بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط Uniqueee » چهارشنبه 27 آذر 1392, 4:22 pm

حالا بازم سوال:
توو ذخیره مقسمی نوشته که:
در تعیین حداکثر طول بلاک باید فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار داد از جمله:
که مورد چهارمش رو من مشکل دارم که گفته:"اگر در یک سیستم چند برنامه از یک فایل استفاده می کنند، اندازه بلاک با توجه به اندازه کوچکترین بافر معین می گردد"
حالا اینجا منظور از "فایل" چیه؟ مگه ما چندتا بافر داریم؟
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » چهارشنبه 27 آذر 1392, 4:25 pm

samanehhh نوشته شده:سلام
میگم دوستان شاید منظور مقسمی این بوده که تو الگوریتمsjf کارها به ترتیب الویت ورودیشون اجرا نمیشن .برعکس الگوریتم اولویت.
نه؟نظر شما چیه؟
fekr
نمیدونم..اصلاً وقتی اون یه خط رو میخونم مخم می هنگه! nisdh khk:

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 27 آذر 1392, 6:26 pm

Uniqueee نوشته شده:حالا بازم سوال:
که مورد چهارمش رو من مشکل دارم که گفته:"اگر در یک سیستم چند برنامه از یک فایل استفاده می کنند، اندازه بلاک با توجه به اندازه کوچکترین بافر معین می گردد"
فایل اطلاعات ذخیره شده روی دیسکه .و اینکه هر برنامه بافر مخصوص به خودشو مگه نداره؟ پس تو سیستم چندبرنامه ای لابد چند تا بافر هست....البته مطمءن نیستما.
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » جمعه 29 آذر 1392, 11:21 am

samanehhh نوشته شده:
فایل اطلاعات ذخیره شده روی دیسکه .و اینکه هر برنامه بافر مخصوص به خودشو مگه نداره؟ پس تو سیستم چندبرنامه ای لابد چند تا بافر هست....البته مطمءن نیستما.
سمانه جان اینجا که منظورش سیستم چند برنامه ای نیست...میگه اگر در یک سیستم؛ چند برنامه از یک فایل استفاده می کنند.......
فک کنم منظورش اینه که وقتی چندتا برنامه ای که برا خودشون بافر دارن و از یه فایل استفاده میکنن اندازه بلاک به اندازه کوچکترین بافر تعیین میشه(یعنی هر کدوم از برنامه ها بافر کوچکتری دارن با اون هماهنگ میشه) نه؟؟ rooz

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » جمعه 29 آذر 1392, 12:40 pm

Uniqueee نوشته شده:
samanehhh نوشته شده:
سمانه جان اینجا که منظورش سیستم چند برنامه ای نیست...میگه اگر در یک سیستم؛ چند برنامه از یک فایل استفاده می کنند.......
فک کنم منظورش اینه که وقتی چندتا برنامه ای که برا خودشون بافر دارن و از یه فایل استفاده میکنن اندازه بلاک به اندازه کوچکترین بافر تعیین میشه(یعنی هر کدوم از برنامه ها بافر کوچکتری دارن با اون هماهنگ میشه) نه؟؟ rooz
منم دقیقا منظورم همین بودش عزیزم.
ولی خب سیستمهای امروزی اکثرا چندبرنامه ای هستن دیگه.
مگه نه؟
fekr
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » شنبه 30 آذر 1392, 10:11 am

samanehhh نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:
samanehhh نوشته شده: فایل اطلاعات ذخیره شده روی دیسکه .و اینکه هر برنامه بافر مخصوص به خودشو مگه نداره؟ پس تو سیستم چندبرنامه ای لابد چند تا بافر هست....البته مطمءن نیستما.
منم دقیقا منظورم همین بودش عزیزم.
ولی خب سیستمهای امروزی اکثرا چندبرنامه ای هستن دیگه.
مگه نه؟
fekr
آره دیگه! bale

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » شنبه 30 آذر 1392, 10:13 am

بچه ها یلداتون مبارک shad
ایشالا سال دیگه یلدا رو در دانشگاهی که دوست دارین جشن بگیرین با دوستای جدیدتون...
آمین.

