مشاوره برای شروع خواندن برای کنکور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mostafa13

مشاوره برای شروع خواندن برای کنکور

پست توسط mostafa13 » پنج‌شنبه 10 مهر 1393, 10:32 pm

سلام دوستان
من امسال کنکور کاردانی فنی حرفه ای شرکت کردم و خداروشکر هم دانشگاه دولتی روزانه شهر خودم (قم) هم قبول شدم
الان هم که ترم اول هستم میخوام از همین الان شروع کنم برای کاردانی به کارشناسی بخونم که ایشالا باز هم دولتی قبول بشم منتها به کلی گیج شدم! ینی نمیدونم مثلا برای درس سیستم عامل که تو کنکور میاد و ما هم این ترم داریم میخونیم، من باید چی بخونم!! استاد که خودش جزوه میگه و اون جزوه هم فقط به درد امتحانات پایان ترم میخوره! از اون ور هم که معلوم نیس منابع کنکور چین! (منظورم مثل کنکور کاردانی که همه منابع همون کتابای هنرستان بودن)! استاد برنامه سازی پیشرفته هم که این ترم هوس کرده به جای سی پلاس پلاس سی شارپ درس بده که خب اونم تو کنکور به درد نمیخوره
یه سرچی هم که کردم تو همین انجمن دیدم که برای هر درس یک سری کتب کنکوری معرفی کردن که هر درسی حدود 5 تا معرفی شده!
حالا الان من دقیقا باید چیکار کنم؟؟
چی باید بخونم که بتونم مطالب رو مفهومی متوجه بشم؟؟
کدوم کتاب کنکوری رو انتخاب کنم؟؟

واقعا الان گیج شدم :| :|
خواهشمندم بهم کمک کنید و راهنماییم کنید و یه نفرو از این گمراهی نجات بدین!
با تشکر goll

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

Re: مشاوره برای شروع خواندن برای کنکور

پست توسط samanehhh » جمعه 11 مهر 1393, 4:34 am

mostafa13 نوشته شده:سلام دوستان
من امسال کنکور کاردانی فنی حرفه ای شرکت کردم و خداروشکر هم دانشگاه دولتی روزانه شهر خودم (قم) هم قبول شدم
الان هم که ترم اول هستم میخوام از همین الان شروع کنم برای کاردانی به کارشناسی بخونم که ایشالا باز هم دولتی قبول بشم منتها به کلی گیج شدم! ینی نمیدونم مثلا برای درس سیستم عامل که تو کنکور میاد و ما هم این ترم داریم میخونیم، من باید چی بخونم!! استاد که خودش جزوه میگه و اون جزوه هم فقط به درد امتحانات پایان ترم میخوره! از اون ور هم که معلوم نیس منابع کنکور چین! (منظورم مثل کنکور کاردانی که همه منابع همون کتابای هنرستان بودن)! استاد برنامه سازی پیشرفته هم که این ترم هوس کرده به جای سی پلاس پلاس سی شارپ درس بده که خب اونم تو کنکور به درد نمیخوره
یه سرچی هم که کردم تو همین انجمن دیدم که برای هر درس یک سری کتب کنکوری معرفی کردن که هر درسی حدود 5 تا معرفی شده!
حالا الان من دقیقا باید چیکار کنم؟؟
چی باید بخونم که بتونم مطالب رو مفهومی متوجه بشم؟؟
کدوم کتاب کنکوری رو انتخاب کنم؟؟

واقعا الان گیج شدم :| :|
خواهشمندم بهم کمک کنید و راهنماییم کنید و یه نفرو از این گمراهی نجات بدین!
با تشکر goll
بهترین منبع از نظر بنده کتابهای آقای مقسمی انتشارات گسترش علوم پایه هست.واسه برنامه نویسی کتاب استاد عادلی نیا.انتشارات مدرسان شریف.
دوست عزیز پیغام خصوصیت رو چک کن..برات پیغام گذاشتم.انشالله موفق باشی.
shad
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

mh555

پست توسط mh555 » دوشنبه 14 مهر 1393, 11:21 am

سلام به اساتید محترم :
من می خوام در کنکور کاردانی به کارشناسی قبول بشم اگه میشه بگید من چه کتب هایی بخونم و چند ساعت در روز مطالعه داشته باشم . مرسی

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » پنج‌شنبه 17 مهر 1393, 11:48 am

mh555 نوشته شده:سلام به اساتید محترم :
من می خوام در کنکور کاردانی به کارشناسی قبول بشم اگه میشه بگید من چه کتب هایی بخونم و چند ساعت در روز مطالعه داشته باشم . مرسی

سلام دوست عزیز.من رتبم تو کارشناسی25 شده و شریعتی تهران روزانه قبول شدم.اینا تجربیاتم هست که برات میذارم.واسه یکی دیگه از بچه های سایت هم گذاشته بودم:

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺁﺑﺎﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻡ.ﺍﮔﻪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻨﺶ ﺭﻭ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ3 ﺍﻟﯽ 4 ﺳﺎﻋﺖ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ5ﺳﺎﻋﺖ ﻣﯿﺨﻮﻧﺪﻡ.ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯿﺨﻮﻧﺪﻡ.ﻭ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻮ ﺍﺫﯾﺖ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺧﯿﻠﯽ..ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻭ ﭘﯿﻮﺗﻪ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﻭ.
ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ 1ﻣﺎﻫﯽ ﻭﺳﻄﺶ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ...ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺸﺨﺺ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﮐﻨﻢ ﺑﺮﺍﺕ.ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯾﺖ ﺩﺍﺭﻩ.ﻣﻦ ﺗﺎ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﯿﺪﻡ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻄﻠﺐ ﺑﻌﺪﯼ ﻧﻤﯿﺮﻓﺘﻢ.ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻦ ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﻔﻈﯽ.ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻬﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻫﺮ ﻣﻄﻠﺐ ﺑﻼ‌ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺗﺴﺘﻬﺎﺷﻮ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﻣﻄﻠﺐ ﺧﻮﺏ ﺟﺎ ﺑﯿﻮﻓﺘﻪ ﺑﺨﺼﻮﺹ ﺩﺭﺳﻬﺎﯾﯽ ﻣﺜﻞ ﻣﺪﺍﺭ ﻭ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﺩﻭﻣﯿﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﺵ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺣﺮﻑ ﺑﻘﯿﻪ ﮔﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺳﺮﺍﻍ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻧﺮﻓﺘﻢ.ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﯿﺪ ﺑﺨﻮﻧﻢ.ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﯿﺪ ﻫﻢ ﻧﺮﺳﯿﺪﻡ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺨﻮﻧﻢ.ﺑﺨﺎﻃﺮ ﭘﯿﺶ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ..ﻣﻦ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﺍﻻ‌ﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻦ.ﻭﻟﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﻭ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﮑﻦ...ﻭ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻫﻢ ﺭﻭﺯﯼ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺯ ﺍﻻ‌ﻥ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﮐﺎﻓﯿﻪ...ﻭﻟﯽ ﻫﻤﻮﻥ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻡ ﺣﺘﻤﺎ...ﺳﺎﻋﺎﺕ ﻣﻄﺎﻟﻌﺖ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﺯﯾﺎﺩ ﮐﻦ.ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺨﻮﻧﯽ.ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﺮﺍﺕ ﻧﻤﻮﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ.ﺍﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻬﻤﻪ...ﻭ ﺍﻣﺎ ﻧﮑﺘﻪ ﯼ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﻣﺮﻭﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﻫﺴﺖ.ﺷﻤﺎ ﻫﺮ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﻣﯽ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪﺵ ﻣﺮﻭﺭﺷﻮﻥ ﮐﻦ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﺳﻤﺶ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻨﯽ .ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺸﯿﻨﯽ ﻭ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺑﺨﻮﻧﯿﺸﻮﻥ...ﺍﺻﻼ‌ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻧﺒﺎﺵ...ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﺮﺩﯼ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﺭﻭ ﺧﻮﺏ ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺶ ﺑﺮﻭ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻄﻠﺐ ﺗﺎﺯﻩ..ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻫﻔﻨﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﮕﺎﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﻄﻠﺐ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﻨﯽ ﯾﺎﺩﺕ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺑﺸﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ...ﻭﻟﯽ ﺍﺻﻼ‌ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ ﻋﻘﺐ ﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺨﻮﻧﯿﺸﻮﻥ.ﺗﻮ ﺩﻭﺭ ﺩﻭﻡ ﻭ ﺳﻮﻡ ﺩﯾﮑﻪ ﻣﻄﻠﺐ ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺍﺕ ﺟﺎ ﻣﯿﻮﻓﺘﻪ...ﺷﻤﺎ ﻓﻘﻂ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻝ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺨﻮﻥ ﻭ ﺑﺪﻭ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﻭﺭ ﺩﻭﻡ.ﻭ ﺳﻌﯽ ﮐﻦ ﺗﺎ ﻋﯿﺪ ﯾﮏ ﺩﻭﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺭﻭ ﺯﺩﻩ ﺑﺎﺷﯽ...ﻭ ﻧﮑﺘﻪ ﺳﻮﻡ: ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺳﺎﺯﯼ ﺍﺯ ﻣﺪﺭﺳﺎﻥ ﺷﺮﯾﻒ ﺑﺨﻮﻥ .ﻣﻦ ﺍﺯ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻭﻟﯽ ﻓﻘﻂ25ﺩﺭﺻﺪ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺰﻧﻢ ﺑﺎﻭﺟﻮﺩﯾﮑﻪ ﺑﻬﺶ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ...ﻭﻟﯽ ﺑﻘﯿﻪ ﯼ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﮐﺎﻓﯿﻪ.ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﺶ ﮐﻪ ﺣﺮﻑ ﻧﺪﺍﺭﻩ.ﻭﻟﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﻼ‌ﻭﻩ ﺑﺮ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﻬﺮﺩﺍﺩ ﻓﻬﯿﻤﯽ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻥ.ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺰﺧﺮﻓﻪ ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﭼﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﻧﯿﺲ.ﭼﻮﻥ ﻣﺮﺟﻊ ﺍﺻﻠﯿﻪ.ﻭﻟﯽ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﻭ ﻣﺪﺭﺳﺎﻥ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ.ﮐﻪ ﻧﺨﻮﺍﯼ ﻓﻬﯿﻤﯽ ﺑﺨﻮﻧﯽ..ﻭ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻗﺘﺖ ﺭﻭ ﭘﺎﯼ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﺗﻠﻒ ﻧﮑﻦ.ﻣﻌﻤﻮﻻ‌ ﺯﺩﻥ ﺗﺴﺘﻬﺎﯼ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﺳﺨﺘﻪ.ﻭﻟﯽ ﺁﻣﺎﺭ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺨﻮﻥ.ﭼﻮﻧﮑﻪ ﺯﺩﻥ ﺗﺴﺘﻬﺎﺵ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﻭ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻪ.ﻣﻦ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻭﻗﺖ ﻧﺸﺪ ﺁﻣﺎﺭ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﻢ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺳﻮﺍﻻ‌ﺵ ﺁﺳﻮﻥ ﺑﻮﺩ.ﺁﻣﺎﺭ ﻣﻦ ﻣﺪﺭﺳﺎﻥ ﺧﻮﻧﺪﻡ.ﻓﻘﻂ ﻓﺼﻞ ﺍﻭﻟﺶ.ﻭﻟﯽ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﺁﻣﺎﺭ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﺑﻬﺘﺮﻩ... ﻭ ﺍﻣﺎ ﻧﮑﺘﻪ ﯼ ﺑﻌﺪﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﺣﺘﻤﺎ ﯾﮑﻤﺎﻩ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺑﺸﯿﻦ ﺗﺴﺘﻬﺎﯼ ﮐﻨﮑﻮﺭﻫﺎﯼ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﺭﻭ ﮐﺎﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺑﯿﻨﻬﺎﯾﺖ ﻣﻮﺛﺮﻩ...ﮐﺎﺳﻪ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻫﻢ ﻣﻦ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻣﯽ 1 ﺧﻮﻧﺪﻡ+ ﮐﺘﺎﺏ ﺟﺎﻣﻊ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻣﺪﺭﺳﺎﻥ...ﮐﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﻭﻗﺖ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﭼﯿﺰ ﺯﯾﺎﺩﯾﺸﻮ ﺑﺨﻮﻧﻢ.ﻭﻟﯽ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﻤﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻫﻢ ﻣﻔﯿﺪ ﺑﻮﺩﺵ....ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.ﺳﻮﺍﻝ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺑﻮﺩ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺘﻢ. goll
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

قفل شده