تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
konkurii
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط konkurii » پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 6:27 pm

سلام دوستان من تازه عضو شدم goll
سوالی دارم از خدمتتون dan
من ازاد پزشکی شرکت کردم تا به حال بسیجی نبودم چون دلم میخواست با زحمت خودم بالا برم ولی الان که میبینم با تراز 6900 دندون هیج جهنم دره ای قبول نشدم دارم میمیرم از ناراحتی همش تو فکر خودکشی هستم حالم اصلا خوب نیست.به خدا من ادم بد و حق خوری نیستم خیلی بهم فشار اومده که افتادم دنبال بسیج!
من شنیدم خیلیا قبل کنکور دو روزه بسیج فعال شدن و کارشون حل شد!
منم شروع کردم و الان که بعد کنکوره رفتم دنبالش که لااقل یه کارت بگیرم دستم و اعتراض بزنم بلکه مشکلم حل بشه ولی گفتن از تهران مشکلاتی پیش اومده و کار گیردار شده khk: و گویا الان موقع کارت فعالی دادن نیست و این کارت رو فقط اسفند میدن!
-میخوام بدونم واقعا چنین مسئله ای هست و این کارت رو فقط اون موقع میدن؟
-سوال دیگم اینه که اگه من اسفند امسال یا یکم زودتر تو دیماه یا بهمن بتونم کارت و کد رهگیری سری جدید (یعنی اون موقع که برای کنکور 91 میدن)رو بگیرم و اعتراض بزنم که من برای کنکور 90 این کارت رو داشتم راهی هست که قبول بشم از بهمن امسال یا مهر سال بعد برم سر کلاس یا نه؟
امیدوارم منظورمو رسونده باشم تو رو خدا جوابمو بدین خیلی کلافم.

آواتار کاربر
ncs2008
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج سیتی
تماس:

پست توسط ncs2008 » پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 8:28 pm

