تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Hamoon
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط Hamoon » شنبه 14 آبان 1390, 7:18 pm

a.parsa نوشته شده:
Hamoon نوشته شده:کاشکی دوستانی که مردود شدن و میخوان برم ثبت نام رتبشون رو می گفتن
من شدم 2512
ولی چون اولا فقط مجاز بودم که دانشگاههایی که ترم دوم ارائه میدن و انتخاب کنم
دوما میخواستم فقط شهرهای نزدیک رو بزنم ، واسه همین قبول نشدم
شما تهران هستید ؟
کدوم دانشگاه رو الان برای تکمیل ظرفیت انتخاب کردید ؟
ببخشید این سوال رو می کنم فضولی نباشه tof:

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » شنبه 14 آبان 1390, 7:25 pm

من امروز به موسسه هاي كارون و جهاد دانشگاهي اهواز سر زدم.كاش نمي زدم gsg

بهشون گفتم كه شرايط من اينه: رتبه من 13هزار شده و در رشته نرم افزار مجاز شدم
و در كارنامه نهايي هم مردود نشدم و موسسه غير انتفاعي كاشان قبول شدم چون دور بود نرفتم و منتظر تكميل ظرفيت شدم كه شايد اتفاقي بي افته

ازشون پرسيدم كه من ميتوانم ثبت نام كنم؟؟؟خانومه برگشته ميگه هر چي تو برد نوشته رو بخوان اگه شرايتشو داري بيا ثبت نامت كنم

توي برد هم همون 8 بندي كه توي سايت سنجش زده بود رو نوشته بودن.

بعد كلي بحث كردن باهاش ميگه: مي خواي من ثبت نامت ميكنم فقط 209هزار تومن ناقابل به حساب دانشگاه بريز ولي اگه شما يكي از اين 8بند شامل شما نمي شد پول شما قابل بازگشت نيست.

رفيقم با رتبه 30هزار فردا ميره براي ثبت نام.اون توي كارنامه جايي قبول نشد و مردود به حساب مياد

بخدا اين ظلمه. اخه كي به ما گفتن كه اگه توي كارنامه جايي قبول شدي و نرفتي ديگه نمي توني تكميل ظرفيت شركت كني gld nar gld

متاسفم براي كشوري كه توش زندگي ميكنم كه برنامه ريزي توي اون به اين صورت است
بدون برنامه تصميم به انجام كاري ميگيرن بدون اينكه روي اين كار و عواقبش فكر كنن بدون اينكه قبلش اعلام كنن

حداقل اگه قبلا اعلام ميكردن من هيچ موقع 22 انتخاب نميكردم و فقط به 3 انتخاب بسنده ميكردم nar

حالا من به كنار ولي دلم به حال كسايي ميسوزه كه رتبشون خيلي بهتره منه و بايد ببينن كه كسايي كه اصلا صلاحيت نداره برن جاي اونا رو تو دانشگاه بگيرن

متاسفم براي سايت سنجش و كسايي كه براي اون برنامه ريزي ميكنن و تصميمم ميگيرن.

متاسفم
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mohsen6492003 » شنبه 14 آبان 1390, 7:55 pm

من رفتم واسه تکمیل ظرفیت و گفتن که ما لیست متقاضی هارو میدیم سازمان سنجش و اونا از چهارشنبه که ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم میشه، به مدت حداکثر 2 هفته به ما جواب میدن که چه کسایی میتونن ثبت نام کنن یه آقایی هم اومده بود و به مسئول آموزش گفت فلان موسسه داره واسه بهمن ثبت نام میکنه و شهریه هم گرفته از متقاضی ها اونم گفت اینا همش واسه تیغ زدن الکیه مردمه و واسه اینه که حساباشون پر بشه و بعد چند وقت دوباره پولو به طرف بر میگردونن و میگن نمیتونی ثبت نام کنی....به همین راحتی. poo

a.parsa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط a.parsa » شنبه 14 آبان 1390, 8:06 pm

