انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
disloyal
کاربر معمولي
کاربر معمولي

انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 91

پست توسط disloyal » سه‌شنبه 24 مرداد 1391, 2:27 pm

سلام به همه ی عزیزان

به روز کنکور نزدیک میشیم و چند روز بعدشم انتخاب شهر شروع میشه
برای این تاپیک جدا زدم تا دوستان سال های بعدی بتونن استفاده کنند

اینجا مزایا و معایب شهرهارو میگیم هرکدوم از دانشگاه ها مشکلاتی دارن ک شاید بعضی از دوستان نتونن کنار بیان

شنبه 4/6 دفترچه دوم میاد رو سایت ولی مطمئنن تفاوت زیادی با سال قبل نداره
هرچند بحث های اساسی برای بعد از روز کنکور میمونه ولی شروع کردنش خالی از لطف نیست goll

کسانی ک میان اسم دانشگاهی رو میبرن چند مورد رو ذکر کنند
1-محل دانشگاه 2-سطح علمی 3-شرایط خاص دانشگاه 4-هزینه های زندگی در اون شهر و منطقه برای غیر بومی ها و ....

بعضی ها شاغل هستند و شهر اساس انتخابشونه بعضی ها نه دانشگاه خوب ملاکشونه

از دوستانی ک سال های قبل شرکت کردن یا دارن تحصیل میکنن خواهش میکنم بیان راهنمایی کنند

نکته:ترتیب انتخاب های شما باید بر اساس علاقه باشه و مشکلی برای اینکه الان نمیدونید روتبتون چنده نیست(هرچند بدونیم رتبمون چنده بهتره) یعنی مثلا یک نفر رتبش 300 شده میان دقیق از اولین انتخاب تا اخرین رو بررسی میکنند تا این رتبه 300 تو یکی از انتخاب هاش قبول نشه نمیرن سراغ نفر قبل پس ترسی نداشته باشید

من از 2تا دانشگاه اطلاع دارم تا حدودی
شهید رجایی:رتبه زیر 100 میخواد شایدم کمتر دانشگاه بزرگیه 10 تا 15 نفر فقط شبانه نوبت دوم میگیره خوابگاه نمیده به دانشجوهای شبانه(اصلا نمیدن با یکی از بچه هاشون حرف زدم تو یاهو چند وقت پیش) یه مشکلی ک بیشتر بچه ها باهاش کنار نمیان اینه ک در کنار افرادی درس میخونید ک سنشون از شما بیشتره و معلم هستن شاید خیلی ها با این مسئله کنار نیان و خوب مشکلات خاص خودش رو ب وجود میاره(ارتباط گرمی نمیتونید ایجاد کنید بین خودتون و اونا کلاس خیلی رسمی تر میشه مطمونن چون تعداد اونها بیشتره کلاس به طرف تمایلات اونها میل میکنه و استادها بیشتر اساس فکری اونهارو مد نظر قرار میدن و ...)

دومیش شمسی پور(اقا محسن میاد نظرات دقیق میده در مورد این دانشگاه خودشون چندین مرتبه گفتن ک به درد شهرستانی ها نمیخوره حالا به نظر من دلیلش یکی اینه ک شاید هزینه ها بالا بره و ارزشش رو نداشته باشه دومی محیط دانشگاهیش ک خوب دانشکده هست و فضاش کوچیکه خوابگاهش خیلی از دانشگاه دوره فکر کنم خوابگاه انقلاب باشه داشکده هم میدان ونک

دوستان هر نظری میخواید بدید راجب دانشگاه ها اسم دانشگاه رو بولد کنید
با تشکر

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 91

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 24 مرداد 1391, 2:34 pm

دوست عزیز اون چیزی که می خواید اینجا هست و پارسال جمع شد...

viewtopic.php?f=8&t=10991

فعلا بهتره به مرور درسا بپردازیم...
بعد کنکور ما سعی می کنیم بعد از بحث درباره خود کنکور به این مساله انتخاب شهر هم رسیدگی کنیم...
امسال دیگه البته داستان اینکه کجا قبول می شیم و نمی شیم نداریم.
چون رتبه ای مشخص نیست

نکات بسیار مهم و تجاربی که دارم رو هم همون موقع خواهم گفت

قفل شده