بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط elham27 » جمعه 31 شهریور 1391, 12:02 am

nIMa_aZx نوشته شده:
Moh3n II نوشته شده:
nIMa_aZx نوشته شده:سلام.

به هر حال ما نفوذ زیاد داریم بعد 4 سال dan
البته مسئولین هم قلق دارن
كسي ميدونه ازاد كارداني يه كارشناسي كي مياد نتايجش ؟
دو تا اطلاعیه پیدا کردم:
1-به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد امسال برای نخستین بار به صورت مشترک با آزمون سازمان سنجش روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد که نتایج این آزمون نیز در ماه جاری منتشر می شود.
2-رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون مشترك كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.
دكتر ناصر اقبالي در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اعلام كرد: انتخاب رشته داوطلباني كه در آزمون مشترك كارداني به كارشناسي ناپيوسته شركت نموده از تاريخ 12 شهريور ماه لغايت 18 شهريور ماه از طريق پايگاه ثبت نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس www.azmoon.org انجام خواهد شد.
اقبالي همچنين از اعلام نتايج نهايي اين آزمون در پايان شهريور ماه خبر داد. naj naj
اگه این اطلاعیه ها درست بود باید تا آخر این ماه نتایج میومد ولی این طور که معلومه دانشگاه آزادیا هم مثل ما سر کارن fekr fekr fekr
کاش می شد لحظه ها را رام کرد

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » جمعه 31 شهریور 1391, 12:18 am

["quote="elham27]

كسي ميدونه ازاد كارداني يه كارشناسي كي مياد نتايجش ؟[/quote][/quote]
به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد امسال برای نخستین بار به صورت مشترک با آزمون سازمان سنجش روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد که نتایج این آزمون نیز در ماه جاری منتشر می شود.
اگه این اطلاعیه درست بود باید تا آخر این ماه نتایج میومد ولی این طور که معلومه دانشگاه آزادیا هم مثل ما سر کارن[/quote]

البته 1 روز مونده تا پايان ماه dan . poo ؛ ولي كلا خبر گذاري هاي داخلي رو به عنوان يه شايعه هم نميشه بهشون استناد كرد . اون يارو قبلا مصاحبه كرده بود كه از 28 تا 30 شهريور مياد.

الان كه يكي كردن ديگه فكر ميكنم ديتابيس جواب هاي سراسري و ازاد يكي باشه . بايد با هم بياد .

ولي تا اونجايي كه من يادم بوده از زمان هاي بسيار گذشته هميشه اول سراسري ميومده بعد آزاد .

البته اون مواقع اين طور ادغام نشده بود .

نميدونم چرا هر چي مسخره بازي بود سر كنكوري هاي امسال در آوردن .

يه نمونه فوق العاده مسخره كارشون اين بود كنكور رو دير برگذار كردن براي ماه رمضان و روزه . با اينكه خوده من و خيلي ها زمان بيشتري داشتيم ولي اين ميشه عواقبش.

يعني توجيه از اين مسخره تر نبود . اگر كسي اون قدر مومن هم باشه براي روزه نگرفتن براي كنكور دليل موجه هستش . دوست دارم ببينم سال هاي آينده براي سراسري هم كنكور چقدر جابه جا ميشه !

هر چي ميشه ربطش ميدن به دين و ... .

البته دوستان ميتونيد از شيوه دايورت استفاده كنيد. dan bale
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

heidari-m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidari-m » جمعه 31 شهریور 1391, 12:51 am

اينكه بعضيا ميگن چرا كنكور بعد از ماه رمضان برگزار شد به نظر من خيلي هم خوب بوده شما مي توني با دهن روزه بعد از ظهر امتحان بدي؟ و اونايي كه روزه نمي شن ...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 31 شهریور 1391, 1:29 am

اط اول هم مشخص بود نتایج امسال دیرتر از همیشه خواهد آمد

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 31 شهریور 1391, 1:31 am

elham27 نوشته شده:
heidari-m نوشته شده:يه بار تو كنكور كارداني همين اتفاقاتي كه الان داره مي افته ، افتاد و نتيجه اش اين شد كه همه از ترم بهمن بايد شروع مي كردن و يكسال هم عقب افتادن و بچه هايي كه نيمسال دوم رو زده بودند فقط به اونا مي خنديد
به اندازه کافی سازمان سنجش با کاراش اعصاب همه رو خورد کرده ، شما هم که این طوری می نویسید ته دل همه خالی میشه nar ان شاءالله این طوری نباشه کلاسا هفته دوم یا سوم مهر شروع شه من که میگم سازمان سنجش با دانشگاه علمی کاربردی تبانی کرده بچه ها مجبور شن برن ثبت نام، علمی کاربردی بی دانشجو نمونه مهلت ثبت نام اون که تموم شد نتیجه ها رو بده gsg
خدا عاقبت ما رو بخیر کنه ان شاءالله

دوست عزیز نگران بناشید سال گذشته هم ما از 10 مهر رفتیم سر کلاس...
امسال فقط 1 هفته دیرتر می شه
شما وقتی زدین نیمه اول و اگر قبول شید باید نیمه ائول هم برید

aisen912
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج

پست توسط aisen912 » جمعه 31 شهریور 1391, 2:00 am

عجب برنامه ریزیای این سنجش دقیق،اون ازآزمونش که ساعت 8شروع شدساعت10:30جمع کردن

مراقباش هم که چن تاآقاپسرفنچ بودن که نظم جلسرو به هم ریخته بودن...

