دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
poshtekonkoori
محل اقامت: اصفهان

Re: دعوت از دوستان که برای کنکور های آینده میخوان بخونند (دس

پست توسط poshtekonkoori » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:52 am

سلام به همه دوستای پشت کنکوری dan
میخواستم اولا ورود خودمو به این انجمن تبریک بگم بعدشم بگم که منم میخوام واسه کنکور بخونم
تا آخرش هستم yes: yes:
البته دانشگاه قبول شدم ولی سطحش پایین بود نرفتم حالا همچین رتبه ی جالبی هم نداشتم خداییش dan dan
ولی اومدم به جمعتون بپیوندم و بگم که همتون سال دیگه زیر 50 میشید من تضمین میکنم fekr fekr
واسه زنجیر پیوستگی قانونه!!

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

Re: دوستانی که برای کنکور های آینده میخوان بخونند

پست توسط Meti » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 2:46 pm

arezoo682 نوشته شده:
Meti نوشته شده: برنامه خوبی هست برا شروع ولی به نظر من یه اشکال کوچیک داره به نظرتون بهتر نیست کتابهایی که فقط خوندنی هستن مثل اندیشه برا آخر بمونن چون 3 ماه آخر میشه اندیشه رو خوند ولی تو 3 ماه نمیشه ریاضی خوند.به نظر من بهتره دروسی مثل ریاضی آمار یا ذخیره رو از الان شروع کرد چون به تمرین زیادی نیاز داره و یه روزه نمیشه کتابش رو خوند
باز هرجور صلاح میدونین و اگه امکان داره برنامه رو هر روز اینجا بنویسین.
با نظر شما هم موافقم yes: ،برخلاف خیلی هاکه نمیخوان این دروس رو بخونن، من قصد دارم ریاضی و آمار رو بخونم bil: ، از آنجایی که الان که اوایل کار هست از همین کتاب های راحت شروع کنیم، یکم که بگذره و کارا روروال بیافته و همه آماده باشن، بتونن کتاب هارو هم تهیه کنن(مثل من که هنوز نتونستم کتاب بخرم)، حتما ریاضی و آمار هم خواهد بود، از طرفی، فکر نمیکنم کسی در کتابی مثل اندیشه، اشکال داشته باشه، به خاطر هیمن قرار شد اگه وقت شد اندیشه بخونیم(احتمالا اینو فراموش کردم تو پست برنامه بنویسم khk: ).
بعد اینکه منظورتو از برنامه رو هر روز اینجا بنویسیم متوجه نشدم fekr ؟ برنامه که هفتگی تعیین میشه برای خوندن، چیو هر روز بنویسیم عزیزم naj ؟
.
منظورم هر هفته بود
فرا تبریز نماشگاه کتاب هست من فردا کتابارو میگیرم و از پنجشنبه بطور کامل شروع میکنم البته بیشترشون رو دارم چون امسال کنکور داده بودم
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
vesall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vesall » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 3:15 pm

parsiangroup نوشته شده:شاید مشکل خیلی ها در کنکور عدم تسلط کافی و مهارت لازم در تکنیکهای تست زنی باشه. جالبه بدونید خیلی ها به کمک همین مهارت و بدون درس خواندن لازم در کنکور قبول شدند! البته خوشبختانه تعداد این افراد زیاد نیست و موسسات کمی هم در این رابطه فعالیت میکنند.

دكتر عباسپور ( رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی، ضریب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و استفاده از ابزارهاي قدرتمند آمار و احتمالات و بحث هاي روانشناسي نحوه كاهش ترديد بين جوابهاي چهار گزينه اي به سه گزينه اي و نهايتا تك گزينه اي و كشف گزينه صحيح با درصد احتمال صحت بالا را براي شما تشريح میشود. كارآيي خارق العاده اين روشها هنگامي آشكار ‏مي ‏شود كه شما نتايج آن را روي كنكورهاي برگزار شده دوره هاي قبل تست و ارزيابي كنيد. با كمي حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهيد شد كه ديگر نيم ساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسري براي شما نيم ساعت نااميدي نيست ، بلكه نيم ساعتي است كه ‏مي ‏تواند سرنوشت قبولي شما را به شدت تحت تاثير قرار دهد و جايگاه و رتبه علمي شما را تا حد خارق العاده اي جابجا كند. در زماني كه فقط با زدن دوعدد تست بيشتر دانشگاه محل تحصيل و رشته و مقطع تحصيلي شما تعيين ‏مي ‏شود ، بديهي است كه اگر روشي بتواند رسيدن به بيش از دهها تست صحيح را تضمين كند، ارزشي هم سنگ طلا خواهد داشت.

