دانشگاه علوم و فنون مازندران

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Dr.Cnet
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

دانشگاه علوم و فنون مازندران

پست توسط Dr.Cnet » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 10:21 am

سلام دوستان خسته نباشید .

خیلی خوشحالم که امسال رتبه های خوب رو در این سایت می بینم !

سال گذشته با کمک آقا پیمان بچه ها کموبیش تونستن به بهترین نحو انتخاب شهر کنن.

اما از آنجایی که سال گذشته دوره روزانه حذف شده بود به ناچار دوستان رفتن غیرانتفاعی.

از رتبه خوب یک رقمی تا رتبه های 4 رقمی !

منم با رتبه 80 رفتم دانشگاه علوم فنون مازندران .

و از اینکه اینجا رو انتخاب کردم بینهایت خوشحالم ، هرچند که تو ورودی هامون رتبه 10000 هم هست اما کاریش میشه کرد ، تو ایران زندگی میکنیم :)

خلاصه از دوستانی که بین غیرانتفاعی ها موندن شک نکنن که بعد از علم و فرهنگ و شاید هم قبل از علم و فرهنگ دانشگاه مازندران بهترین دانشگاست حتی از دانشگاه شمال آمل ، با دلایل کافی !

اینجا هم یه سری اطلاعات در حد توان از دانشگاه میذارم شاید رسالت خودم در معرفی این دانشگاه رو انجام داده باشم .

-------------------------------------------------------------------------------------------
خوابگاه :
واسه خانمها 3 ساختمان 4 طبقه ( یکی مقابل دانشگاه با هزینه سالی 900 هزار که بهترینه و بقیه با دانشگاه کمی در حد 10 دقیقه فاصله با هزینه سالی 600 هزار تومان)

واسه پسرها خوابگاه نداره اما خونه به راحتی و ارزون پیدا میشه مثلا من خودم یکی گرفتم 4 نفری ! یک واحد آپارتمان 2 خوابه 80 متری با 40 متر حیاط اختصاصی (تراس) شیک و تمیز 2ت رهن 180 اجاره .

اساتید توانمند :
واسه ریاضیات مهندسی و عمومی و معادلات جناب دکتر حسن پور زحمت تدریس رو برعهده دارن که الحق بسیار توانمند هستند و من از اینجا تشکر میکنم ازشون.

واسه دروس تخصصی سخت افزار اساتیدی همچون دکتر آجرلو(طراحي سيستمهايVLSI) ، دكتر كرمي ملايي(سيگنالها وسيستمها) ،دکتر عليزاده(طراحي الگوريتم)، جناب مهندس حسامی فر(الگوریتم) ، جناب مهندس هاشمیان(برنامه نویسی)، مهندس پريدل(منطقی-الکترونیک) ، مهندس رحيم پور(برنامه نویسی-مدیر گروه ) و بسیاری دیگر زحمت تدریس رو برعهده دارند.

محیط دانشگاه :
بدنیست اما داره بهتر هم میشه ( حالا عکساشو هم میذارم)
ولی در کل امکان نداره پشیمون شین !

آب و هوا :
از لحاظ آب و هوا بدترین ماه سال خرداد تیر و مرداده که بسیار گرمه اما بقیه ماه ها خوبه هم بارونیه هم گاهی اوقات سرد .
کلا برف نداره یعنی اگه برف بیاد همه جشن میگیرن !
ولی اردیبهشت بسیار جالب و خوشگلی داره.

سایت دانشگاه : http://www.ustmb.ac.ir

ریاست دانشگاه جناب دکتر شیخ الاسلامی.

اگه فکر میکنید که بیشتر از اینها نیاز دارید بدونین ، میتونین باهام تماس بگیرین خوشحال میشم راهنمایی کنم .
پیوست‌ها
جشن فارغ التحصیلی
جشن فارغ التحصیلی
جشن فارغ التحصیلی 85یاو87یا‏.JPG (105.6 KiB) مشاهده 3239 مرتبه
نمایی از ساختمان دانشگاه
نمایی از ساختمان دانشگاه
دانشگاه علوم فنون مازندران‏.JPG (113.7 KiB) مشاهده 3239 مرتبه
آخرین ویرایش توسط Dr.Cnet در پنج‌شنبه 5 دی 1392, 10:10 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

S_69
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دانشگاه علوم و فنون مازندران

پست توسط S_69 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 12:39 am

Dr.net
با رتبه 2229 میشه علوم و فنون قبول شد؟

Dr.Cnet
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس: