معرفی دانشگاه ها و آموزشکده ها

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
cpt.mazi0
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اراک

معرفی دانشگاه ها و آموزشکده ها

پست توسط cpt.mazi0 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 7:16 pm

با سلام خدمت همه ی دوستان گلم در سایت کارشناسی.
به توجه به درخواست دوستان و با اجازه ی مدیر محترم این بحث رو شروع کردم.
اول از همه از آموزشکده ی فنی امیرکبیر اراک شروع میکنم.

این آموزشکده دارای 9 رشته در مقطع کاردانی و 3 رشته در مقطع کارشناسیه(نرم افزار-برق-حسابداری).

محیط:
تصویر
محیط انقدر بزرگ هست که برای رفتن از سر کلاس به سلف سرویس حوصلتون سر بره.
طول 650 متر و عرض 200 متر.
کارگاه های بزرگ مکانیک و ساخت و تولید و برق در دو ساختمان(سوله) بزرگ احداث شده اند و دارای امکانات به روز و مناسبی هستند.
فضای سبز هم زیاده به راحتی میتونید با کل بچه های اونجا سیزده بدر بگیرید.
در انتهای آموزشکده سالن ورزشی فوتبال قرار گرفته که البته به خاطر اینکه عکس یه کم قدیمیه یه کوچولو دوروبرش داغونه ولی الان تمیز شده و فضای سبز کار شده.
ساختمان آموزشی ( کلاس ها) به صورت مجزا از کارگاه هاست و در دو طبقه در ابتدای آموزشکده قرار گرفته.
ساختمان اداری هم به صورت مجزاست.
خلاصه همه چیز مجزاست : سایت کامپیوتر ، سرویس بهداشتی ، نمازخونه ، کتابخونه و ...

علاوه بر این توضیحات آموزشکده در محله ی امیریه قرار داره که جای ساکت و خلوتیه که در شمال شهره.وضعیت حمل و نقل عمومیش هم خوبه. با اتوبوس تا مرکز شهر نیم ساعت طول میشه.

سطح علمی
من که اونجا درس نخوندم ولی دوستانم که اونجان تقریبا از سطح علمیش راضی هستن.اکثر اساتیدش در دانشگاه های دیگری مثل دانشگاه آزاد اراک و دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه اراک درس میدن ولی تعدادی هم استاد مونگل داره (قابل توجه کسایی که نمره میخان).
در کل از نظر من بد نیست. bale

خوابگاه
در رابطه به خوابگاه که باید بگم در داخل خود آموزشکدست.در سه طبقه دارای اتاق های 4 و 6 نفری. سرویس های بهداشتی مناسب.در هر طبقه اتاق تلوزیون جداگونه هست.دارای سایت کامپیوتر و اینترنت.
بچه هایی که توی خوابگاه هستن شام رو هم توی سلف میخورن،صبحانه فقط به بچه های خوابگاه داده میشه.
سالن ورزشی آموزشکده به صورت ویژه در اختیار بچه های خوابگاهی قرار میگیره.
زمین چمن فوتبال هم هست.
آموزشکده 2 ترم اول و دوم رو به صورت 100 درصدی به همه ی روزانه ها خوابگاه میده اما به خاطر محدودیت(به قول خودشون) برای ترم های بعدی هیچگونه تعهدی نداره.

متاسفانه عکسی از محیطش ندارم ، ولی اگه تا شنبه صبر کنید تعدادی عکس هم از محیطش میگیرم و واستون میزام...
پیوست‌ها
کارگاه های برق و الکترونیک
کارگاه های برق و الکترونیک
DSC01170.JPG (170.35 KiB) مشاهده 9160 مرتبه
ساختمان اداری دانشکده
ساختمان اداری دانشکده
DSC01168.JPG (191.92 KiB) مشاهده 9160 مرتبه
عکس هوایی از آموشکده ی امیرکبیر اراک
عکس هوایی از آموشکده ی امیرکبیر اراک
AmirKabir.JPG (91.73 KiB) مشاهده 9288 مرتبه
آخرین ویرایش توسط cpt.mazi0 در شنبه 12 شهریور 1390, 4:47 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تاپیک معرفی دانشکده ها
معرفی دانشکده ی فنی امیرکبیر اراکviewtopic.php?f=2&t=11145&sid=33585cc8e ... c0d9f798a7

آواتار کاربر
kamyar_ku
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مهاباد
تماس:

