5 ترمه شدن و اولویت اول

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
MIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

5 ترمه شدن و اولویت اول

پست توسط MIT » جمعه 21 آذر 1393, 10:21 pm

یه سوال !
میشه مهرماه 94 یه جا قبول شی ولی بهمن 94 فارغ التحصیل شی و مهر ماه بری مرخصی بگیری در حالی که هنوز فارغ التحصیل نشدی و مدرکی نداری که به دانشگاه جدید ارائه بدی ؟ ممنون
باید تلاش کرد و بس.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: 5 ترمه شدن و اولویت اول

پست توسط lalaya » شنبه 22 آذر 1393, 6:37 pm

متاسفانه ممکن نیست.
حتی دانشگاه های غیرانتفاعی هم به شما اجازه ی اینکارو نمیدن.
مگر اینکه زمان انتخاب دانشگاه، تنها کد رشته هایی رو انتخاب کنید که پذیرش نیمسال دوم دارند که این کد رشته ها بسیار محدودند. در حد نهایتاً 5 کد رشته در هر سال! و برای مثال شما نمیدونید که دانشگاه دلخواهتون امثال پذیرش نیمسال دوم خواهد داشت یا نه.
البته دانشگاههای غیرانتفاعی اکثر سالها، آبان ماه برای پذیرش بهمن تکمیل ظرفیت اعلام می کنند.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
MIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MIT » دوشنبه 24 آذر 1393, 1:29 am

خیلی بد شد که من 5 ترمه میشم و میخوام بزنم علم و فرهنگ دیگه از شمسی پور زده شدم با علم و فرهنگ هم تماس گرفتم گفت پذیرش بهمن نداریم مگه اینگه سازمان سنجش تکمیل ظرفیت اعلام کنه.فک میکنی علم و فرهنگ اطلاعیه پذیرش تکمیل ظرفیت رو واسه 94 اعلام کنه ؟
باید تلاش کرد و بس.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » شنبه 29 آذر 1393, 10:09 pm

از اونجا که تقاضای علم و فرهنگ تهران همیشه بیشتر از ظرفیتشه، خیلی بعیده صندلی خالی برای بهمنش بمونه. میشه درصدی امیدوار بود ولی حساب باز کردن روش منطقی نیست. خودم ترم 4 ام و تا کنکور، یه ترم مال خودمم و از الان کلی برنامه..اگه وقت شد کنارشون برای پذیرش مهر94 علم و فرهنگ هم کمی میخونم. تو یه ترم فراغت واقعا میشه کارهای مفیدی انجام داد. بنظرم بد نداریم، حتماً حکمتی داره.

Just SMILE..it WORKS :)

قفل شده