Hamoon نوشته شده:
a.parsa نوشته شده:
Hamoon نوشته شده:کاشکی دوستانی که مردود شدن و میخوان برم ثبت نام رتبشون رو می گفتن
من شدم 2512
ولی چون اولا فقط مجاز بودم که دانشگاههایی که ترم دوم ارائه میدن و انتخاب کنم
دوما میخواستم فقط شهرهای نزدیک رو بزنم ، واسه همین قبول نشدم
شما تهران هستید ؟
کدوم دانشگاه رو الان برای تکمیل ظرفیت انتخاب کردید ؟
ببخشید این سوال رو می کنم فضولی نباشه tof:
نه بابا خواهش میکنم فضولی چیه؟؟ goli

بله، من تهرانم!
در حال حاضرم تنها میتونم برم غزالی ، یا رجاء!
که احتمال زیاد رجاء میرم!
به اهل زمین رحم کنید تا آنکه در آسمان است به شما رحم کند. پیامبر اکرم(صلّی الله علیه و آله)

آواتار کاربر
javadmoloudi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javadmoloudi » شنبه 14 آبان 1390, 9:06 pm

mohsen6492003 نوشته شده:من رفتم واسه تکمیل ظرفیت و گفتن که ما لیست متقاضی هارو میدیم سازمان سنجش و اونا از چهارشنبه که ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم میشه، به مدت حداکثر 2 هفته به ما جواب میدن که چه کسایی میتونن ثبت نام کنن یه آقایی هم اومده بود و به مسئول آموزش گفت فلان موسسه داره واسه بهمن ثبت نام میکنه و شهریه هم گرفته از متقاضی ها اونم گفت اینا همش واسه تیغ زدن الکیه مردمه و واسه اینه که حساباشون پر بشه و بعد چند وقت دوباره پولو به طرف بر میگردونن و میگن نمیتونی ثبت نام کنی....به همین راحتی. poo
وجدانا راست میگی من رفتم برای ثبت نام گفتن که شما قبولی هستی و باید بهمن بیایی سر کلاس و فقط باید شهریه ثابت را بریزی والا ادم می خواد از دست اینا سر به کوه و بیابون بزاره

a.parsa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط a.parsa » شنبه 14 آبان 1390, 9:21 pm

javadmoloudi نوشته شده:
mohsen6492003 نوشته شده:من رفتم واسه تکمیل ظرفیت و گفتن که ما لیست متقاضی هارو میدیم سازمان سنجش و اونا از چهارشنبه که ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم میشه، به مدت حداکثر 2 هفته به ما جواب میدن که چه کسایی میتونن ثبت نام کنن یه آقایی هم اومده بود و به مسئول آموزش گفت فلان موسسه داره واسه بهمن ثبت نام میکنه و شهریه هم گرفته از متقاضی ها اونم گفت اینا همش واسه تیغ زدن الکیه مردمه و واسه اینه که حساباشون پر بشه و بعد چند وقت دوباره پولو به طرف بر میگردونن و میگن نمیتونی ثبت نام کنی....به همین راحتی. poo
وجدانا راست میگی من رفتم برای ثبت نام گفتن که شما قبولی هستی و باید بهمن بیایی سر کلاس و فقط باید شهریه ثابت را بریزی والا ادم می خواد از دست اینا سر به کوه و بیابون بزاره

جواد جان کدام موسسه رفتی عزیز؟؟

به ما بگو، که دیگه اونجا نریم واسه ثبت نام dan
به اهل زمین رحم کنید تا آنکه در آسمان است به شما رحم کند. پیامبر اکرم(صلّی الله علیه و آله)

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » شنبه 14 آبان 1390, 10:39 pm

javadmoloudi نوشته شده:
اي خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا
جماعت پول پرست khk:
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

آواتار کاربر
javadmoloudi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javadmoloudi » شنبه 14 آبان 1390, 11:11 pm

a.parsa نوشته شده:
javadmoloudi نوشته شده:

