بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط Uniqueee » جمعه 18 بهمن 1392, 11:05 am

samanehhh نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:سلام بچه ها!
توو این 2تا سوال پایینی بنظرتون اون قسمتایی که مشخص کردم مشکل دارن یا نه؟؟؟
01.JPG
Eshkal.JPG
الهام جان منظورت از مشکل چیه؟ اشکال چاپی؟
سوالی که مال علمی کاربردی87مشکلی نداره.اون قسمتی که رنگیش کردی" %ویژه" هست که در دستور پscanfت استفاده میشه و باعث میشه تا نزدن کلیدEnter کل رشته را تا آخر از ورودی دریافت میکنه.حتی اگر فضای خالی یا همون کاراکتر فاصله هم بین رشته باشه.

اون یکی سوال هم بینa1و a2 کاما وجود داره...من درست نمیتونم بفهمم.عکسات تو گوشیم واضح نیس زیاد...ولی توضیحشو بلد نیستم .
عه..یعنی این باعث میشه تا نزدن کلید اینتر کل رشته رو تا آخر از ورودی بگیره؟
من نمیدونستم fekr khk:
مرسی که گفتی...
و اما دومی: مگه نباید متغیر های متناظر %n علامت & داشته باشن؟ پس چرا a1 و a2 ندارند؟
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » جمعه 18 بهمن 1392, 11:44 am

Uniqueee نوشته شده:
samanehhh نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:سلام بچه ها!
توو این 2تا سوال پایینی بنظرتون اون قسمتایی که مشخص کردم مشکل دارن یا نه؟؟؟
01.JPG
Eshkal.JPG
سوالی که مال علمی کاربردی87مشکلی نداره.اون قسمتی که رنگیش کردی" %ویژه" هست که در دستور پscanfت استفاده میشه و باعث میشه تا نزدن کلیدEnter کل رشته را تا آخر از ورودی دریافت میکنه.حتی اگر فضای خالی یا همون کاراکتر فاصله هم بین رشته باشه.

اون یکی سوال هم بینa1و a2 کاما وجود داره...من درست نمیتونم بفهمم.عکسات تو گوشیم واضح نیس زیاد...ولی توضیحشو بلد نیستم .
من نمیدونستم fekr khk:
مرسی که گفتی...
و اما دومی: مگه نباید متغیر های متناظر %n علامت & داشته باشن؟ پس چرا a1 و a2 ندارند؟
آره همین کد.خواهش میکنم.
متاسفانه تو کتاب مقسمی راجع به%n من توضیحی ندیدم...ولی جواب این سوالو که نگاه کردم نوشته فرمت%n در دستور چاپ طول رشته چاپ شده رو تا این فرمت در متغیر متناظر میریزد.و باید در این مورد آدرس متغیر ذکر گردد...خب پس بخاطر همینه که دستور4 غلط به حساب میاد و تاریخو چاپ نمیکنه...دقت کن گفته کدام دستورات تاریخ رو چاپ نمیکند...
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » جمعه 18 بهمن 1392, 4:57 pm

rafael957490 نوشته شده:
matarata1994 نوشته شده:سلام. کسی هست که رتبش خوب شده باشه و یه جای دولتی خوب قبول شده باشه و ترتیبه درسهایی که خونده رو بگه. من الان کتاب سیستم عامل مقسمی رو تموم کردم و کتاب ذخیره بازیابی مقمسی رو شروع کردم. بعدش باید چی بخونم؟
سوال دیگه اینکه چرا هیچکی ریاضی رو توی کنکور نمیزنه؟ یعنی میگید کتابای ریاضی کنکوری رو نخونم؟ چون من ریاضیم بد نیست. توی دبیرستان هم رشتم ریاضی بود. البته ریاضی انقدر کتاب کنکوری داره نمیدونم کدومشو بخونم. ریاضی 1 داره ریاضی 2 داره آمار داره...
اگه یکی آقایی کنه به تمامه سوالام جواب بده ایشالا امسال شمسی پور میارم str: چون پشتکارم خوبه فقط نمیدونم دقیقا چی بخونم rooz dan
goll
راستی شما ها آزمون شرکت می کنید؟ آزمونه چی؟ چجوری؟ دسته مارو هم بگیرید بابا.
ID yahoo: jose.morinho4030
بی زحمت منو ادد کنه هرکی میخواد کنکور بده. ممنون bil:
سلام