konkurii نوشته شده:سلام دوستان من تازه عضو شدم goll
سوالی دارم از خدمتتون dan
من ازاد پزشکی شرکت کردم تا به حال بسیجی نبودم چون دلم میخواست با زحمت خودم بالا برم ولی الان که میبینم با تراز 6900 دندون هیج جهنم دره ای قبول نشدم دارم میمیرم از ناراحتی همش تو فکر خودکشی هستم حالم اصلا خوب نیست.به خدا من ادم بد و حق خوری نیستم خیلی بهم فشار اومده که افتادم دنبال بسیج!
من شنیدم خیلیا قبل کنکور دو روزه بسیج فعال شدن و کارشون حل شد!
منم شروع کردم و الان که بعد کنکوره رفتم دنبالش که لااقل یه کارت بگیرم دستم و اعتراض بزنم بلکه مشکلم حل بشه ولی گفتن از تهران مشکلاتی پیش اومده و کار گیردار شده khk: و گویا الان موقع کارت فعالی دادن نیست و این کارت رو فقط اسفند میدن!
-میخوام بدونم واقعا چنین مسئله ای هست و این کارت رو فقط اون موقع میدن؟
-سوال دیگم اینه که اگه من اسفند امسال یا یکم زودتر تو دیماه یا بهمن بتونم کارت و کد رهگیری سری جدید (یعنی اون موقع که برای کنکور 91 میدن)رو بگیرم و اعتراض بزنم که من برای کنکور 90 این کارت رو داشتم راهی هست که قبول بشم از بهمن امسال یا مهر سال بعد برم سر کلاس یا نه؟
امیدوارم منظورمو رسونده باشم تو رو خدا جوابمو بدین خیلی کلافم.
خوب اولا سلام و ورود شما را خوش آمد می گم.
دوما به نظرمن درس و دانشگاه ارزش یه خورده هم قصه خوردن نداره چون خیلی ها الان لیسانس دارن و بیکارن اما داشتنش خوبه.حالا چه برسه ناراحتی و خدا نکرده خودکشی.انقدر هم برا دانشگاه عجله نکن همچین آش دهن سوزی نیست ما رفتیم دیدیم میگم حالا چه برسه دانشگاه آزاد که فقط به فکر پولتن.
درباره بسیج هم بگم که همین که افکارت اینجوریه و از بسیج استفاده نمی کنی خودش خیلی خوبه.ببین اگه فکرت اینه که مثل اونا بشی و برا سهمیه بری بسیج که اون دانشگاه رفتن یک قرون نمی ارزه چرا همش اونایی که تو این فکرن از هر راهی شده برن دانشگاه را نگاه می کنی چرا بقیه رو نگاه نمی کنی؟من خودم 3 سال بسیج فعال دارم(بسیج دانش آموزی) ولی نه برای خدمت سربازی(برای کسری خدمت) نه برای کنکور دولتی و آزاد90 از یک روزشم استفاده نکردم و خیلی ها هم ممکنه مثل من باشن.ولی الان خدارو شکر دولتی مجاز شدم.آزادم هر بار شرکت کردم قبول شدم ولی آزاد تا تو شهر خودم نباشه نمیرم خودت بهتر می دونی دانشگاه آزاد تو شهر خودتون نباشه اصلا فایده نداره رفتنش.(من کرج هستم)
منم دقیقا وضعیت تو رو داشتم باید می رفتم خدمت اگه قبول نمی شدم ،و سراسری هم تو انتخاب شهر قبول نشدم و رفتم خدمت بازم برام هیچ فرقی نکرد رفتم و از خدمت اومدم و بهتر شد برام که بدتر نشد شاید اگه اون دانشگاه های آزاد را می رفتم پشیمون می شدم.
در ضمن قبول نشدن دلیل نمیشه که طرف آدم بد و حق خوری باشه پس این همه قبول نمیشن بلانسبت همه...
در باره بسیجم درست گفتن بهت اگه الان عضو شی عضویت عادی بهت میدن و بعد 6 ماه اگه در پایگاه مربوطه فعالیت داشته باشی بهت بسیج فعال میدن(برای افرادآزاد) کلا قانونش اینه ربطی به تهران نداره.مگه پارتی که همه جا چاره سازه.
دوست من در آخر نمی دونم چرا عجله می کنی انقدر توبجای اینکه خودتو بندازی تو این وادی ها تا بهمن یا مهر91 بری سر کلاس اونم با سهمیه که می دونم به دل خودتم نمی چسبه-یه کم فقط یه کم برا کنکور بخون بهت نمی گم 1 سال فقط 2 ماه بخون در کنار کارهای دیگت.بهت قول میدم که یکی از دانشگاه ها با رتبه خوب قبول بشی(هر چند که خود وزارت علوم اعلام کرده برای همه متقاضیان در دانشگاهها جا هست)
در ضمن اینو بر حسب تجربه بهت گفتم می دونم الان ناراحتی.اینم بدون خیلی ها موقعیت تو رو دارن و خیلی ها اراده می کنن 1 سال دیگه می خونن البته اونا خیلی ارادشون قویه.گفتم نمی خواد یه سال 2 ماه کنار کارها دیگت فقط بخون ولی نا امید نباش.
بازم سوالی داشتی درباره نحوه خوندن و مدت خوندن و انتخاب شهر بگو ما در خدمتیم.
یک کیلو باش ولی مرد باش.نیم کیلو باش ولی آدم باش

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 8:56 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:کاردانی به کارشناسی چی؟ یکبار دیگه مجدد تو آذر نداره؟
بعد تو سراسری ما 3 مدل,یعنی :

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی

داریم یا 2 مدل روزانه و شبانه؟ میخوام ببینم شبانه همون غیر انتفاعی هست یا فرق میکنه؟
یه سری مراکز غیر انتفاعی داریم که تو مدرک درج می شه غیر انتفاعی...
شهریه 350 تا 450 دارن
مرسی. پس یعنی موقع استخدام هم به مشکل بر میخورم با این مدرک...
با این حساب آزاد بهتر نیست؟ به لحاظ شهریه البته بالاتره ولی غیر انتفاعی یکمی عجیب هست. یعنی سراسری هم دیگه به حساب نمیاد دیگه یجورایی ...

konkurii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط konkurii » پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 10:53 pm

ncs2008ممنونم ازت.
من سال دومم بود که کنکور شرکت کردم هم پارسال رشته خوب اوردم هم امسال روزانه و دانشگاه تیپ یک قبول شدم مشکل من فقط اینه که میخوام برم دندانپزشکی دیگه هیچی نمیخوام!
از طرفی دیگه از کنکور محروم شدم و نمیتونم سال دیگه شرکت کنم!
خیلی رو درسم حساب میکردن ولی دوبار کنکور دادم و اونی که باید میشد نشد!
بخدا این مدت دارم خفه میشم انگار یه چیزی داره منو از درون میخوره!الانم دارم گریه میکنم!
این اخرین فرصتم بود که با چند تا اختلاف از دست رفت!
الان هم فقط دنبال جفت و جور کردن یه کارت بسیج فعال هستم!ولی نمیدونم چه کار کنم!برم کجا!از کی خواهش کنم!شما اگه میدونی به من بگو گره کار دست کی باز میشه؟پارتی اشنا ...؟کمکم کنید.

