آیا صنعتی شریف تطبیق واحد دارد؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
aeza

آیا صنعتی شریف تطبیق واحد دارد؟

پست توسط aeza » چهارشنبه 30 مرداد 1392, 2:04 am

سوال اول:
من اگر با مدرک کاردانی اویونیک برم دانشگاه صنعتی شریف در رشته برق-الکترونیک آیا امکانش هست رشته های مشترک مثل الکترونیک و مدار رو تطبیق زد؟
اگر هست با چه شرایطی؟مثلا معدل بالای 15؟

سوال دوم:
من اگر در رشته برق-الکترونیک مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه شمسی پور روزانه در نیم سال دوم قبول شوم و در کلاس ها شرکت کنم آیا امکانش هست که در کنکور سراسری سال بعد شرکت و شانسم رو در دانشگاه شریف رشته برق-الکترونیک کارشناسی پیوسته امتحان کنم؟

(بنده ترم آخر رشته برق هواپیما (اویونیک) علمی کاربردی در مقطع کاردانی، و تا بهمن انشاا... فارق التحصیل خواهم شد )
آخرین ویرایش توسط aeza در یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 12:45 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mehdiyounesi
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آیا صنعتی شریف تطبیق واحد دارد؟

پست توسط mehdiyounesi » چهارشنبه 30 مرداد 1392, 1:48 pm

دوست عزيز خودت فهميدي چي گفتي !!؟؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 30 مرداد 1392, 4:13 pm

سوالتون رو واضح بپرسید
چه مقطعی هستید و چه مقطعی میخایید شرکت کنید
دانشگاه شریف اصلا کارشناسی ناپیوسته پذیرش نداره
...

aeza

پست توسط aeza » یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 12:16 am

سوال اول:
من اگر با مدرک کاردانی اویونیک برم دانشگاه صنعتی شریف در رشته برق-الکترونیک آیا امکانش هست رشته های مشترک مثل الکترونیک و مدار رو تطبیق زد؟

سوال دوم:
من اگر در رشته برق-الکترونیک مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه شمسی پور روزانه در نیم سال دوم قبول شوم و در کلاس ها شرکت کنم آیا امکانش هست که در کنکور سراسری سال بعد شرکت و شانسم رو در دانشگاه شریف رشته برق-الکترونیک کارشناسی پیوسته امتحان کنم؟

(بنده ترم آخر رشته برق هواپیما (اویونیک) علمی کاربردی در مقطع کاردانی، و تا بهمن انشاا... فارق التحصیل خواهم شد )

peyman@ تشکر

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 5:52 pm

aeza نوشته شده:سوال اول:

سوال دوم:

peyman@ تشکر
شما باید توی کنکور سراسری ریاضی فیزی شرکت کنید و رتبه دو رقمی بیارید که الکترونیک شریف قبول بشید که تقریبا بعید و خیلی سخت به نظر میرسیه. ولی فکر میکنم اگه همون کارشناسی ناپیوسته رو بخونید از وقتتون بهتر استفاده کردید. اگه قصد و نیست فقط رفتن به دانشگاه شریف هست، برای ارشد هم میشه تلاش کرد.
فکر نمیکنم واحدی تطبیق داده بشه چون سرفصلهای کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته با هم فرق دارن
...

aeza

پست توسط aeza » دوشنبه 4 شهریور 1392, 10:05 am

peyman نوشته شده: شما باید توی کنکور سراسری ریاضی فیزی شرکت کنید و رتبه دو رقمی بیارید که الکترونیک شریف قبول بشید که تقریبا بعید و خیلی سخت به نظر میرسیه. ولی فکر میکنم اگه همون کارشناسی ناپیوسته رو بخونید از وقتتون بهتر استفاده کردید. اگه قصد و نیست فقط رفتن به دانشگاه شریف هست، برای ارشد هم میشه تلاش کرد.
فکر نمیکنم واحدی تطبیق داده بشه چون سرفصلهای کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته با هم فرق دارن
واقعا متشکرم ازت پیمان
نمیدونم چرا به فکر خودم نرسیده بود که ارشد رو برم شریف

قفل شده