نوشته شده:به جان خودم دوست عزیز من تویه مصاحبه تو یکی از سایتها معتبرخوندم خودش گفته بود دکتر ابوالحسنی و حتی گفته بود باید در رشته ای مطابق با رشته کاردانی خود ادامه تحصیل دهند

منم شنیدم گفتن اردیبهشت
ما که عادت داریم به کارای اینا
هروقت میاد بیاد قدمش روی چشم

دانشجوی ارشد نرم افزار

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » جمعه 30 فروردین 1387, 12:14 pm

farshidshd نوشته شده:
reza-1365 نوشته شده:به جان خودم دوست عزیز من تویه مصاحبه تو یکی از سایتها معتبرخوندم خودش گفته بود دکتر ابوالحسنی و حتی گفته بود باید در رشته ای مطابق با رشته کاردانی خود ادامه تحصیل دهند

منم شنیدم گفتن اردیبهشت
به نظرت کتابهایی که باید بخونیم فرق میکنه؟ آخه مخ آدم نمیکشه کتابهای عمومیشو بخونه!
منم شنیدم اردیبهشت میاد.ما رم در جریان بذار دوست عزیز.از اس ام است ممنونم. :wink:
میدونم شکستن دل چقدر واسه یه پسر سخته! :cry:

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » جمعه 30 فروردین 1387, 3:16 pm

اره دوست عزیز اردیبهشت یا خرداد میاد مسلمه صد و هشتاد درجه با این پیام نوری که میخواییم بدیم داره احتمالا ترم اول ریاضی 2 یا ریاضی مهندسی رو داریم و از دروس تخصصی احتمالا طراحی ، یا طراحی کامپایلر همون درسهایی که تو ترم اول کارشناسی ناپیوسته بقیه دانشگاهها می دن دیگه انشالله بیاد و خوب بخونیم مهرماه87 ترم دوم و دی ماه 87 ترم سوم و میمونه اگه تا پایان ترم سوم به همراه ترم تابستان88 ما تقریبا دوترم می مونه که درست دو سال طول میکشه عالی خواهد شد انشالله

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » جمعه 30 فروردین 1387, 5:29 pm

reza-1365 نوشته شده:اره دوست عزیز اردیبهشت یا خرداد میاد مسلمه صد و هشتاد درجه با این پیام نوری که میخواییم بدیم داره احتمالا ترم اول ریاضی 2 یا ریاضی مهندسی رو داریم و از دروس تخصصی احتمالا طراحی ، یا طراحی کامپایلر همون درسهایی که تو ترم اول کارشناسی ناپیوسته بقیه دانشگاهها می دن دیگه انشالله بیاد و خوب بخونیم مهرماه87 ترم دوم و دی ماه 87 ترم سوم و میمونه اگه تا پایان ترم سوم به همراه ترم تابستان88 ما تقریبا دوترم می مونه که درست دو سال طول میکشه عالی خواهد شد انشالله
پس منبعش فرق داره!خدا کنه منابع آزمونش مثل همین کاردانی باشه!ازمونش چه زمانیه؟

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط reza-1365 » جمعه 30 فروردین 1387, 6:01 pm

دوست من نمیدونم کی ازمونش ولی مثل فراگیره فرقش اینه که دیگه مثل قبل 5سال تو پیام نور درس نمیخونی بلکه حدود 2سال طول می کشه انگار دانشگاه ازاد قبول شدی و درس برداشتی ترم اول دانشپذیری و بعد از قبولی میشی دانشجو و فکر کنم بیشتر درسهاش همون درس هایی باش که ترم اول تو دانشگاه سراسری ازاد وعلمی کاربردی میدن و مدرکش هم از ازاد وعلمی کاربردی صدبرابر بهتره و اردیبهشت یا خرداد میاد امتحاناتش هم احتمالا اواخر مرداد اوایل شهریور باشه

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » جمعه 30 فروردین 1387, 8:44 pm

reza-1365 نوشته شده:دوست من نمیدونم کی ازمونش ولی مثل فراگیره فرقش اینه که دیگه مثل قبل 5سال تو پیام نور درس نمیخونی بلکه حدود 2سال طول می کشه انگار دانشگاه ازاد قبول شدی و درس برداشتی ترم اول دانشپذیری و بعد از قبولی میشی دانشجو و فکر کنم بیشتر درسهاش همون درس هایی باش که ترم اول تو دانشگاه سراسری ازاد وعلمی کاربردی میدن و مدرکش هم از ازاد وعلمی کاربردی صدبرابر بهتره و اردیبهشت یا خرداد میاد امتحاناتش هم احتمالا اواخر مرداد اوایل شهریور باشه
توکل به خدا. اره از اون لحاظ خیلی عالیه.2سال جلو میفتیم!

