سوالی از مدیر سایت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

سوالی از مدیر سایت

پست توسط r e z a » جمعه 10 مرداد 1393, 12:21 am

سلام بر آقا پیمان عزیز. goll
اگر رشتتون نرم‌افزار هست لطفا جواب بدید!
من قصد ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ناپیوسته نرم‌افزار دارم .و رشته کاردانیم عمرانه! البته دیپلمم کامپیوتر ه ، میخوام ببینم برای اینکه بتونم در آینده برنامه نویس خوبی بشم و در طول تحصیل دانشجو خوب باشم باید چه کار کنم؟ danesh krn: cuf:
نمیخوام بعد فارغالتحصیلی مثل بعضی از مهندسان نرم‌افزار بیکار بشم یا مغازه دار ! amuz:
جسارتا شما الان مشغول به کاری هستی البته در حوزه رشته نرم‌افزار ؟
میگن در ارشد فوق لیسانس نرم‌افزار نخوانید و آیتی بخوانید بهتره ! قبول دارید؟
دانشگاه آزاد واحد قم برای رشته کارشناسی ناپیوسته نرم‌افزار چطوره؟
بنده اشتباهی که کردم در کنکور کارشناسی ناپیوسته سال ۹۲ از روزانه عمران قبول شدم نرفتم ، امسال در کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۳ ثبت نام نکردم سوالم اینه اگر در تکمیل ظرفیت سال ۱۳۹۳ که با معدل کاردانی گزینش میکنند و هیچ ربطی به کنکور نداره ، ثبت نام کنم قبول بشم و در دانشگاه پذیرفته‌ شده تحصیل کنم چی میشه؟؟؟ اخراج fekr ؟؟؟؟؟ looc

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: سوالی از مدیر سایت

پست توسط peyman » یک‌شنبه 12 مرداد 1393, 8:21 pm

r e z a نوشته شده:سلام بر آقا پیمان عزیز. goll
اگر رشتتون نرم‌افزار هست لطفا جواب بدید!
من قصد ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ناپیوسته نرم‌افزار دارم .و رشته کاردانیم عمرانه! البته دیپلمم کامپیوتر ه ، میخوام ببینم برای اینکه بتونم در آینده برنامه نویس خوبی بشم و در طول تحصیل دانشجو خوب باشم باید چه کار کنم؟ danesh krn: cuf:
نمیخوام بعد فارغالتحصیلی مثل بعضی از مهندسان نرم‌افزار بیکار بشم یا مغازه دار ! amuz:
جسارتا شما الان مشغول به کاری هستی البته در حوزه رشته نرم‌افزار ؟
میگن در ارشد فوق لیسانس نرم‌افزار نخوانید و آیتی بخوانید بهتره ! قبول دارید؟
دانشگاه آزاد واحد قم برای رشته کارشناسی ناپیوسته نرم‌افزار چطوره؟
بنده اشتباهی که کردم در کنکور کارشناسی ناپیوسته سال ۹۲ از روزانه عمران قبول شدم نرفتم ، امسال در کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۳ ثبت نام نکردم سوالم اینه اگر در تکمیل ظرفیت سال ۱۳۹۳ که با معدل کاردانی گزینش میکنند و هیچ ربطی به کنکور نداره ، ثبت نام کنم قبول بشم و در دانشگاه پذیرفته‌ شده تحصیل کنم چی میشه؟؟؟ اخراج fekr ؟؟؟؟؟ looc
سلام
برای برنامه نویس خوب شدن فقط باید علاقه داشته باشید. کسی از روی کتاب و کلاس برنامه نویس نمیشه مگر اینکه خودش علاقه داشته باشه و برای کارش وقت بزاره. خیلی از برنامه نویس های بزرگ رو میشناسم که زیر دیپلم هستن. هر رشته ای هم خصوصیات خودشو داره نمیشه گفت اون خوبه این بده. در مورد تکمیل ظرفیت بهتره به موقعش ( اگر پذیرشش جدای از رتبه کنکور بود ) از سازمان سنجش سوال کنید که مشکلی پیش نیاد
...

قفل شده