اینجا همه دوستان عزیز کنکوری 93 هستند ، تا جایی که بنده اطلاع دارم
بهتره منبع اصلی سیستم عامل که آقای مهرداد فهیمی رو بگیرید بخونید چون همه ی سوالات از اون کتاب میاد
هر درسی که دوست دارید بخونید ، ولی به نظر بنده ساختمان داده بخونید
وقت خودتون رو با ریاضی تلف نکنید ، با اینکه رشتتون ریاضی بوده ولی واقعا ریاضی توی کنکور زدن خیلی سخته
آزمون بنده که شرکت نمی کنم ، ولی دوستان سال قبل و دوستان امسال گفتن یه آزمون هایی هست به نام گروه سلامی - اکبری . توی اینترنت سرچ بکنید ، یه چیزی حالیتون میشه!!!
من شما رو اد کردم
سلام حاج محمد خیلی خیلی خیلی خیلی مخلصیم.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » جمعه 18 بهمن 1392, 7:51 pm

rafael957490 نوشته شده:
matarata1994 نوشته شده:یکی از دوستان میگه که شمسی پور و شریعتی تهران به درد نمیخوره و فقط اسمش در اومده. درسته؟ اگه درست باشه که به کل من دیگه نمیخونم. چه زوقو شوقی داشتیم بریم تهران :(
دوست عزیز
هر کس نظری داره ، و ممکنه نظرات با هم فرق کنه
http://www.karshenasi.com/1390/06/shamsipour.html
به این لینک برید
درباره شمسی پور نوشته
میتونه واستتون مفید باشه
به حرف دوستان کاری نداشته باشید .. به هرحال هر رشته ای یه مدینه فاضله داره ، یه number one داره .. اینجا هر چه قدر هم بد باشه ، بازهم کعبه آمال هم رشته ای های ماست . باید برای رسیدن به این خواسته تلاش کنیم ...تو این لینکی که دوست مون هم قرار دادند کاملا مشهوده
آخرین ویرایش توسط missleili در جمعه 18 بهمن 1392, 8:45 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
witheshgh

پست توسط witheshgh » جمعه 18 بهمن 1392, 7:59 pm

سلام دوستان ..یک سوالی دارم ..من ترم آخرم هست و اگر این ترم تمام واحد هامو پاس نکنم در ترم بعدی باید معرفی به استاد بردارم.. میخواستم بدونم اگه این اتفاق بیفته با توجه به اینکه من ترم شش هستم و مشمول سربازی میشم میتونم کنکور بدم و از ترم بهمن وارد دانشگاه بشم؟

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » جمعه 18 بهمن 1392, 8:45 pm

witheshgh نوشته شده:سلام دوستان ..یک سوالی دارم ..من ترم آخرم هست و اگر این ترم تمام واحد هامو پاس نکنم در ترم بعدی باید معرفی به استاد بردارم.. میخواستم بدونم اگه این اتفاق بیفته با توجه به اینکه من ترم شش هستم و مشمول سربازی میشم میتونم کنکور بدم و از ترم بهمن وارد دانشگاه بشم؟
سلام .. در این صورت باید موقع انتخاب دانشگاه ها ، فقط دانشگاه هایی رو انتخاب کنید که ترم بهمن پذیرش دارند

آواتار کاربر
local
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Yazd
تماس:

پست توسط local » شنبه 19 بهمن 1392, 11:46 am

سلام بچه ها.
کسی میدونه ثبت نامش چه زمانی هست؟ fekr
به امید خدا به راهم ادامه میدم

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » شنبه 19 بهمن 1392, 12:10 pm

local نوشته شده:سلام بچه ها.
کسی میدونه ثبت نامش چه زمانی هست؟ fekr
سلام.
پارسال اوایل اسفندماه بود که اومد.
به این انجمن سربزنید.اومده باشه حتما دوستان اعلام میکند.
danesh

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
local
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Yazd
تماس:

پست توسط local » شنبه 19 بهمن 1392, 12:49 pm

دوستان شاید باورتون نشه ولی هیچ وقت تحت تاثیر حرف کسی قرار نگیرین gsg
کنکور قبول شدم کاشان ولی نرفتم به دلیل اینکه میخواستم کار کنم و برم توی بازار کار و بعدش برم درس بخونم.
ولی الان که رفتم توی بازار کار میبنیم چقدر وقت آزاد دارم که میتونستم درسمم بخونم.
حیف گذشت کنکور 92 و قبول شدم و نرفتم nar
به امید خدا به راهم ادامه میدم

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mahmod » شنبه 19 بهمن 1392, 2:27 pm

witheshgh نوشته شده:سلام دوستان ..یک سوالی دارم ..من ترم آخرم هست و اگر این ترم تمام واحد هامو پاس نکنم در ترم بعدی باید معرفی به استاد بردارم.. میخواستم بدونم اگه این اتفاق بیفته با توجه به اینکه من ترم شش هستم و مشمول سربازی میشم میتونم کنکور بدم و از ترم بهمن وارد دانشگاه بشم؟
این خودتی یا بدلته؟
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » شنبه 19 بهمن 1392, 5:13 pm

samanehhh نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:
samanehhh نوشته شده:

