اعتبار مدرک موسسات آموزش عالی و غیر انتفاعی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
fatemeh90

اعتبار مدرک موسسات آموزش عالی و غیر انتفاعی

پست توسط fatemeh90 » دوشنبه 4 مهر 1390, 1:40 am

دوستان عزیز سلام
من تو کنکور کاردانی به کارشناسی رتبه 1340 نرم افزاررو آوردم و غیر انتفاعی ایوانکی قبول شدم.من هیچ اطلاعاتی درباره ظرفیت دانشگاه های دولتی نداشتم و تازه با این سایت و انجمن آشنا شدم .
وقتی می بینم بچه ها با رتبه های خوب باید غیرانتفاعی بخونن خیلی نارحت می شم، آخه تو کنکور بچه های نظری (رشته ریاضی ) با رتبه 9000 می شه روزانه مهندسی نرم افزار خوند. اونوقت برای فنی ها با رتبه 400 باید غیر انتفاعی بخونی ، یکی به من بگه که اعتبار مدرک غیر انتفاعی چقدره ؟ دارم از غصه می میرم. nar ger
به نظر شما یکسال بخونم و با بچه های ریاضی کنکور بدم و دوباره از صفر شروع کنم؟ آخه برای من مدرک و دانشگاه خیلی اهمیت داره.
با این وضعیت ظرفیت ها می تونم به یه دانشگاه خوب واسه ارشد دلخوش باشم ؟

آواتار کاربر
4season
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

Re: اعتبار مدرک موسسات آموزش عالی و غیر انتفاعی

پست توسط 4season » دوشنبه 4 مهر 1390, 9:26 am

fatemeh90 نوشته شده:دوستان عزیز سلام
من تو کنکور کاردانی به کارشناسی رتبه 1340 نرم افزاررو آوردم و غیر انتفاعی ایوانکی قبول شدم.من هیچ اطلاعاتی درباره ظرفیت دانشگاه های دولتی نداشتم و تازه با این سایت و انجمن آشنا شدم .
وقتی می بینم بچه ها با رتبه های خوب باید غیرانتفاعی بخونن خیلی نارحت می شم، آخه تو کنکور بچه های نظری (رشته ریاضی ) با رتبه 9000 می شه روزانه مهندسی نرم افزار خوند. اونوقت برای فنی ها با رتبه 400 باید غیر انتفاعی بخونی ، یکی به من بگه که اعتبار مدرک غیر انتفاعی چقدره ؟ دارم از غصه می میرم. nar ger
به نظر شما یکسال بخونم و با بچه های ریاضی کنکور بدم و دوباره از صفر شروع کنم؟ آخه برای من مدرک و دانشگاه خیلی اهمیت داره.
با این وضعیت ظرفیت ها می تونم به یه دانشگاه خوب واسه ارشد دلخوش باشم ؟
عزيزم من از رياضي دارم نرم افزار ميخونم
كاردانيمو از صدرا گرفتم الان هم واسه كارشناسي رجاي قزوين قبول شدم و هدفم اينه كه ارشد رو يه دانشگاه عالي قبول بشم
يك سالي كه ميخواي بشيني و از صفر شروع كني ميتونه يه سال از تحصيلاتت تو دانشگاه باشه
مدرك ودانشگاه مهمه و بيشتر از اون مهمه كه چقدر كار بلد باشي
مگه ما چند سال عمر ميكنيم كه نصفشم پشت كنكوراي مختلف بمونيم؟؟؟
در ضمن وقتي ارشدتو از يه دانشگاه معتبر بگيري ديگه اعتبار مدرك كارشناسي مهم نيست كه رو غير انتفاعي بودنش حساسي!

آواتار کاربر
ARASH66
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ARASH66 » دوشنبه 4 مهر 1390, 10:09 am

خب مسلما مدرک دانشگاه ها و دانشگاه های تهران بالاتره ولی بهترین اعتبار معدل می باشد.
اگر برف می دانست کره خاکی چقدر کثیف است هرگز هنگام فرود آمدن لباس سفید به تن نمیکرد.
کنفوسیوس
http://www.iranianshop.ir

javadhashemi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کاشان

پست توسط javadhashemi » سه‌شنبه 5 مهر 1390, 8:22 pm

سلام
هرمدرکی که مهروزارت علوم بخوره معتبره وهمچنین موسسات غیرانتفاعی رو خود دولت مجوز ش رو صادرمی کنه که هزینه با دانشجو باشه بتونه موسسه رو پشتیبانی کنه تا رشد داشته باشه چون خرج دانشجو واقعا سنگین یه چیز دیگه اینکه هر سال وزارت علوم شهریه رو تعیین می کنه
وقتی برای ثبت نام امسال به موسسه شهر خودم که قبول شدم رفتم چند فرم پیوست داشت که تمام ازوزارت علوم بود وجالب اینکه غیرانتفاعی رو شبانه ورودی نوشته بود و درکل روزانه غیرانتفاعی .....
پس موسسات غیرانتفاعی در امکانات باهم فرق دارند وسطح علمی وفقط همین
وقتی با مدرکش میشه ارشد شرکت کرد دیگه معلومه
تو دفترچه نوشته دوره غیرانتفاعی و رشته اصلی مهندسی و دوره های دیگر

اینم کمک من امید وارم موفق باشید tof: krn:

قفل شده