Re: معرفی دانشگاه ها و آموزشکده ها

پست توسط kamyar_ku » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:06 pm

به شدددددددددددددددت شک دارم بزنمش.
بچه ها به نظرتون با رتبه 245 روزانشو قبول میشم؟

bale shad bale shad sanj: sanj: sanj: sanj:
به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم شمایل تو بدیدم نه عقل ماند و نه هوشم

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:29 pm

من تحصیل کرده اینجام یه نظرم زیر 600 نزنن چون احتمال قبولی برای غیر بومی خیلی پایین هست.
امسال هم سال اولش هست که کارشناسی برای داوطلبان آزاد میگیره و خودتون میدونید که سال اول یعنی چی......
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

آواتار کاربر
kamyar_ku
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط kamyar_ku » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:48 pm

poo این حساسیت فصلیه هم مارو کشته. ولمون نمیکنه poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo poo
آخرین ویرایش توسط kamyar_ku در پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:52 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
kamyar_ku
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط kamyar_ku » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:50 pm

sir_0861 نوشته شده:من تحصیل کرده اینجام یه نظرم زیر 600 نزنن چون احتمال قبولی برای غیر بومی خیلی پایین هست.
امسال هم سال اولش هست که کارشناسی برای داوطلبان آزاد میگیره و خودتون میدونید که سال اول یعنی چی......
با سلام دوست عزیز.
خداوکیلی یه چیزی میگم ناراحت نشو. من تو قسمت مشاوره پستاتونو بیشترشونو دیدم. تو بیشترشون پستات بی هیچ دلیلی میگی اراکو نزنید؟ آخه واسه چی؟
آخه جون من یکی بهم بگه اینم شد دلیل که رتبه زیر 600 نزنن که قبول نمیشن. بعدش رتبه بالای 600 قبول میشن!!!!!! خودت خندت نمیگیره اینو که میخونی؟
یادمه یه جاییم اگه اشتباه نکرده باشم گفته بودید نزنید چون اراکیایی که رتبه خوب آوردند خیلی تعدادشون زیاده; قبول نمیشید(ولی ملت این دلیلو واسه نزدن تهرانم با ده میلیون جمعیت که فکر کنم بیشتر رتبه های خوب از اونجا باشن، نمیارن)
دوباره میگم ناراحت نشی. فقط از رو کنجکاوی پرسیدم.

از دوست خوبم علی هم تشکر میکنم که این تاپیکو درست کرد. دمش ویز ویز!!!!

بعدشم دوستان یکی میشه به من بگه به نظرتون با این رتبه (245)، میتونم روزانشو قبول شم؟
به نظرتون ارزششو داره بزنم، یا یه جایی مثل شیرازو یا کرمان یا سبزوارو بزنم؟(با توجه به اینکه اراکم از همه شهرایی که پذیرش دارن به جز تهران، به ما نزدیکتره)
خدا خیرتون بده. خواهش میکنم کمکم کنید. جوابمو بدید. نمیدونید تو چه وضعی گیر کردم.

cpt.mazi0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cpt.mazi0 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 11:55 pm

sir_0861 نوشته شده:من تحصیل کرده اینجام یه نظرم زیر 600 نزنن چون احتمال قبولی برای غیر بومی خیلی پایین هست.
آقا لطفا انقد فرافکنی نکن.
اون دوستای شما که دپرس شدن بلد نبودن توی اراک چطور باید شاد بود!!!!! tof:
Kamyar_Ku نوشته شده:بچه ها به نظرتون با رتبه 245 روزانشو قبول میشم؟
آره بابا ، مطمئن باش 100 درصد روزانه قبولی.
پیوست‌ها
حیاط و محیط دانشکده و فضای سبز
حیاط و محیط دانشکده و فضای سبز
DSC01162.JPG (179.74 KiB) مشاهده 9160 مرتبه
سلف سرویس
سلف سرویس
DSC01171.JPG (189.73 KiB) مشاهده 9160 مرتبه
کارگاه های مکانیک و ساخت و تولید
کارگاه های مکانیک و ساخت و تولید
DSC01173.JPG (126.56 KiB) مشاهده 9160 مرتبه
آخرین ویرایش توسط cpt.mazi0 در شنبه 12 شهریور 1390, 4:53 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تاپیک معرفی دانشکده ها
معرفی دانشکده ی فنی امیرکبیر اراکviewtopic.php?f=2&t=11145&sid=33585cc8e ... c0d9f798a7

آواتار کاربر
sir_0861
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sir_0861 » جمعه 11 شهریور 1390, 11:28 pm