یه سوالی هم برام پیش اومد مگه تو کنکور دولتی هم بسیج فعال تاثیر داره؟!

آواتار کاربر
ncs2008
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ncs2008 » جمعه 25 شهریور 1390, 11:40 am

konkurii نوشته شده:ncs2008ممنونم ازت.
من سال دومم بود که کنکور شرکت کردم هم پارسال رشته خوب اوردم هم امسال روزانه و دانشگاه تیپ یک قبول شدم مشکل من فقط اینه که میخوام برم دندانپزشکی دیگه هیچی نمیخوام!
از طرفی دیگه از کنکور محروم شدم و نمیتونم سال دیگه شرکت کنم!
خیلی رو درسم حساب میکردن ولی دوبار کنکور دادم و اونی که باید میشد نشد!
بخدا این مدت دارم خفه میشم انگار یه چیزی داره منو از درون میخوره!الانم دارم گریه میکنم!
این اخرین فرصتم بود که با چند تا اختلاف از دست رفت!
الان هم فقط دنبال جفت و جور کردن یه کارت بسیج فعال هستم!ولی نمیدونم چه کار کنم!برم کجا!از کی خواهش کنم!شما اگه میدونی به من بگو گره کار دست کی باز میشه؟پارتی اشنا ...؟کمکم کنید.

یه سوالی هم برام پیش اومد مگه تو کنکور دولتی هم بسیج فعال تاثیر داره؟!
خوب این خیلی خوبه که در هربار کنکور قبول میشی اونم تو دانشگاه تاپ و این نشان از زحمت و دانش خودت است.درسته دندان پزشکی رشته بسیار خوبی هست.ولی اینو قبول کن همیشه اون چیزی که تو می خوای نمیشه.ولی اینوبهت میگم :فکر می کنی همه هر رشته ای که می خوان و هر شهری که می خوان قبول میشن.نه اینجور نیست.از اینکه رو درست حساب می کردی و اعتماد به نفس داری خیلی خوبه ولی خیلیها هم مثل تو هستن حالا که قبول نشدی آسمون به زمین نیامده که.این گریه هم مال چند روزه بعد چند روز باهاش کنار میای یه سوال ازت میپرسم روش فکر کن:تا چند سال مگه می خواستی پشت کنکور بمونی تا رشته مورد علاقت قبول شی؟بالاخره همینجوری عمرتم داره میگزره وحالا که نشد اشکال نداره شاید قسمتت این بوده.از چندتا مشاور بپرس شاید راهی داشته باشه.اینطوری هم که نمیشه تو یه رشته اجباری بری حتما راهی هست.ببین به پیشنهاد من(حالا نظر منه)اول یه تحقیق کوچولو در باره پیدا کردن راه حل انجام بده انشاالله که به نتیجه میرسی ولی یه رشته که نطدیک به رشته خودتم هست می تونی انتخاب کنی و بری.بعد فارغ التحصیلی شروع کنی برای دندانپزشکی هم بخونی.ونکته مهم:حالا فرض می کنیم اومدی از بسیجم استفاده کردی و بازم فرض می کنیم دندانپزشکی رفتی حالا این جور قبول شدن که با سهمیه بیای یکی را حذف کنی اونم این جور سهمیه بعد بری جای اون درس بخونی به من که والا نمی چسبه نرم بخونم بهتره تا اینجوری برم و حق یکی رو پایمال کنم.(شاید پیش خودت فکر کنی زرنگی ولی این تقلبه و به نتیجه خوبی نمیرسی).در ضمن فکر نمی کنم اگه بسیج هم بگیری در سهمیه قبول کنن چون پای حذف یکی دیگه میاد وسط مطمئن باش یه استعلام می گیرن و می فهمن از کی عضو شدی و طبق گفته معاون دانشگاه آزاد فقط اونایی که سهمیه دار بودن خود را اعلام کردن ولی در نظر گرفته نشده بهش رسیدگی می کنن ولی کسی که اعلام نکرده تو موقع ثبت نام کنکور حالا شایدم از قبل سهمیه داشته ولی چون در ثبت نام اعلام نکرده پذیرفته نخواهدشد پس با پارتی هم چون اعلام نکردی وشماره رهگیری ندادی هنگام ثبت نام کاری از پیش نمی بری.
برای شما رو نمی دونم ولی سراسری کارشناسی ناپیوسته در دفترچه نوشته 40 درصد ظرفیت دانشگاهها مربوط به سهمیه ایثارگران می باشد حالا نمی دونم بسجم جزوه شه یا نه؟
آخرش اسمتو به ما نگفتیا؟