به احتمال قوي شما از جمله افرادي هستيد كه جهت آمادگي براي كنكور زحمات فراواني را كشيده ايد و در اين راه سرمايه گذاري كرده ايد. ازجمله سرمايه وجودي خويش ، زماني و ريالي. لذا شما ميتوانيد با يادگيري روشهاي مكمل بي شك از رقيبان همرتبه خويش چند گام جلوتر حركت كرده و تلاش خود را به ثمر برسانيد.

پس تا به امروز 40% به قبولی نزدیک شده اید، و 60% باقی مانده به عهده خودتان و نحوه درس خواندنتان است.

این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟
امسال کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شدم 22000 و خرده ای !!!!!
آیا امیدی هست ؟

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 4:09 pm

vesall نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:شاید مشکل خیلی ها در کنکور عدم تسلط کافی و مهارت لازم در تکنیکهای تست زنی باشه. جالبه بدونید خیلی ها به کمک همین مهارت و بدون درس خواندن لازم در کنکور قبول شدند! البته خوشبختانه تعداد این افراد زیاد نیست و موسسات کمی هم در این رابطه فعالیت میکنند.

دكتر عباسپور ( رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی، ضریب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و استفاده از ابزارهاي قدرتمند آمار و احتمالات و بحث هاي روانشناسي نحوه كاهش ترديد بين جوابهاي چهار گزينه اي به سه گزينه اي و نهايتا تك گزينه اي و كشف گزينه صحيح با درصد احتمال صحت بالا را براي شما تشريح میشود. كارآيي خارق العاده اين روشها هنگامي آشكار ‏مي ‏شود كه شما نتايج آن را روي كنكورهاي برگزار شده دوره هاي قبل تست و ارزيابي كنيد. با كمي حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهيد شد كه ديگر نيم ساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسري براي شما نيم ساعت نااميدي نيست ، بلكه نيم ساعتي است كه ‏مي ‏تواند سرنوشت قبولي شما را به شدت تحت تاثير قرار دهد و جايگاه و رتبه علمي شما را تا حد خارق العاده اي جابجا كند. در زماني كه فقط با زدن دوعدد تست بيشتر دانشگاه محل تحصيل و رشته و مقطع تحصيلي شما تعيين ‏مي ‏شود ، بديهي است كه اگر روشي بتواند رسيدن به بيش از دهها تست صحيح را تضمين كند، ارزشي هم سنگ طلا خواهد داشت.

به احتمال قوي شما از جمله افرادي هستيد كه جهت آمادگي براي كنكور زحمات فراواني را كشيده ايد و در اين راه سرمايه گذاري كرده ايد. ازجمله سرمايه وجودي خويش ، زماني و ريالي. لذا شما ميتوانيد با يادگيري روشهاي مكمل بي شك از رقيبان همرتبه خويش چند گام جلوتر حركت كرده و تلاش خود را به ثمر برسانيد.

پس تا به امروز 40% به قبولی نزدیک شده اید، و 60% باقی مانده به عهده خودتان و نحوه درس خواندنتان است.

این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟
اين يعني دوست عزيز اول فايل پيوستي رو دانلود كن بخون بعد بيا بگو يعني چي!
khk:

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Meti » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 4:12 pm

parsiangroup نوشته شده:
vesall نوشته شده:

این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟
اين يعني دوست عزيز اول فايل پيوستي رو دانلود كن بخون بعد بيا بگو يعني چي!
khk:
این روشها دیگه به درد نمیخوره الان طراح سوال از این چیزا با خبره گزینه هارو متفاوت میدن
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

haniieh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haniieh » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 5:05 pm

سلام به بروبچه هاي كنكوري 91 goli goli goli
بچه ها يه راهنمايي ميخواستم،من همه ي جزوه هاي پارسه رو دارم ميخواستم ببينم براي شروع همينا كافيه يا بايد بازم كتاب بخرم ؟البته سيستم عاملشو فقط ندارم كه اونم با كمك دوستان فهميدم كتاب فهيمي رو بخرم بهتره.
r

nafaas
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط nafaas » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 6:16 pm

سلام به همه برو بچ درس خون...
راستش منم میخام شروع کنم
هر کس میتونه، خواهشاً کمکم کنه...
(من محمدم ، نرم افزار کامپیوتر خوندم)
****اینم آی دیمه:**** goli
Dr.Akbari91@yahoo.com
(Tanha)

آواتار کاربر
mahta007
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: رنگین کمــــون

پست توسط mahta007 » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 7:26 pm

سلام دوستان

آقا محسن خیلی ممنون جالب بود خوندم حتما یه بار دیگه هم میخونم میسی goli

آرزو جان واقعا وقت نمیکنم بخونم اگه میشد ریاضی رو هم میخوندم استادا نیومده یه عالمه تمرین دادن.

