کاردانی به کارشناسی پیوسته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

کاردانی به کارشناسی پیوسته

پست توسط hsdn » دوشنبه 9 دی 1392, 9:33 am

باسلام من دانشجوی کاردانی پیوسته رشته کامپیوترهستم البته شهرستان دانشکدهما رشته من کارشناسی نداره برای کارشناسی چطورمیتونم دانشکده تهران باشم واونجادرس بخونم؟درمورد این کارشناسی شدن دردانشکده دیگرکمی توضیح دهید ممنون

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: کاردانی به کارشناسی پیوسته

پست توسط peyman » دوشنبه 9 دی 1392, 10:09 pm

hsdn نوشته شده:باسلام من دانشجوی کاردانی پیوسته رشته کامپیوترهستم البته شهرستان دانشکدهما رشته من کارشناسی نداره برای کارشناسی چطورمیتونم دانشکده تهران باشم واونجادرس بخونم؟درمورد این کارشناسی شدن دردانشکده دیگرکمی توضیح دهید ممنون
سلام. دفترچه زیر رو دانلود کنید. لیست همه دانشگاه هایی که برای مقطع کارشناسی ناپیوسته تا امسال پذیرش میکردند درج شده
http://www.karshenasi.com/download/daf- ... 2-1392.zip
...

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » دوشنبه 9 دی 1392, 11:56 pm

من درمورد پیوسته ها سوال کردم لطفا سوالم رو بخونید

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 10 دی 1392, 10:37 pm

باید کنکور ریاضی فیزیک بدید و شانس شما برای قبولی در دانشگاه های سراسری تهران بسیار بسیار کم هست. در صورت قبولی هم اکثر واحدای کاردانی تطبیق داده نمیشه و از اول باید شروع کنید
...

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » چهارشنبه 11 تیر 1393, 5:45 pm

peyman نوشته شده:باید کنکور ریاضی فیزیک بدید و شانس شما برای قبولی در دانشگاه های سراسری تهران بسیار بسیار کم هست. در صورت قبولی هم اکثر واحدای کاردانی تطبیق داده نمیشه و از اول باید شروع کنید
میشه دراین مورد بیشترتوضیح بدید؟من باید الان چیکارکنم؟اینهمه دانشجوکه ازفنی حرفه ای کامپیوترمیخونند یعنی همشون کاردانی رو الکی میخونند؟میشه دراین موردتوضیحاتی بدید من هیچی درمورداین کارشناسی نمیدونم الان من دانشجوی کاردانی پیوسته فنی هستم وازفنی حرفه ای هم اومدم الان ترم 2هستم واحتمالازیاد 4ترمه فارغ التحصیل میشم بعدش باید چیکارکنم؟کی باید برم ثبت نام کنکورکارشناسی؟کجاثبت نام کنم؟اصلا چرا توی سنجش کنکورکاردانی به کارشناسی(فنی حرفه ای)نیست؟میشه دراین مورد توضیحاتی بدید اگرباید ازاول بخونم خب ادامه ندم وبرم سراغ ریاضی دیگه؟

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » چهارشنبه 11 تیر 1393, 5:46 pm

برای مشاهده گزارش کلیک کنید

peyman نوشته شده:باید کنکور ریاضی فیزیک بدید و شانس شما برای قبولی در دانشگاه های سراسری تهران بسیار بسیار کم هست. در صورت قبولی هم اکثر واحدای کاردانی تطبیق داده نمیشه و از اول باید شروع کنید
کارشناسی ناپیوسته وپیوسته فرقش چیه؟
من الان چون فنی حرفه ای خوندم باید ناپیوسته شرکت کنم؟چرا نمیتونم پیوسته شرکت کنم؟بعدشم کامپیوتریکی ازرشته های پایه هست چرا باید کنکورریاضی فیزیک بدم؟خودش مگه کنکورفنی حرفه ای نداره؟کارشناسی نداره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر

قفل شده