ازطرفی جوون مردم وقت وهزینشو میذاره آخرش یه دانشگاه درپیت میفرستنو هیچ کسیم صداش

درنمیاد ( رتبه 2رقمیا )که لیاقتشون بیش از ایناس...

اعلام نتایج وتکمیا ظرفیت هم که دیگه افتض ترازهمه...

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » جمعه 31 شهریور 1391, 2:20 am

heidari-m نوشته شده:اينكه بعضيا ميگن چرا كنكور بعد از ماه رمضان برگزار شد به نظر من خيلي هم خوب بوده شما مي توني با دهن روزه بعد از ظهر امتحان بدي؟ و اونايي كه روزه نمي شن ...
ميدوني مشكل امثال شما چي هست ؟

شما فكر ميكنيد ميتونيد براي بقيه هم تصميم گيري كنيد و به جاي بقيه هم نظر بديد .

اينكه من گفتم نظر شخصي خودم و خيلي هاي ديگه بود كه باهاشون در رابطه بودم .

شما هم ميتوني بگي اين نظر شخصي من هستش.

يه بار گفتم همه چيز رو به شدت با تعصب ميبينيد . بعد از اون طرف ميان ميگن چرا جوابا دير مياد .
خوب مشخص هستش زماني كه كنكور اون موقع برگزار ميشه همين صورت هم پيش مياد. براي بقيه هم كلي مشكل به وجود مياد.

اره من روزه نميگرفتم ، چون زماني كه ادم اولا با روزه گرفتن بهش آسيب ميرسه و همچنين توان جسمانيش و شرايطش رو نداره ، نميگيره . هيچ موردي نداره . زوري هست آيا ؟

يك روز هم به هيچ جاي هيچكسي بر نميخورد . ادم هر روز ده برابر اين چيزا مشكلات ميبينه تو اين جامعه بعد شما هم حداقل به فكر يك روز ، روزه گرفتن باش!
از اون طرف مشكلات جانبيش هم مهم نيست كه .

يه جمله معروف هست ميگه :
دستاني كه كمك ميكنند مقدس تر از دستاني هستند كه دعا مي كنند.
صرفا جهت اطلاع بود . با شخص خاصي هم نبودم. :)

خوش باشيد !
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

heidari-m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidari-m » جمعه 31 شهریور 1391, 8:47 am

nIMa_aZx نوشته شده: ميدوني مشكل امثال شما چي هست ؟
شما فكر ميكنيد ميتونيد براي بقيه هم تصميم گيري كنيد و به جاي بقيه هم نظر بديد .
خيلي گنده تر ازتو بودن و مي خواستن ....
براي اكثريت اين تصميم گرفته شده
لحظه ي مردن هم همين حرفا رو مي زني ?
nIMa_aZx نوشته شده: خيلي هاي ديگه بود كه باهاشون در رابطه بودم .
خواهشا فقط از طرف خودت فقط خودت
nIMa_aZx نوشته شده: شما هم ميتوني بگي اين نظر شخصي من هستش.
گفتم تو ببين
nIMa_aZx نوشته شده: يه بار گفتم همه چيز رو به شدت با تعصب ميبينيد . بعد از اون طرف ميان ميگن چرا جوابا دير مياد .
خوب مشخص هستش زماني كه كنكور اون موقع برگزار ميشه همين صورت هم پيش مياد. براي بقيه هم كلي مشكل به وجود مياد.
اره من روزه نميگرفتم
خواهشا آسمون و ريسمون رو نباف بهم
nIMa_aZx نوشته شده: چون زماني كه ادم اولا با روزه گرفتن بهش آسيب ميرسه و همچنين توان جسمانيش و شرايطش رو نداره ، نميگيره . هيچ موردي نداره . زوري هست آيا ؟
باشه، برو يه دفعه بهت آسيبي (به خصوص روحي!) نرسه!!
nIMa_aZx نوشته شده: يه جمله معروف هست ميگه :
دستاني كه كمك ميكنند مقدس تر از دستاني هستند كه دعا مي كنند.
شما بهتر بود مي گفتي دستاني كه فقط مواظب خودشان هستند مقدس تر از ....

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » جمعه 31 شهریور 1391, 10:16 am

این عصبانیت ها و مشاجره ها به خاطر تاخیر نتایج هست.
اون مسئولی که مسبب چنین رفتارهایی در بچه ها هست باید اون دنیا پاسخگو باشه.