rozi_razraz

پست توسط rozi_razraz » جمعه 25 شهریور 1390, 11:51 am

جواب سوال 120 چی میشه.به نظر من که غلطه

konkurii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط konkurii » جمعه 25 شهریور 1390, 1:51 pm

سلام بازم ممنون. goli
مگه میشه خدا قسمت من قرار داده باشه که هر سال زحمت بکشم ولی نتیجش فقط توهین و تحقیر من باشه که اره فلانی دو رقمی شده...!از وقتی فهمیدم هیچی نشدم اینطوریم ger
نه خب من نمیخوام کسی حذف بشه اتفاقا دعا میکنم مشکل همه حل بشه چون واقعا کنکور ظلم بزرگیه در حق بچه های ایرانی!من فکر کردم اگه قراره مثلا 100 تا بگیرن خب حالا 101 بگیرن!
شما ببین یه کشاورز اگه یه سال زحمت بکشه و دست اخر به خاطر یه مسئله کوچیک محصول خوبی نگیره دولت خسارتشو میده ولی کنکوری که 12 سال درس خونده و یکی دو سال هم بعدش اخرش اگه نتونه تو چار ساعت اون طور که باید جواب بده12 13عمرش که هدر رفته رو هیچکس جبران نمیکنه!
من ازا اخبار شنیدم که کسایی که برای سراسری سهمیه ای داشتن و نگفتن میتونن اعتراض بزنن!این که دیگه ازاده!یعنی از دولتی هم سختگیر تر شده؟!
حالا شما که کارت فعال داشتی میشه بدونم منظورشون ازین که فقط تا اسفنده چیه؟آخه مگه میشه یه کارت رو فقط تو فصل خاصی بدن!
راستی من اسمم مریمه.

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » جمعه 25 شهریور 1390, 1:58 pm

rozi_razraz نوشته شده:جواب سوال 120 چی میشه.به نظر من که غلطه
با سلام:

13XOR 9 که باید هردوتاشون رو به مبنای 2 ببری یعنی 1101^1001 که جواب میشه 4 که گزینه 2 میشه .

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Gold boy » جمعه 25 شهریور 1390, 2:06 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:کاردانی به کارشناسی چی؟ یکبار دیگه مجدد تو آذر نداره؟
بعد تو سراسری ما 3 مدل,یعنی :

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی

داریم یا 2 مدل روزانه و شبانه؟ میخوام ببینم شبانه همون غیر انتفاعی هست یا فرق میکنه؟
یه سری مراکز غیر انتفاعی داریم که تو مدرک درج می شه غیر انتفاعی...
شهریه 350 تا 450 دارن
سلام محسن جون و خوشحالم که رتبه دلخواه خودت رو اوردی.

محسن جون راجب فیلم زندگی با چشمان بسته میخواستم بگم که در این قحطی فیلم که واقعا گل کرده و نمیدونم این منتقدای بی هویت واقعا چرا این کارا رو میکنن و فقط میتونیم صبر کنیم برای فردایی بهتر راستی هیچ فیلمی از ایران در ونیز ایتالیا نتونست هیچ جایزه ای ببره من امیدوار بودم فیلمی که گلشیفته جون توش بازی کرده بود و به زمان مصدق اشاره میکرد جایزه میبره ولی خوب تمام فیلمای ایتالیایی و بازیگرانش همه جایزه ها رو بردن.
به امید فردایی بهتر

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Gold boy » جمعه 25 شهریور 1390, 2:10 pm

با سلام خدمت دوستایی که در ازمون سراسری مجاز شده بودن, دیروز اخبار رادیو اعلام کرد که نتایج قطعی 31 همین ماه اعلام میشه .

با ارزوی موفقیت برای تمام بچه های ازاد و سراسری.