فقط سیستم عامل فهیمی خوبه یا مقسمی؟

متی جان شما دختری یا پسر؟ baba: اهل تبریزی و همشهری ما رتبت خوب بوده یکم تلاش کنی حتما

موفق میشی تو چه کتابایی میخری از نمایشگاه؟ میخوام بدونم تو چه دروسی و با کدوم مولفی میخوای

بخونی ؟ علمی کاربردی هم میدی؟

فقط بچه ها برنامه ریزی حالا با کدومش میرین جلو ؟ یکی دقیقش رو بگین fekr واسه ما علمی کاربردی ها هم در نظر بگیرین کنکور ما زوده هااااا looc

راستی آرزو جان او pdf پارسه رو دانلود کردی میشه لینکش و بزاری ما هم دانلود کنیم ممنون goll
خــــُـدایــــــا ســــَــردهـ ایــــن پـــایــیــن از اونـ بـالـآ اگــهـ میـ ـشه نگـــاهـ کـــُـن

یــهـ کـــاریـ کـــُـن اگــهـ میـشـهـ فـَـقـَط گــاهـی خودِت قـــَلــبَـمو " هـــــا " کـــــُـن...

gholamreza71
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ارومیه

پست توسط gholamreza71 » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 8:27 pm

سلام به همه دوستای خودم
من امروز رفتم و یه چند تا کتاب خریدم سیستم فهیمی جلد اول رو گرفتم از انتشارات جلوه می خوام بدونم همین کتاب منظورتون بود؟ sbl
و اینکه کتاب های مرجع گسترش علوم پایه مال1386تا الان تغییر کرده یا نه؟
همین.
شاد باشین و سلامت rgs dan goll

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط Meti » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 9:31 pm

mahta007 نوشته شده:سلام دوستان

آقا محسن خیلی ممنون جالب بود خوندم حتما یه بار دیگه هم میخونم میسی goli

آرزو جان واقعا وقت نمیکنم بخونم اگه میشد ریاضی رو هم میخوندم استادا نیومده یه عالمه تمرین دادن.

فقط سیستم عامل فهیمی خوبه یا مقسمی؟

متی جان شما دختری یا پسر؟ baba: اهل تبریزی و همشهری ما رتبت خوب بوده یکم تلاش کنی حتما

موفق میشی تو چه کتابایی میخری از نمایشگاه؟ میخوام بدونم تو چه دروسی و با کدوم مولفی میخوای

بخونی ؟ علمی کاربردی هم میدی؟

فقط بچه ها برنامه ریزی حالا با کدومش میرین جلو ؟ یکی دقیقش رو بگین fekr واسه ما علمی کاربردی ها هم در نظر بگیرین کنکور ما زوده هااااا looc

راستی آرزو جان او pdf پارسه رو دانلود کردی میشه لینکش و بزاری ما هم دانلود کنیم ممنون goll
سیستم عامل فهیمی مرجع هست بیشتر از فهیمی میاد ولی اصلآ کتاب جالبی نیست و انقدر گنگ هست که ... من فهیمی دارم ولی به نظرم مقسمی بهتره چون 95 در صد نکات کنکوری توش هست
من پسرم اسمم هم مهدی هست
من ذخیره کتاب مقسمی رو دارم مال رانکوهی رو هم امروز از کتابخونه گرفتم یه نگا بندازم لازم شد اونم میخونم{دارمش}
ساختمان رو فقط از مقسمی میخونم{دارمش}
سیستم عامل مقسمی و فهیمی(فهیمی رو روخوانی میکنم بیشتر ddn: ){دارمش}
مدار منطقی هم مقسمی میخونم{دارمش}
برنامه نویسی مقسمی و عادلی نیا که مقسمی رو دارم عادلی نیا رو باید بخرم فردا
معارف کتاب اندیشه اسلامی 1 + آیات http://www.aghazeh.com/karshenasi-napeyvasteh.html
ادبیات انتشارات ساکو میگیرم اگه پیدا کنم
زبان هم دو تا کتاب داره انتشارات ساکو یکی برا گرامر یکی واژگان اونارو میخرم
ریاضی هم ریاضیات عمومی نویسنده مسعود نیکوکار انتشارات گسترش علوم پایه
زبان تخصصی گسترش علوم پایه درس و کنکور سریع زبان تخصصی میخونم که اینم دارم
آمار رو فعلآ نمیدونم چیکار کنم
کلآ فردا 4 تا کتاب میگیرم دو تا زبان یه دونه ادبیات اینا از ساکو اون یکی از اندیشه اساتید درس و نکات طلایی برنامه نویسی عادلی نیا
علمی کاربردی نمیخوام کنکور بدم فقط برا شمسی پور تهران میخونم
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