من نمیدونستم fekr khk:
مرسی که گفتی...
آره همین کد.خواهش میکنم.
متاسفانه تو کتاب مقسمی راجع به%n من توضیحی ندیدم...ولی جواب این سوالو که نگاه کردم نوشته فرمت%n در دستور چاپ طول رشته چاپ شده رو تا این فرمت در متغیر متناظر میریزد.و باید در این مورد آدرس متغیر ذکر گردد...خب پس بخاطر همینه که دستور4 غلط به حساب میاد و تاریخو چاپ نمیکنه...دقت کن گفته کدام دستورات تاریخ رو چاپ نمیکند...
سمانه جون پس چرا تو کتاب من گفته که گزینه 1 درسته؟
اصلاً این تست جوابش کدوم گزینه اس؟
واقعاً دیگه دارم به کل گیج میشم khk: ger
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » شنبه 19 بهمن 1392, 6:07 pm

الهام:
جوابش میشه گزینه4.
یعنی خطوط1و4 چاپ نمیشن.
بعضی از تستا جواباشونو درست نزده.البته کم پیش میاد...توضیحات تست رو بخون ببین با جوابش جور در میاد یا نه..
من تو کتاب مجموعه سوالات کنکورهای سراسری و آزاد مدرسان نگاه کردم و بهت گفتم.منبع خودم مقسمیه. danesh

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
ahmadsowiti

پست توسط ahmadsowiti » شنبه 19 بهمن 1392, 6:50 pm

دوستان عزیز سلام؛
من یک هفته س خوندن واسه کنکور رو شروع کردم(روزی 8ساعت)
کتابام درس وکنکور مقسمیه
بعد از خوندن هر فصلی به سوالات آخر فصل(اغلب سوالات کنکور سالهای گذشته ن) که میرسم حدود 60 70 درصد رو تخمین یا درست حل میکنم، بقیه 30 40 درصد رو باید به پاسخ ها مراجه کنم تا بفهمم اصن چی میخوات ازم- خواستم بدونم دوستانی هستن که همچین مشکلی رو دارن یا واقعاً کیفیت درس خوندنم پایینه!!!؟؟؟

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » شنبه 19 بهمن 1392, 8:59 pm

ahmadsowiti نوشته شده:دوستان عزیز سلام؛
کتابام درس وکنکور مقسمیه
بعد از خوندن هر فصلی به سوالات آخر فصل(اغلب سوالات کنکور سالهای گذشته ن) که میرسم حدود 60 70 درصد رو تخمین یا درست حل میکنم، بقیه 30 40 درصد رو باید به پاسخ ها مراجه کنم تا بفهمم اصن چی میخوات ازم- خواستم بدونم دوستانی هستن که همچین مشکلی رو دارن یا واقعاً کیفیت درس خوندنم پایینه!!!؟؟؟
سلام .. روال درس خوندن شما اون هم تو ماه هایی که هنوز تا کنکور وقت زیادی مونده خیلی خوبه .. اما باید نگاه کرد دید کیفیت این ساعات چه طوره . غالبا توی روش های مطالعه همیشه می گن یک پیش خوانی از قبل داشته باشید و تست هارو بذارید بعد از دور دوم .. با این حال من هم مثل شما همیشه همین طور هستم .. پیش می اد که کلا درسو با تستایی که حل می کنم می فهمم .. برای فهم کامل مطالب ، همیشه باید مثال ها رو حل کرد که تست های بعد از هر فصل ، حکم همون مثال ها رو داره تا مطالب کاملا جا بیفته .. برای همین اصلا نگران نباشید و مطمئن باشید این یک چیز طبیعیه

آواتار کاربر
ahmadsowiti

پست توسط ahmadsowiti » شنبه 19 بهمن 1392, 9:15 pm

missleili نوشته شده:
ahmadsowiti نوشته شده:دوستان عزیز سلام؛
کتابام درس وکنکور مقسمیه
سلام .. روال درس خوندن شما اون هم تو ماه هایی که هنوز تا کنکور وقت زیادی مونده خیلی خوبه .. اما باید نگاه کرد دید کیفیت این ساعات چه طوره . غالبا توی روش های مطالعه همیشه می گن یک پیش خوانی از قبل داشته باشید و تست هارو بذارید بعد از دور دوم .. با این حال من هم مثل شما همیشه همین طور هستم .. پیش می اد که کلا درسو با تستایی که حل می کنم می فهمم .. برای فهم کامل مطالب ، همیشه باید مثال ها رو حل کرد که تست های بعد از هر فصل ، حکم همون مثال ها رو داره تا مطالب کاملا جا بیفته .. برای همین اصلا نگران نباشید و مطمئن باشید این یک چیز طبیعیه
ممنون ازشما : ولی خواهش میکنم این امضاتون رو عوض کنید هرچی انگیزه درس خوندن بود واسه ی لحظه از بین رفت!

قفل شده