به ما بگو، که دیگه اونجا نریم واسه ثبت نام dan
داداش عزیز من رفتم دانشگاه علامه نائینی شهرستان نائین اصفهان مسئول آموزش دانشگاه گفتش که تا روز چهارشنبه 6 قطعه عکس یک شناسنامه ناسلامت هم داد گفت پرش کن بیار و یک سری فرم و از قبیل فتوکپی جات از همه رقم منم به حضورت عارضم الان رفتم سایت سنچش موضوع را براشون نوشتم ببینم اونا چی جواب میدن
والا من موندم

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 1:10 pm

djmorteza نوشته شده:من امروز به موسسه هاي كارون و جهاد دانشگاهي اهواز سر زدم.كاش نمي زدم gsg

بهشون گفتم كه شرايط من اينه: رتبه من 13هزار شده و در رشته نرم افزار مجاز شدم
و در كارنامه نهايي هم مردود نشدم و موسسه غير انتفاعي كاشان قبول شدم چون دور بود نرفتم و منتظر تكميل ظرفيت شدم كه شايد اتفاقي بي افته

ازشون پرسيدم كه من ميتوانم ثبت نام كنم؟؟؟خانومه برگشته ميگه هر چي تو برد نوشته رو بخوان اگه شرايتشو داري بيا ثبت نامت كنم

توي برد هم همون 8 بندي كه توي سايت سنجش زده بود رو نوشته بودن.

بعد كلي بحث كردن باهاش ميگه: مي خواي من ثبت نامت ميكنم فقط 209هزار تومن ناقابل به حساب دانشگاه بريز ولي اگه شما يكي از اين 8بند شامل شما نمي شد پول شما قابل بازگشت نيست.

رفيقم با رتبه 30هزار فردا ميره براي ثبت نام.اون توي كارنامه جايي قبول نشد و مردود به حساب مياد

بخدا اين ظلمه. اخه كي به ما گفتن كه اگه توي كارنامه جايي قبول شدي و نرفتي ديگه نمي توني تكميل ظرفيت شركت كني gld nar gld

متاسفم براي كشوري كه توش زندگي ميكنم كه برنامه ريزي توي اون به اين صورت است
بدون برنامه تصميم به انجام كاري ميگيرن بدون اينكه روي اين كار و عواقبش فكر كنن بدون اينكه قبلش اعلام كنن

حداقل اگه قبلا اعلام ميكردن من هيچ موقع 22 انتخاب نميكردم و فقط به 3 انتخاب بسنده ميكردم nar

حالا من به كنار ولي دلم به حال كسايي ميسوزه كه رتبشون خيلي بهتره منه و بايد ببينن كه كسايي كه اصلا صلاحيت نداره برن جاي اونا رو تو دانشگاه بگيرن

متاسفم براي سايت سنجش و كسايي كه براي اون برنامه ريزي ميكنن و تصميمم ميگيرن.

متاسفم

این اتفاقا یه اتفاق جدید بود و متاسفانه ما هم خبر نداشتیم و تقصیر کسی هم نیست...
وگرنه اگه می دونستیم همچین چیزی هست موقع انتخاب شهر امثال استاد عادلی نیا و من وقتیکه بچه ها فقط می خواستن قبول شن نمی ذاشتیم کسی این همه انتخاب کنه واقعا...
اشتباه اون ها مسلم هست
اما بچه های ما هم باید کمی دقت می کردن و اگر می دونستن که نمی خوان برن نمی زدن...البته خیلی مقصر نیستن چون قانون جدیده

hosseinakb
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط hosseinakb » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 1:52 pm

به ما بگو، که دیگه اونجا نریم واسه ثبت نام dan[/quote]

داداش عزیز من رفتم دانشگاه علامه نائینی شهرستان نائین اصفهان مسئول آموزش دانشگاه گفتش که تا روز چهارشنبه 6 قطعه عکس یک شناسنامه ناسلامت هم داد گفت پرش کن بیار و یک سری فرم و از قبیل فتوکپی جات از همه رقم منم به حضورت عارضم الان رفتم سایت سنچش موضوع را براشون نوشتم ببینم اونا چی جواب میدن
والا من موندم [/quote]

جدا چه کنیم؟تازه میگن یه امضا هم ازت می گیرن که اگه تا بهمن فارغ التحصیل نشدی پول پر!!
Die like an explode ,maybe people in other planets will see you even after your death

آواتار کاربر
javadmoloudi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javadmoloudi » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 1:57 pm

کلاغ پر پول پر مدرک پر دانشگاه پر همه پر سایت کارشناسی نپر
باختیم رفت پی کارش

آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mohsen6492003 » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 4:01 pm

javadmoloudi نوشته شده:
جواد جان این چیزایی بود که مسئول آموزش دانشگاه گفت،صحت و سقمشو نمیدونم والا...اما با عقل جور درمیاد حرفش،چون دانشگاهای سراسری(چه غیرانتفاعی و ....) همینجوری یلخی نیست که بخوان بر خلاف اطلاعیه سنجش دانشجو پذیرش کنن،پس تکلیف کسی که این همه درس خونده و با رتبه خیلی خوب اون دانشگاه قبول شده چی میشه؟!یعنی باید پیش دانشجویی بشینه که رتبش 30 هزار شده؟!!!اصلا اینجوری رتبه و کلاس اون دانشگاه هم پایین میاد(البته اگه دانشگاهش خیلی خوب باشه و دره پیت نباشه)

آواتار کاربر
ARASH66
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ARASH66 » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 4:12 pm

جواد جان این چیزایی بود که مسئول آموزش دانشگاه گفت،صحت و سقمشو نمیدونم والا...اما با عقل جور درمیاد حرفش،چون دانشگاهای سراسری(چه غیرانتفاعی و ....) همینجوری یلخی نیست که بخوان بر خلاف اطلاعیه سنجش دانشجو پذیرش کنن،پس تکلیف کسی که این همه درس خونده و با رتبه خیلی خوب اون دانشگاه قبول شده چی میشه؟!یعنی باید پیش دانشجویی بشینه که رتبش 30 هزار شده؟!!!
دوست عزیز در حال حاظر دقیقا همینطوری هست که شما توضیح دادید ... ktb:
شنبه رفتم رجا، خودمم غزالی هستم، تعداد بسیاری برای ثبت نام اومده بودند و به ما هم گفتند نمیتوانید انصراف بدهید و برید یک واحد دیگه .... dd:
اگر برف می دانست کره خاکی چقدر کثیف است هرگز هنگام فرود آمدن لباس سفید به تن نمیکرد.
کنفوسیوس
http://www.iranianshop.ir

آواتار کاربر
jadogar

پست توسط jadogar » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 5:12 pm

اینم از شانس ما هر جا قبول مشیم 2 روز بعدش بنر میزنه هرکی میخواد 2 تا عکس بیاره ثبت نام کنه ...
nar: ger:

kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

پست توسط kahroba » یک‌شنبه 15 آبان 1390, 5:17 pm

ARASH66 نوشته شده:
جواد جان این چیزایی بود که مسئول آموزش دانشگاه گفت،صحت و سقمشو نمیدونم والا...اما با عقل جور درمیاد حرفش،چون دانشگاهای سراسری(چه غیرانتفاعی و ....) همینجوری یلخی نیست که بخوان بر خلاف اطلاعیه سنجش دانشجو پذیرش کنن،پس تکلیف کسی که این همه درس خونده و با رتبه خیلی خوب اون دانشگاه قبول شده چی میشه؟!یعنی باید پیش دانشجویی بشینه که رتبش 30 هزار شده؟!!!
دوست عزیز در حال حاظر دقیقا همینطوری هست که شما توضیح دادید ... ktb:
شنبه رفتم رجا، خودمم غزالی هستم، تعداد بسیاری برای ثبت نام اومده بودند و به ما هم گفتند نمیتوانید انصراف بدهید و برید یک واحد دیگه .... dd:
بله حق با شماست من خودم رجا قبول شدم اون روز مدیر گروهمون میگفت طرف با رتبه 30 هزار اومده ثبت نام و دانشگاه هم میخواد ثبت نامش کنه.....
ای خدا ما جوونای ایران چیکار کنیم با این مسئولینه .......................................
dava gld ger ger looc dava dava dava

قفل شده