ببین عزیزم من که رو هوا حرف نمیزنم اینم دلیل هام:
1-اولا من که نمیخوام یهکار کنم که فقط خودم قبول بشم poo poo چون رتبم اصلا نه به شبانه نه به روزانه میخوره
2-من درمورد روزانش حرف زدم که گفتا زیر 600 میخواد
شبانشم چون 60-80 درصد بوهی هست باید رتبت زیر 2000 باشه
3-من خودم بچه اراکم اگه بخوام از اراک دفاع کنم اولین نفر منم که دفاع میکنم و هیچ وقت نمیام از اراک بد بگم و اینا
حقیقتا راست گفتم
الان اراک برای ما جونا بجز ارک جنگلی و پامچال و سه راه که همش پلیس بازیه چی داره؟؟؟؟
یه پارک خوب داره؟یه جا برا تفریح داره؟؟؟آب و هوای خوب داره؟چی داره آخه؟ ger:
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتدبه دنبالش می رویم و وقتی توقف می کندبه آن لگد می زنیم.

زیباترین دیالوگ پدرژپتو :
پینوکیو، چوبی بمون. دنیای آدما سنگیه.....

چارلى چاپلين ميگويد آموخته ام كه با پول ميشود خانه خريد ولى آشيانه نه! رختخواب خريد ولى خواب نه! ساعت خريد ولى زمان نه! ميتوان مقام خريد ولى احترام نه! ميتوان كتاب خريد ولى دانش نه! دارو خريد ولى سلامتى نه! ميتوان آدم خريد اما دل نه.

cpt.mazi0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cpt.mazi0 » شنبه 12 شهریور 1390, 4:39 pm

sir_0861 نوشته شده:ببین عزیزم من که رو هوا حرف نمیزنم اینم دلیل هام:
1-اولا من که نمیخوام یهکار کنم که فقط خودم قبول بشم poo poo چون رتبم اصلا نه به شبانه نه به روزانه میخوره
3-من خودم بچه اراکم اگه بخوام از اراک دفاع کنم اولین نفر منم که دفاع میکنم و هیچ وقت نمیام از اراک بد بگم و اینا
حقیقتا راست گفتم
الان اراک برای ما جونا بجز ارک جنگلی و پامچال و سه راه که همش پلیس بازیه چی داره؟؟؟؟
مگه میخان بیان دانشگاه عشق و حال کنن؟
اومدن درس بخونن
تاپیک معرفی دانشکده ها

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » چهارشنبه 16 شهریور 1390, 1:49 pm

cpt.mazi0 نوشته شده:
sir_0861 نوشته شده:ببین عزیزم من که رو هوا حرف نمیزنم اینم دلیل هام:
حقیقتا راست گفتم
مگه میخان بیان دانشگاه عشق و حال کنن؟
اومدن درس بخونن
تو روزانش که بومی بودن اصلا تاثیر نداره.
اون سهمیه بومی شبانه هم که تو دفترچه نوشتن تاثیر آنچنانی نداره.
اگه داشت شبانه تهران بیشترش غیر بومی نبود.
در ضمن حرف sir رو گوش نکنین چون اگه بزنین هم چیزی رو از دست نمیدین.
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

Clover313

پست توسط Clover313 » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 3:33 pm

آموزشکده 2 ترم اول و دوم رو به صورت 100 درصدی به همه ی روزانه ها خوابگاه میده اما به خاطر محدودیت(به قول خودشون) برای ترم های بعدی هیچگونه تعهدی نداره.
من شنیدم که فقط به کاردانی ها خوابگاه میده و برای کارشناسی ها خوابگاه خودگردان هست، آیا این درسته ؟ و اینکه توی دفترچه هم چیزی راجع به خوابگاه ندیدم.

آواتار کاربر
kamyar_ku
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط kamyar_ku » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 11:40 pm

Clover313 نوشته شده:
من شنیدم که فقط به کاردانی ها خوابگاه میده و برای کارشناسی ها خوابگاه خودگردان هست، آیا این درسته ؟ و اینکه توی دفترچه هم چیزی راجع به خوابگاه ندیدم.
والا داش cpt.Mazi0 رفته بود پرسیده بود بهش گفته بودن که حداقل دو ترمو میدن. بعدشم اگه ندنم مشکلی نیست، فکر نکنم هزینه خوابگاه خودگردان به نسبت تهران خیلی باشه. اگه بخوایم خونه هم بگیریم بازم هزینش زیاد نمیشه.

قفل شده