منابع برای کنکور

پست توسط Meti » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:31 pm

چند تا pdf پیدا کردم فک کنم به درد بخوره
اصول ساختمان داده ها سیمور لیپ شوتز
http://www.aghazeh.com/data-structure-book/250-sakhteman-dade-farsi-ebook-full.html

دانلود خلاصه کتاب ذخیره و بازیابی محمد تقی روحانی رانکوهی
http://www.aghazeh.com/zakhireh-bazyabi-eltelat-book/502-zakhireh-o-bazyabi-etelat-farsi-ebook-447.html

برترین نکات درس ذخیره و بازیابی اطلاعات برای کنکور کاردانی به کارشناسی و علمی کاربردی
http://www.aghazeh.com/zakhireh-bazyabi-eltelat-book/351-storage-and-retrieval-.html

کتاب مرجع برای درس مدار منطقی (طراحی دیجیتال) موریس مانو
http://www.aghazeh.com/madar-manteghi-book/253-madar-manteghi-farsi-ebook.html

دانلود جزوه سیستم عامل (خلاصه کتاب دکتر فهیمی)
http://www.aghazeh.com/operation-system/473-parseh-os-fahimi.html

مفاهیم سیستم عامل پیشرفته 2
http://www.aghazeh.com/operation-system/224-operation-system-2.html

جزوه درسی مفاهیم سیستم عامل
http://www.aghazeh.com/operation-system/88-jozveh-darsi-operation-system.html

پاور پوینت آموزش برنامه نویسی پیشرفته سی پلاس پلاس
http://www.aghazeh.com/programing-language-ebooks/156-c.html

دانلود نمونه سوالات تستی سی و سی پلاس پلاس برای کنکور علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی
http://www.aghazeh.com/programing-language-ebooks/279-tamrinat-c.html

عنوان کتاب: برنامه نویسی پیشرفته c++ نویسنده احمد فراهانی
http://www.aghazeh.com/programing-language-ebooks/349-c-programming-farsi-learning-farahani-payam-nour.html

دنبال pdf کتاب سی پلاس پلاس جعفر نژاد میگشتم اینارم پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره ddn:
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

gholamreza71
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ارومیه

پست توسط gholamreza71 » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 10:36 pm

سلام دوستان عزیز goll
ما که هر جا می ریم هرکی واسه خودش مرجع معرفی می کنه cuf: بالاخره چی بگیریم؟ fekr
بابا خدایش یه چی بگین ger

jafaripur
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خوی
تماس:

پست توسط jafaripur » چهارشنبه 6 مهر 1390, 12:07 am

مارم بنویسید به لیست .
هنوز به جمع بندی نرسیدین که چه کتابی به درد می خوره ؟

Unknown
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Unknown » چهارشنبه 6 مهر 1390, 7:06 am

gholamreza71 نوشته شده:سلام به همه دوستای خودم
من امروز رفتم و یه چند تا کتاب خریدم سیستم فهیمی جلد اول رو گرفتم از انتشارات جلوه می خوام بدونم همین کتاب منظورتون بود؟ sbl
و اینکه کتاب های مرجع گسترش علوم پایه مال1386تا الان تغییر کرده یا نه؟
همین.
شاد باشین و سلامت rgs dan goll
سلام goll
سيستم عامل جلد اول نويسنده مهرداد فهميمى انتشارات جلوه آره همينه bale
كتابهاي مرجع گسترش علوم پايه ؟ fekr
كتاباى كنكورى سال به سال معمولاً عوض ميشه (تستاى جديد آخر فصل ها رو ميگم )
در مورد كتاباى درس و كنكور مقسمى هم آره نسبت به سال 86 حجم بعضياشون كمتر شده بعضى ها هم مرتب شده مطالب همونه bale
موفق باشين goli
خوبـے ؟
گاهی با تمام ِ تكـراری بودنَش غوغـ ـا می كند!

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » چهارشنبه 6 مهر 1390, 8:14 am

ما اينطوري به نتيجه نميرسيم !
چون كه دوستان فقط عنوان كتاب ها رو ميگن ،‌و ميگن خوبه اما دليل محكمي براش نميارن !
از دوستان ميخوام كه اگه مرجعي رو معرفي ميكنن اول يكسري اطلاعات در مورد كتاب مورد نظر بديد ، و دليل انتخابش رو هم بگيد .
يا علي

قفل شده