آواتار کاربر
ncs2008
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ncs2008 » جمعه 25 شهریور 1390, 3:21 pm

konkurii نوشته شده:سلام بازم ممنون. goli
مگه میشه خدا قسمت من قرار داده باشه که هر سال زحمت بکشم ولی نتیجش فقط توهین و تحقیر من باشه که اره فلانی دو رقمی شده...!از وقتی فهمیدم هیچی نشدم اینطوریم ger
نه خب من نمیخوام کسی حذف بشه اتفاقا دعا میکنم مشکل همه حل بشه چون واقعا کنکور ظلم بزرگیه در حق بچه های ایرانی!من فکر کردم اگه قراره مثلا 100 تا بگیرن خب حالا 101 بگیرن!
شما ببین یه کشاورز اگه یه سال زحمت بکشه و دست اخر به خاطر یه مسئله کوچیک محصول خوبی نگیره دولت خسارتشو میده ولی کنکوری که 12 سال درس خونده و یکی دو سال هم بعدش اخرش اگه نتونه تو چار ساعت اون طور که باید جواب بده12 13عمرش که هدر رفته رو هیچکس جبران نمیکنه!
من ازا اخبار شنیدم که کسایی که برای سراسری سهمیه ای داشتن و نگفتن میتونن اعتراض بزنن!این که دیگه ازاده!یعنی از دولتی هم سختگیر تر شده؟!
حالا شما که کارت فعال داشتی میشه بدونم منظورشون ازین که فقط تا اسفنده چیه؟آخه مگه میشه یه کارت رو فقط تو فصل خاصی بدن!
راستی من اسمم مریمه.
سلام.مریم خانوم می دونم چه حالی داری برای همین انتظار ندارم تو این موقعیت بتونی خیلی خوب به حرفهای من توجه کنی.ولی بعدا روش فکر کن(پس آدم مومنی که یه بیمتری داره بره به خدا بگه من این همه نماز خواندم و دعاکردم پس چرا من بیمار شدم؟!!!).موضوع اینه که شما تلاشتو کردی و حالا اون چیزی که می خواستی نشده حالا این همه آدم که میخواستن دندان پزشک بشن نیشستن گریه کردن.حالا با ان حرفی که زدی مشکل از شما نیست و از اطرافیان است که متاسفانه تو بعضی از خانواده ها این مسائل هست همش بچه خودشون را با افراد برتر مقایسه می کنن.به نظر من این مقایسه صحیح نیست.مثل اینه که همه والدین بیان به بچه هاشون بگن جرا ذکریا راضی نشدی اگه قرار بود همه رتبه دورقمی بیارن خوب فرق انسانها و تفکراتشان کی بود خوب همه باید دندان پزشک می شدن.نمی دونم منظورم را چقدر تونستم درست برسونم.بعضی از افراد بچشون دانشگاه آزاد اونم تو یه شهر دور(با رتبه 10000) قبول میشه تشویقش می کنن. حالا شما که این همه دانشگاه خوب قبول شدید جای خود نه تنها توهین و تحقیر نداره بلکه افتخار هم داره.موضوع اینه که اطرافیان شما همش به سمت بالا نگاه می کنن و هیچ وقت پایین رو نگاه نمی کنن.حالا برو ناشکری کن و بازم بگو هیچی نشدم!!!تو این مثالی که زدی باید بحث کرد که وقتش نیست ولی اینو بهت می گم خودت میفهمی مثالت اشتباه است.یعنی هرکی 12-13 درس خونده و دانشگاه قبول نشده عمرش هدر رفته،مگه تو این مدت 12-13 سال هیچی یاد نگرفته؟حداقل از اونایی که 12-13 سال را نخوندن که بالاتره-ضرر نکرده که سود کرده.از خودشونم بپرسی راضی ان حالا اگه همه می رفتن دانشگاه پس کی می خواست کارگر بشه(اینجوری هم که جور در نمیاد)یه چی دیگه اگه بیسوادی نبود کی می خواست رفته گر ونظافتچی بشه؟
ببین مریم خانوم سراسری را نمی دونم ولی آزاد همون جوری که گفتمه.این موضوع دلیل نمیشه آزاد از سراسری سخت گیرتره هر دانشگاهی قوانین خودشو داره مثلا انتخاب شهر در سراسری ب ومیزان سهمیه و نوع سهمیه ایثارگری و...ا آزاد فرق می کنه.
ببین منظور از اسفند اینه که حداقل زمان برای دریافت کارت فعال بسیج 6 ماه است و به فصل هم ربتی نداره(از الان اگه ثبت نام کنی 6 ماه طول میکشه میشه اسفند) و بعضی اوقات بیشترم طول میکشه بستگی به پایگاه و پذیرش بسیج فعال در یکسال و...داردپس تازه رو اون 6 ماه هم حساب قطعی باز نکن(البته این 6 ماه برای به اصطلاح بسیج محلست نه بسیج دانش آموزی بسیج دانش آموزی تا جایی که من یادمه 3 سال پیش حداقل1 سال بود )
در ضمن اگه سوال دیگه ای داشتی پیغام خصوصی بده و بحث تاپیک را عوض نکن چون این تاپیک موضوعش یه چیز دیگست(جسارت نباشه چون تازه وارد این سایت شدی گفتم)