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » شنبه 30 آذر 1392, 3:49 pm

بچه ها یلداتون مبارک goli cuf: ssb: str:
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » چهارشنبه 4 دی 1392, 10:48 am

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشوردرباره زمان ونحوه تكميل ظرفيت برخي از كد رشته هاي تحصيلي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392
1392/09/30

به اطلاع كليه داوطلباني كه درآزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392، ثبت نام وشركت نموده انــد (اعم از حاضرين وغائبين ) و نيز داوطلباني كه درآزمون مذكور ثبت نام ننموده اند، مي رساندكه دراين مرحله تكميل ظرفيت براي بهمن ماه سال 92 در برخي از كدرشته هاي تحصيلي دانشگاهها وموسســات آموزش عالي پذيرش براساس نمره آزمون از بين شركت كنندگان درآزمون و براي برخي از كدرشته هاي تحصيلي موسســـــــــات آموزش عالي غيرانتفاعي و غير دولتي در آزمون مذكور پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل مقطع كارداني) صورت خواهد گرفت .
لذا كليه متقاضيان مي توانند براساس شرايط وضوابطي كه در اطلاعيه اين سازمان در تاريخ چهارشنبه مورخ 4/10/92 منتشر خواهد شد، از روز يكشنبه مورخ 8/10/92 لغايت پنج شنبه 12/10/92 به سايت اينترنتي سازمان مراجعه وپس از پرداخت وجه مربوط نسبت به ثبت نام وتكميل فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.
ضمناً توجه داوطلبان گرامي را به اين نكته معطوف مي دارد كه دربرخي ازكدرشته هاي امتحاني آزمون مذكور درمرحله تكميل ظرفيت پذيرش صورت نخواهد گرفت و لذا داوطلبان لازم است پس از كسب اطلاع از رشته هايي كه پذيرش درآنها صورت مي پذيرد ، نسبت به خريد كارت اعتباري اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سلماس
تماس:

پست توسط leilaa » چهارشنبه 4 دی 1392, 4:37 pm

به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 ثبت‌نام نموده (اعم از اينكه در جلسه آزمون حاضر بوده و يا نبوده‌اند) و همچنين متقاضياني كه در آزمون فوق ثبت‌نام ننموده‌اند، مي‌رساند بعضي از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي، پس از اعلام نتايج نهايي آزمون فوق علاوه بر ظرفيت‌هاي‌ مندرج در دفترچه راهنما، براي پذيرش دانشجو اعلام ظرفيت نموده و یا متقاضی تکمیل ظرفیت بعضی از رشته‌های خود شده‌اند، كه جدول كد رشته محل هاي مربوط درقالب دفترچه راهنما از ساعت 14:00 روز پنجشنبه مورخ 5/10/92 بر روي سايت اين سازمان قرار داده خواهد شد. لذا کلیه داوطلبان و متقاضيان می‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در اين اطلاعيه و دفترچه راهنماي مربوط از روز يكشنبه 8/10/92 لغايت پنج شنبه 12/10/92 به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 35,000 (سي و پنج هزار) ريال وجه مربوط به تكميل ظرفيت از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي، نسبت به ثبت‌نام و تكميل فرم انتخاب رشته (حداكثر 20 كدرشته) به روش اينترنتي، اقدام نمايند.
الف) موارد قابل توجه:
1- پذيرش در اين مرحله براي كدرشته‌محلهاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي در آزمون مذكور صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل كل مقطع كارداني) صورت خواهد گرفت. بديهي است براي بقيه كد رشته‌محلها (به جز موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) پذيرش از بين داوطلباني كه در آزمون مذكور شركت نموده و حاضر جلسه بوده‌اند و براساس نمره‌كل اكتسابي درآزمون انجام مي پذيرد
2-آن دسته از داوطلباني كه در يكي از رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 پذيرفته شده‌اند، با رعايت ضوابط مربوط و در نظر گرفتن تبصره‌هاي ذيل مي‌توانند متقاضي شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه مذكور شوند.
تبصره 1: در صورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين گزينش، قبولي قبلي آنان لغو خواهد شد. لذا به پذيرفته‌شدگان تأكيد مي‌شود، در تكميل فرم تقاضانامه شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دقت كافي مبذول دارند، در غير اينصورت هيچگونه تقاضايي قابل قبول نخواهد بود.
تبصره 2: در صورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين گزينش، با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.
تبصره 3: پذيرفته‌شدگان در هر يك از كدرشته‌هاي تحصيلي داراي شرايط خاص كه به دستگاه‌هاي اجرايي تعهد خدمت دارند مجاز به ثبت‌نام و انتخاب رشته دراين مرحله نمي‌باشند و چنانچه اقدام به انتخاب رشته نموده و پذيرفته شوند قبولي آنان لغو خواهد شد.
3- نيمسال پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اطلاعيه مربوط براساس امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، خواهد بود.
4- داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام نكرده‌اند، مي‌توانند در اين مرحله ثبت‌نام نموده و صرفاً مجاز به انتخاب رشته‌هاي پذيرش با سوابق تحصيلي (رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) خواهند بود.
ب) تکالیف داوطلبان‌ براي‌ شركت‌ در پذيرش دانشجو در اين مرحله:‌
1- ب) داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام نموده‌اند:
1-1-ب) مراجعه به سايت اينترنتي سازمان، براي تهيه كارت اعتباری و جدول كدرشته‌ محلهاي تحصيلي .
2-1-ب) درج معدل كل مدرك كارداني در قسمت مربوطه (دانشجويان سال آخر كه تا 30/11/92 فارغ‌التحصيل مي‌شوند، مي‌بايست ميانگين واحدهاي گذرانده تا 31/6/92 را در قسمت مربوط درج نموده و فرم معدل مندرج در دفترچه را به تاييد موسسه محل تحصيل مقطع كارداني خود برسانند). باتوجه به اينكه پذيرش در رشته هاي مربوط به موسسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وغير دولتي براساس سوابق تحصيلي صورت مي پذيرد لذا لازم است داوطلبان حسب مورد دردرج صحيح معدل مقطع كارداني و يا ميانگين واحد هاي گذرانده تا 31/6/92 دقت لازم را به عمل آورند .
3-1-ب) انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (8/10/92 لغايت 12/10/92).

2- ب) داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام ننموده‌اند:
1-2-ب) مراجعه به سايت اينترنتي سازمان، براي تهيه كارت اعتباری و دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
2-2-ب) تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام.
3-2-ب) تكميل تقاضانامه ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (8/10/92 لغايت 12/10/92).
تذكر مهم: با توجه به اينكه اين دسته از داوطلبان، صرفاً مجاز به انتخاب رشته‌هاي پذيرش با سوابق تحصيلي (رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) خواهند بود، مي‌بايست در درج صحيح معدل كل مقطع كارداني خود دقت نمايند. دانشجويان سال آخر كه تا 30/11/92 فارغ‌التحصيل مي‌شوند، مي‌بايست ميانگين واحدهاي گذرانده تا 31/6/92 را در قسمت مربوط درج نموده و فرم معدل مندرج در دفترچه را به تاييد موسسه محل تحصيل مقطع كارداني خود برسانند.
ج) پرداخت هزينه ثبت نام:
- نظر به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به سايت سازمان و پرداخت مبلغ 35.000 (سي و پنج هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي)براي تكميل تقاضانامه وفرم انتخاب رشته اقدام نمايند.

این سنجش هم مارو سرکار گذاشته هااااااااااااا امروز فردا میکنه دفترچه رو امروز میذاشت دیگه تیکه تیکه خبر میده
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

مقاله و پروژه http://fogoladeh.blogfa.com/

ختم قرآن برای مامانبزرگم
هرکس میخواد کمک کنه تموم کنم از این لینک یه جز یا هر چن تا میخواد انتخاب کنه

http://www.mobin.info/q/375

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mahmod » پنج‌شنبه 5 دی 1392, 8:38 pm

به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 ثبت‌نام نموده ( اعم از اينكه در جلسه آزمون حاضر بوده و يا نبوده‌اند ) و همچنين متقاضياني كه در آزمون فوق ثبت‌نام ننموده‌اند، مي‌رساند بعضي از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي، پس از اعلام نتايج نهايي آزمون فوق علاوه بر ظرفيت‌هاي‌ مندرج در دفترچه راهنما، براي پذيرش دانشجو اعلام ظرفيت نموده و یا متقاضی تکمیل ظرفیت بعضی از رشته‌های خود شده‌اند، كه جدول كد رشته محل هاي مربوط درقالب دفترچه راهنما به زودی بر روی این سایت قرار میگیرد. لذا کلیه داوطلبان و متقاضيان می‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در اين اطلاعيه و دفترچه راهنماي مربوط از روز يكشنبه 8 دی ماه لغايت پنج شنبه 12 دی ماه به سايت اينترنتي سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 35,000 (سي و پنج هزار) ريال وجه مربوط به تكميل ظرفيت از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي، نسبت به ثبت‌نام و تكميل فرم انتخاب رشته (حداكثر تا 20 كدرشته) به روش اينترنتي، اقدام نمايند.

نکات مهم:

1 - پذيرش در اين مرحله براي كدرشته‌محلهاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي در آزمون مذكور صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل كل مقطع كارداني) صورت خواهد گرفت. بديهي است براي بقيه كد رشته‌محلها (به جز موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) پذيرش از بين داوطلباني كه در آزمون مذكور شركت نموده و حاضر جلسه بوده‌اند و براساس نمره‌كل اكتسابي درآزمون انجام مي پذيرد

2 - آن دسته از داوطلباني كه در يكي از رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 پذيرفته شده‌اند، با رعايت ضوابط مربوط و در نظر گرفتن تبصره‌هاي ذيل مي‌توانند متقاضي شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه مذكور شوند.

تبصره 1: در صورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين گزينش، قبولي قبلي آنان لغو خواهد شد. لذا به پذيرفته‌شدگان تأكيد مي‌شود، در تكميل فرم تقاضانامه شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دقت كافي مبذول دارند، در غير اينصورت هيچگونه تقاضايي قابل قبول نخواهد بود.

تبصره 2: در صورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين گزينش، با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.

تبصره 3: پذيرفته‌شدگان در هر يك از كدرشته‌هاي تحصيلي داراي شرايط خاص كه به دستگاه‌هاي اجرايي تعهد خدمت دارند مجاز به ثبت‌نام و انتخاب رشته دراين مرحله نمي‌باشند و چنانچه اقدام به انتخاب رشته نموده و پذيرفته شوند قبولي آنان لغو خواهد شد.

3 - نيمسال پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اطلاعيه مربوط براساس امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، خواهد بود.

4 - داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام نكرده‌اند، مي‌توانند در اين مرحله ثبت‌نام نموده و صرفاً مجاز به انتخاب رشته‌هاي پذيرش با سوابق تحصيلي ( رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي ) خواهند بود.

تکالیف داوطلبان‌ براي‌ شركت‌ در پذيرش دانشجو در اين مرحله:‌

داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام نموده‌اند:

مراجعه به سايت اينترنتي سازمان، براي تهيه كارت اعتباری و جدول كدرشته‌ محلهاي تحصيلي .

درج معدل كل مدرك كارداني در قسمت مربوطه (دانشجويان سال آخر كه تا 30 بهمن 92 فارغ‌التحصيل مي‌شوند، مي‌بايست ميانگين واحدهاي گذرانده تا 31 شهریور 92 را در قسمت مربوط درج نموده و فرم معدل مندرج در دفترچه را به تاييد موسسه محل تحصيل مقطع كارداني خود برسانند). باتوجه به اينكه پذيرش در رشته هاي مربوط به موسسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وغير دولتي براساس سوابق تحصيلي صورت مي پذيرد لذا لازم است داوطلبان حسب مورد دردرج صحيح معدل مقطع كارداني و يا ميانگين واحد هاي گذرانده تا 31 شهریور 92 دقت لازم را به عمل آورند .

انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر

داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392 ثبت‌نام ننموده‌اند:

مراجعه به سايت اينترنتي سازمان، براي تهيه كارت اعتباری و دفترچه راهنماي ثبت‌نام.

تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام.

تكميل تقاضانامه ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر

تذكر مهم: با توجه به اينكه اين دسته از داوطلبان، صرفاً مجاز به انتخاب رشته‌هاي پذيرش با سوابق تحصيلي (رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) خواهند بود، مي‌بايست در درج صحيح معدل كل مقطع كارداني خود دقت نمايند. دانشجويان سال آخر كه تا 30 بهمن فارغ‌التحصيل مي‌شوند، مي‌بايست ميانگين واحدهاي گذرانده تا 31 شهریور را در قسمت مربوط درج نموده و فرم معدل مندرج در دفترچه را به تاييد موسسه محل تحصيل مقطع كارداني خود برسانند.

پرداخت هزينه ثبت نام:

- نظر به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به سايت سازمان و پرداخت مبلغ 35.000 (سي و پنج هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي)براي تكميل تقاضانامه وفرم انتخاب رشته اقدام نمايند
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 5 دی 1392, 8:55 pm

سلام به همه دوستان و به ویژه حاج محمود عرض ارادت
همونطور که در دفترچه ی تکمیل ظرفیت دیدید ، در رشته کامپیوتر یک دانشگاه دولتی ، تکمیل ظرفیت نداده ، و تمامی غیرانتفاعی هستن
در حالیکه رشته های مثل عمران و الکترونیک حتی روزانه هم تکمیل ظرفیت می گیرند
به نظر شما یک سال بمونی پشت کنکور بهتره یا بری غیر انتفاعی؟؟؟؟
ممنون میشم نظراتتون رو با دلیل بیان کنید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
ahmadsowiti

پست توسط ahmadsowiti » پنج‌شنبه 5 دی 1392, 11:08 pm

rafael957490 نوشته شده:سلام به همه دوستان و به ویژه حاج محمود عرض ارادت
همونطور که در دفترچه ی تکمیل ظرفیت دیدید ، در رشته کامپیوتر یک دانشگاه دولتی ، تکمیل ظرفیت نداده ، و تمامی غیرانتفاعی هستن
در حالیکه رشته های مثل عمران و الکترونیک حتی روزانه هم تکمیل ظرفیت می گیرند
به نظر شما یک سال بمونی پشت کنکور بهتره یا بری غیر انتفاعی؟؟؟؟
ممنون میشم نظراتتون رو با دلیل بیان کنید

به نظر من آزادش هم بری ضرر نمیکنی یکسال کم نیست ها!!!
ولی ب نسبت غیرانتفاعی خوبه دیگه !

آواتار کاربر
ahmadsowiti

پست توسط ahmadsowiti » پنج‌شنبه 5 دی 1392, 11:15 pm

دوستان من بجز این ترم که تقریباً داره تموم میشه، 20 واحد دارم واسه اتمام دوره کاردانی (نرم افزار کامپیوتر) یعنی ایشالله کنکور 93 ایم، میخواستم بدونم از کی شروع کنم واسه خوندن؟؟؟
جهاد دانشگاهی اهواز اولویت اول وآخرمه؟؟؟

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 6 دی 1392, 12:00 am

ahmadsowiti نوشته شده:دوستان من بجز این ترم که تقریباً داره تموم میشه، 20 واحد دارم واسه اتمام دوره کاردانی (نرم افزار کامپیوتر) یعنی ایشالله کنکور 93 ایم، میخواستم بدونم از کی شروع کنم واسه خوندن؟؟؟
جهاد دانشگاهی اهواز اولویت اول وآخرمه؟؟؟
سلام احمد
منم مثل شما ترم 3 هستم
انشالله این ترم رو بخوبی و تمام واحد ها رو پاس کن
از بهمن دیگه استارت جدی رو بزن
موفق باشی
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

قفل شده