تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
ebne_sina
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط ebne_sina » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:14 pm

از وقتی رفتم تو سایت دانشگاه ازاد قم و دیدم رئیس کل دانشگهش یه اخونده حساب کار دستم اومده. بعضی از بچه هاشون میگن تابستون اگه استین کوتاه بپوشی حراست رات نمیده!! تو خیابون هم بهت تذکر میدن و ... est
بچه ها اما فکر نمی کنم مختلط نباشه.
یعنی 2 سال میشه اون شهر و اون دانشگاه و تحمل کرد ؟.. ای خــــــــــدا
کس دیگه ای بجز من تو قم دانشگاه قبول نشده؟

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:21 pm

لطفا بگید تراز آخرین قبولی تهران جنوب و تهران شمال چند بوده؟
کلا کدومش بهتره؟ برای سال دیگه میخوام. من ساکن تهران هستم. تهران جنوب که سمت ابوذر-محلاتی-آهنگ هست. حالا کسی میدونه تهران شمال کجاست؟

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:24 pm

خدا را شکر منم تهران شمال قبول شدم
نمره 6991
قصد داشتم upload کنم اما نشد هی error میده
خیلی امسال تراز همه جا بایین اومده فکر نمیکنم هیچ سالی اینقدر کم بوده باشه.

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط mohammad696 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:25 pm

shabnam22 نوشته شده:تونستم ببینم انتخاب اول قبول شدم اما نمیرم چون دور زدم .نمره کلم شده 5129 به نظرتون با این نمره کجا دور تهران قبول میشدم ؟

هیچ جا آهان فقط قیام دشت میاوردی
Only GOD Can Judge ME

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohammad696 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:26 pm

ebne_sina نوشته شده:از وقتی رفتم تو سایت دانشگاه ازاد قم و دیدم رئیس کل دانشگهش یه اخونده حساب کار دستم اومده. بعضی از بچه هاشون میگن تابستون اگه استین کوتاه بپوشی حراست رات نمیده!! تو خیابون هم بهت تذکر میدن و ... est
بچه ها اما فکر نمی کنم مختلط نباشه.
یعنی 2 سال میشه اون شهر و اون دانشگاه و تحمل کرد ؟.. ای خــــــــــدا
کس دیگه ای بجز من تو قم دانشگاه قبول نشده؟

فقط میگم که خدا بهت صبر بده و کمکت کنه همین poo poo poo
Only GOD Can Judge ME

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:27 pm

konkoorkk نوشته شده:لطفا بگید تراز آخرین قبولی تهران جنوب و تهران شمال چند بوده؟
کلا کدومش بهتره؟ برای سال دیگه میخوام. من ساکن تهران هستم. تهران جنوب که سمت ابوذر-محلاتی-آهنگ هست. حالا کسی میدونه تهران شمال کجاست؟
تهران شمال ولی عصر بالاتر از میرداماد ساختمانش که اطلا تعریفی نداره خیلی داغون
اگر به تهران جنوب نزدیکتری فکر میکنم از نظر امکانات اونجا بهتره

daniyalsh10

پست توسط daniyalsh10 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:40 pm

سلااااام
دوستان آزاد مشهد قبول شدم با رتبه 7
خاوران غير انتفاعي مشهد قبول شدم.ارزش داره برم آزاد و از خاوران انصراف بدم؟
cuf: cuf: :?: :?: :?: ktb: ktb: ktb: str: shd: shd:
z.JPG
z.JPG (101.83 KiB) مشاهده 4534 مرتبه
z.JPG
پیوست‌ها
z.JPG

setayeshtnt
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط setayeshtnt » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:51 pm

اینم کارنامه ی من رتبم 2 شده
پیوست‌ها
ttttttttttt.JPG
ttttttttttt.JPG (74.15 KiB) مشاهده 4531 مرتبه

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Facebook
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 4:58 pm

cd2012 نوشته شده:چرا هیجکس جواب منو نمیدههههههههههههههههههههههههههههههه
لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

دوست خوبم به نظرت این همه راه بری تا اصفهان برای آزاد به صرفه هست ؟
اگه خانمی که باید هزینه 200 تا 300 تومنی خابگاه رو هم بدی یا شاید بیشتر هر ترم واسط 1600 تا 1700 در میاد اصلا به صرفه نیست .
شاید بهمن باز ورودی بگیره آزاد شما به نظر من اصلا صلاح نیست این همه خرج کنی من امسال با کمی خوندن آبادان قبول شدم با رتبه 35 .بچه اهوازم .اهواز کارشناسی نداره .بازم زورم میاد چون هزینه ها خیلی میره بالا[/quote]

دقیقا منم اهوازم آبادان قبول شدم.بازم زورم میاد برم کاش اهواز کارشناسی را میورد.فککنم اهواز کارشناسی پیوسته نرم افزار هم نداشته باشه.اما بازم آزاد ارزش د اره نسبت به غیرانتفاعی که میگن اندازه کودکستان اونم با این قیمتا looc خوابگاهشون 250تومن شهریه 500تومن چه خبره اونم واسه یه مدرک غیر انتفاعی.البته اعتراف میکنم که اگه غیر انتفاعی اهواز قبول میشدم میرفتم فقط فققط بخاطر راهش .اما اگه آزاد اهوازم این رشته را داشته ب.د آزاد میرفتم .الانم تنها مشکلم راه همین.دوستان فاصله اهواز تاآبادان چقدره؟[/quote]

واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
فاصله تا آبادان با اتوبوس 1 ساعت
با سواری 45 دقیقه
دانشگاه عالی من کاردانی اونحا بودم
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohammad696 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:00 pm

konkoorkk نوشته شده:لطفا بگید تراز آخرین قبولی تهران جنوب و تهران شمال چند بوده؟

نفر آخر تهران شمال 6040 هست ترازش و
تهران جنوب 6307
آخرین ویرایش توسط mohammad696 در پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:44 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
Only GOD Can Judge ME

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohammad696 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:05 pm

mohammad i نوشته شده:
لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

اگه خانمی که باید هزینه 200 تا 300 تومنی خابگاه رو هم بدی یا شاید بیشتر هر ترم واسط 1600 تا 1700 در میاد اصلا به صرفه نیست .
شاید بهمن باز ورودی بگیره آزاد شما به نظر من اصلا صلاح نیست این همه خرج کنی من امسال با کمی خوندن آبادان قبول شدم با رتبه 35 .بچه اهوازم .اهواز کارشناسی نداره .بازم زورم میاد چون هزینه ها خیلی میره بالا
دقیقا منم اهوازم آبادان قبول شدم.بازم زورم میاد برم کاش اهواز کارشناسی را میورد.فککنم اهواز کارشناسی پیوسته نرم افزار هم نداشته باشه.اما بازم آزاد ارزش د اره نسبت به غیرانتفاعی که میگن اندازه کودکستان اونم با این قیمتا looc خوابگاهشون 250تومن شهریه 500تومن چه خبره اونم واسه یه مدرک غیر انتفاعی.البته اعتراف میکنم که اگه غیر انتفاعی اهواز قبول میشدم میرفتم فقط فققط بخاطر راهش .اما اگه آزاد اهوازم این رشته را داشته ب.د آزاد میرفتم .الانم تنها مشکلم راه همین.دوستان فاصله اهواز تاآبادان چقدره؟[/quote]

واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
با سواری 45 دقیقه
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll[/quote]

============================================================================ببخشید که وسط بحثتون دخالت میکنم ولی اگه به قول آقا محمد از اهواز تا آبادان 1 ساعت راه هست که میتونی بری شب خونه خودتون لالا
نیازی به خوابگاه نداره که بابا من قزوین 2 ساعت راه هست میرم برمیگردم 1 ساعت که واقعا خوبه
ولی باز به نظر من هم که بخواهی آزاد از غیر انتفاعی سر تره
Only GOD Can Judge ME

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Facebook
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:11 pm

mohammad696 نوشته شده:
mohammad i نوشته شده:

شاید بهمن باز ورودی بگیره آزاد شما به نظر من اصلا صلاح نیست این همه خرج کنی من امسال با کمی خوندن آبادان قبول شدم با رتبه 35 .بچه اهوازم .اهواز کارشناسی نداره .بازم زورم میاد چون هزینه ها خیلی میره بالا
دقیقا منم اهوازم آبادان قبول شدم.بازم زورم میاد برم کاش اهواز کارشناسی را میورد.فککنم اهواز کارشناسی پیوسته نرم افزار هم نداشته باشه.اما بازم آزاد ارزش د اره نسبت به غیرانتفاعی که میگن اندازه کودکستان اونم با این قیمتا looc خوابگاهشون 250تومن شهریه 500تومن چه خبره اونم واسه یه مدرک غیر انتفاعی.البته اعتراف میکنم که اگه غیر انتفاعی اهواز قبول میشدم میرفتم فقط فققط بخاطر راهش .اما اگه آزاد اهوازم این رشته را داشته ب.د آزاد میرفتم .الانم تنها مشکلم راه همین.دوستان فاصله اهواز تاآبادان چقدره؟

با سواری 45 دقیقه
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll[/quote]

============================================================================ببخشید که وسط بحثتون دخالت میکنم ولی اگه به قول آقا محمد از اهواز تا آبادان 1 ساعت راه هست که میتونی بری شب خونه خودتون لالا
نیازی به خوابگاه نداره که بابا من قزوین 2 ساعت راه هست میرم برمیگردم 1 ساعت که واقعا خوبه
ولی باز به نظر من هم که بخواهی آزاد از غیر انتفاعی سر تره[/quote

آره من میرفم و بر می گشتم
آره از غیر انتفاعی درجه 2.3 خیلی خیلی بهتره .اسمش دانشگاه ازاد .نه موسسه غیر انتفاعی .... که کسی نمیشناسه dan
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

khorshid1367
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid1367 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:13 pm

behyal نوشته شده:
khorshid1367 نوشته شده:دوستان من توی ثبت نام آزمون اشتباهی زدم کاردانی پیوسته هستم در حالی علمی کاربردی خوندم و کاردانی ناپیوسته است (تازه فهمیدم !!!) و رشته ام هم کامپیوتر فناوری اطلاعات هست .حالا چی میشه ؟ ممکنه ثبت نام نکنن برای اینکه مغایرت داره اطلاعاتم ؟؟!!! nar khk: چی کار کنم ؟ آخه تو شرایط ثبت نام نوشته باید (- ضمناً در هنگام ثبت نام بايد نوع فوق ديپلم قبول شدگاني كه در دوره هاي كارداني پيوسته، مراكز آموزش ضمن خدمت آموزش و پرورش و دانشسراهاي سابق ( نه تربيت معلم ) فارغ التحصيل شده اند دقيقاً با مندرجات صفحه ( 4) و ( 5 ) و همچنين جدول شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي آزمون كارشناسي ناپيوسته مطابقت داشته باشد در غيراينصورت از آنان ثبت نام به عمل نخواهد آمد)

حالا چی کار کنم ؟؟
دانشگاه آزاده نترس همین که جیبتو ببینن دهنشون بسته میشه و بند و تبصره عوض میشه
مرسی ...خدا کنه ktb:

mahssa_r

پست توسط mahssa_r » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:34 pm

بچه ها من انتخاب اولم رامسره اما نمیخوام برم khk:
میتونم توی تکمیل طرفیت دانشگاه دیگه ی برم؟
خواهشا ج بدید
goll

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:36 pm

mahssa_r نوشته شده:بچه ها من انتخاب اولم رامسره اما نمیخوام برم khk:
میتونم توی تکمیل طرفیت دانشگاه دیگه ی برم؟
خواهشا ج بدید
goll
تکمیل ظرفیت نداره
ولی قبول شدید خیر

قفل شده