آواتار کاربر
MostafaMohammadi
محل اقامت: تهران

Re: Re:

پست توسط MostafaMohammadi » جمعه 25 شهریور 1390, 3:44 pm

amirali1821 نوشته شده:
MostafaMohammadi نوشته شده:بچه این درسته که آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد یکبار دریگه در آذر ماه هم برگزار میشه؟
کسی چیزی در این مورد شنیده؟ rooz

آره دوست عزیز خیلیا (پسرا) که مشکل سربازی داشتنن مثلا تیر فارغ می شدن و نمیتونستن آذر کنکور بدن ! مثل خود من !(خدا پدر و مادرشونو بیامرزه سراسری قبول نمیشدم باید می رفتم chak )

دفترچه دوباره مهر میاد و آذر کنکور آخر دی هم جوابا میاد ! bale
سپاسگزار goli

Maloos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Maloos » جمعه 25 شهریور 1390, 5:20 pm

انتخاب اول من آبادان و انتخاب دومم ماهشهر. ترم پیش هم همینجوری انتخاب کرده بود. با اختلاف 5 نفر ماهشهر قبول نشدم و به انتخاب دانشگاه هشترود (تبریز) قبول شدم. ولی بابام نذاشت برم gld gld gld ger ger ger
آخه این رسم کجاست که یه دختر رو از خوزستان میندازن تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اونجا هم خیلی دوره هم خیلی سرده khk: cuf: khk: ger:

konkurii
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط konkurii » جمعه 25 شهریور 1390, 11:50 pm

سلام اقای ncs2008.من زیاد حالم خوب نبود این چند روز بخاطر همین شما یه چیزی میگفتی من یچیز دیگه! bale ولی الان یه کم بهتر شدم!احساس میکنم زندگی جریان داره چه با دندون چه بی دندون shd: امروز قید غرور و نخوت وخودپسندی رو زدم به چند تا دوستام زنگ زدم گفتن ما به تو افتخار میکنیم rgs دیگه احساس نمیکنم هیچی نشدم احساس میکنم خیلی هم چیز مهمی شدم و ازین به بعد مهم تر هم میشم danesh خدا رو 1000000000000000مرتبه شکر میکنم.
حرفاتونم این بار درک کردم راس میگین که خونواده من همش بالا رو میبینن.خودشونم الان پشیمونن که چرا پارسال نذاشتن برم دنبال درسم.نباید به حرف مردم کاری داشت چون هر روز میخوان سرنوشتت رو ببرن یه طرف!
کنکور ایران نا عادلانه هست ولی من نباید اون 12 سال رو زیر سوال میبردم چون بهرحال یه ادم دیپلمه لااقل درسی که خونده بدرد تربیت بچش میخوره و این یه فایده اون 12 ساله!
من وقتایی که ناراحت میشم منطقم رو از دست میدم!
ببخشید دیگه اینم اینجا گذاشتم چون فعلا خصوصی بلد نیستم!بسیار سپاسگذارم goli

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shabnam22 » شنبه 26 شهریور 1390, 11:50 am

Gold boy نوشته شده:با سلام خدمت دوستایی که در ازمون سراسری مجاز شده بودن, دیروز اخبار رادیو اعلام کرد که نتایج قطعی 31 همین ماه اعلام میشه .

با ارزوی موفقیت برای تمام بچه های ازاد و سراسری.
خدا کنه .ممنون که خبر دادید .امیدوارم همه یه جای خوب قبول بشیم . goll

قفل شده