FamiD
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط FamiD » جمعه 31 شهریور 1391, 12:38 pm

دوستان خواهشا رعایت کنید.
به اعتقادات همدیگه هم احترام بذارید لطفا.
اگه این حوابا اومده بود این وضعیت پیش نمیومد...

من واقعا دلمو خوش کرده بودم که هفته اول مهر میاد جوابا ولی باز میبینم که شده هفته دوم!
هزار تا برنامه ریزی از زندگیمم عقب افتاده.
تدریس خصوصی دارم الان نه میتونم برنامه سال تحصیلبمو ببندم نه میتونم به خانواده شاگردام روز مشخصی رو برای کلاس هاشون بگم. اونا هم هی غر میزنن بچه ام فلان روز کلاس زبان داره فلان ساعت کلاس موسیفی داره, یه زمان مشخص برای کلاستون به ما بدید زودتر!!!!! و من هنوز جوابی ندارم براشون!! gsg
از طرفی من باید کلاس زبان برم. ولی با این وضعیت ترم های موسسه ها شروع داره میشه و من هنوز نمیدونم چه روزا و ساعتایی میتونم کلاس بردارم......

از این بلاتکلیفی متنفرم.......................... nar:
خدا کنه همین هفته اول بیاددددددددددددددددددددددددددددددددد :(

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » جمعه 31 شهریور 1391, 12:43 pm

سلام
خبرگزاری مهرم این مطلبو گذاشته
اسامی پذیرفته ‌شدگان نهایی آزمون کارشناسی ناپیوسته در رشته ‌های متمرکز و نیز معرفی‌ شدگان چندبرابر ظرفیت رشته ‌های نیمه متمرکز در روز شنبه 8 مهرماه اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر،‌ نتایج نهایی آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته در روز شنبه هشتم مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دانشگاه آزاد اسلامی نیز همزمان از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام می‌شود.

به گزارش مهر،‌ براساس اعلام سازمان سنجش 179 هزار و 856 داوطلب در این دوره از آزمون دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پذیرش می شوند که از این تعداد در دوره روزانه 45 هزار و 936 داوطلب، شبانه چهار هزار و 770 داوطلب، نیمه حضوری 480 نفر، غیرانتفاعی 127 هزار و 70 نفر و مجازی یک هزار و 600 نفر پذیرفته می‌شوند.

آزمون کارشناسی ناپیوسته 91 روز پنجشنبه 2 شهریور با رقابت 424 هزار و 724 داوطلب برگزار شد که از این تعداد حدود 194 هزار نفر نسبت به پذیرش در دانشگاه آزاد اعلام علاقه‌مندی کرده‌ بودند.

اینا که میخواستند اینهمه دیر اعلام کنند چرا دیگه کارنامه اولیه ندادند؟

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » جمعه 31 شهریور 1391, 2:28 pm

hossein.021 نوشته شده:سلام

راست میگید واقعا
منو دوستام میخواستیم با توجه به رتبه هامون یه جوری انتخاب رشته کنیم که کارشناسی رو هم با هم باشیم، فاتحه برنامه ما رو که خوندن
اگه کارنامه اولیه رو هم میدادن بازم فکر کنم همین موقع ها میشد نتیجه نهایی رو بدن
من نمیدونم واقعا تو ایران کسی به فکر وقت و برنامه ریزی دیگران هست ؟؟؟ آیا اصلا یه لحظه هم ممکنه ارزش وقت دیگران به فکرشون هم خطور کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟ looc looc looc
کاش می شد لحظه ها را رام کرد

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » جمعه 31 شهریور 1391, 4:19 pm

konkoorkk نوشته شده:این عصبانیت ها و مشاجره ها به خاطر تاخیر نتایج هست.
اون مسئولی که مسبب چنین رفتارهایی در بچه ها هست باید اون دنیا پاسخگو باشه.
تاییـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد dan همش تخصیره سنجشه هه هه dan nar:

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » جمعه 31 شهریور 1391, 4:57 pm

ger ger ger ger ger

دلم میخاد هرچی از دهنم در میاد به این سنجشیاا بگم زندگی ما رو ب سخره گرفتن nar: nar: nar: gld
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » جمعه 31 شهریور 1391, 10:19 pm

امیدوارم سراسری هممون قبول بشیم.
یه سوال من علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ترمی قبول شدم مهر که بیاد میشم ترم 2 ولی سراسری هم شرکت کردم و دانشگاه های غیرانتفاعی رو انتخاب کردم به نظرتون غیرانتفاعی بهتراز علمی کاربردیه؟اگه قبول بشم غیر انتفاعی برم یا نه؟شهریه علمی کاربردی کمتر از غیرانتفاعیه واسه همین نمیتونم فکرکنم.دو دل شدم یکی کمکم کنه خسته شدم به این چیزا از بس فکرکردم.لطفا کمک nar nar

قفل شده