behrouz.eng

پست توسط behrouz.eng » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:48 am

reza-1365 نوشته شده:دوست من نمیدونم کی ازمونش ولی مثل فراگیره فرقش اینه که دیگه مثل قبل 5سال تو پیام نور درس نمیخونی بلکه حدود 2سال طول می کشه انگار دانشگاه ازاد قبول شدی و درس برداشتی ترم اول دانشپذیری و بعد از قبولی میشی دانشجو و فکر کنم بیشتر درسهاش همون درس هایی باش که ترم اول تو دانشگاه سراسری ازاد وعلمی کاربردی میدن و مدرکش هم از ازاد وعلمی کاربردی صدبرابر بهتره و اردیبهشت یا خرداد میاد امتحاناتش هم احتمالا اواخر مرداد اوایل شهریور باشه
با سلام خدمت تمامی دوستان
آقا خودتان رو به این پیام نور علاف نکنید خدایش آدم رو خیلی دلسرد میکنه من که خودم قبلا دانشجوی کارشناسی کامپیوتر تو پیام نور بودم که بعد 79 واحد انصراف دادم و تو دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی قبول شدم و الان هم اونجا تحصیل میکنم شاید برای کسانی که تا حال پیام نور رو تجربه نکردند این حرفها تعجب بیاد و لی فقط یه توصیه برادرانه بهتون میدم قید پیام نور رو بزنید فقط زیاد دانشجو برمیدارند بدون امکانات و بدون سواد . پیام نور فقط برای رشته های علوم انسانی و حفظیاتی خوبه.

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 9:58 am

نه دوست من پیام نور بد نیست ماها دانشجو نیستیم و معنای دانشجویی رو نمیدونیم

از خدامونه تو یه دانشگاهی مثله آزاد باشیم تا استادش بیاد 20 صفحه جزوه بده ما هم شبه

امتحان به زور 10 صفحشو بخونیم بریم یه نمره ناپلئونی بگیریم اگرم نشد بریم زگیله استاد

بشیم تا پاسمون کنه تازه انگار نه انگار که ترمی 700 هزار تو منم داریم میدیم که بلا نسبت

خر بریم تو گاو بیایم بیرون با یه تکه کاغذ به اسمه مدرکه مهندسی بعدشم مثل ......

باد بندازیم به غبغبمون که بله در دانشگاه به من پیشنهاداتی شد که با ناسا تبادله اطلاعات

داشته باشم . عزیزم دانشجوی واقعی اونه که اقلا بتونه تو یه ترم چند تا کتابو کامل بخونه

وگرنه بدون الان تو شریفم استادش نمیاد درسو لقمه کنه بجوه تازه بعضیام که انتظار دارن

هضمم کنه بعد تحویله شما بده اگه شما تو دانشگاه آزاد راحتی بدون اشکال از دانشگاه آزاده

و شما نه پیام نور دوست من از ترم پیش داره آزاده دماوند کارشناسی میخونه میگه ترم داره

تموم میشه هنوز استادا 4 جلسه کلاس تشکیل ندادن تازه 680 هزار تومنم داده دلش خوشه

مهندس میشه

behrouz.eng

پست توسط behrouz.eng » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:56 pm

با سلام خدمت دوستان
آقا همه هم ميدونن كه درس خوندن تو اين مملكت اينطوريه و حتي اونهايي هم كه به قول شما خوب درس ميخونند تو اين مملكت فرقي با اون يكيها ندارند چون اصلا تو كشور ما اينها معيار نيستند . تو دانشگاه پيام نور كه من قبلا توش دري ميخوندم خانمي بود كه همش تو درساش از 17 به پايين نمي گرفت ولي حتي الان بلد نيست يه ويندوز نصب كنه و الان هم بيكار تو خونه هست حالا بگيم اين خانم به قول شما كتاب رو كامل خونده نتيجش چيه ؟ اين سيستم كشور ماست فقط بايد زود مدرك رو بگيري و خودت رو علاف استاد و دانشگاه نكني. حالا باز هم مونده به خودتون .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 1:48 pm

godfather نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:

منم شنیدم گفتن اردیبهشت
به نظرت کتابهایی که باید بخونیم فرق میکنه؟ آخه مخ آدم نمیکشه کتابهای عمومیشو بخونه!
منم شنیدم اردیبهشت میاد.ما رم در جریان بذار دوست عزیز.از اس ام است ممنونم. :wink:
میدونم شکستن دل چقدر واسه یه پسر سخته! :cry:
کتاباش باید همون باشه به احتمال زیاد
مخمونم باید بزور بکشه دیگه :wink:

خیالت راحت باشه حتما بهت خبر میدم امروزم روز اول بود دیگه نه؟؟؟!!

خدا رو شکر حد اقل تو درک کردی که شکستن دل واسه یه پسر چقدر سخته
ممنون از توجهت

التماس دعا...

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده