فروش جزوه های پارسه با قیمت استثنایی(این فرصت را از دست ندهی

در این قسمت میتوانید جزوه و تست های سالهای گذشته را دریافت کنید
قفل شده
jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

فروش جزوه های پارسه با قیمت استثنایی(این فرصت را از دست ندهی

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 1:21 pm

قابل توجه داوطلبین کنکور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

تمام جزوات کاردانی به کارشناسی کامپیوتر موسسه پارسه+ هزینه پست فقط 6000 تومان

جزوات پارسه:

ادبیات

آمار

برنامه سازی

معارف

مدار منطقی

ریاضی

ساختمان داده

سیستم عامل

زبان

زبان تخصصی

ذخیره و بازیابی اطلاعات

همه در یک سی دی با فرمت pdf و با کیفیت بسیار عالی فقط و فقط 6000 تومان

همین حالا تماس بگیرید 09369393621

توجه:دوستان عزیز باید خدمتتون عرض کنم که هزینه پستی از شما دریافت نمیشه کل جزوه ها + هزینه پست فقط و فقط 6000 تومان

http://jozve-parse.blogfa.com/
وقتي مي بينم مردم احساساتشون رو با عنوان "عقايد" قبول دارن، اونا رو بزرگ مي کنن و روشون تعصب دارن، حالم ازشون بهم مي خوره. اما درکشون مي کنم!!

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: فروش جزوه های پارسه با قیمت استثنایی(این فرصت را از دست

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 2:09 pm

ali_bah نوشته شده:سلام
این کاره شما فروش جزوست !
کار درستی هم نیست ، به 2 دلیل

1- کپی کردی از روش
2- اینجا محل کسب و کار نیست

موفق باشید.

سلام
نه کار من فروش جزوه نیست من خودمم تازه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته قبول شدم
من نه کاسب کارم نه به پول این جزوه ها احتیاج دارم فقط قصدم کمک به دوستانی هست که میخوان توی کنکور شرکت کنن و از سردرگمی و پول بیخود دادن نجات پیدا کنن من خودم صد برابر بیشتر از قیمتی که اینجا گذاشتم بابتش پول دادم شاید کسی واقعا هزینه اینجور موسسه هارو نداشته باشه این کمک خیلی بزرگیه یا شاید اینترنت پرسرعت نداشته باشه که بخواد دانلود کنه البته اگه این جزوه هارو تو اینترنت پیدا کنه!!!!پس فرصت خیلی خوبیه که هرکسی به این جزوه ها احتیاج داره همین الان خیال خودشو راحت کنه و از گشت و گذارهای بیخود تو اینترنت دست برداره البته دوستان هم میتونن بیا نظر بدن هم اینجا هم توی آدرس وبلاگی که گذاشتم.

در ضمن بحث کپی کردن نیست چون خود سایت کارشناسی داره همین جزوه هارو میفروشه بد نیست به صفحه اول این سایت هم نگاهی بندازی دوست عزیز پس نتیجه میگیریم این سایت، محیطش، مدیران محترم و زحمتکشش و بنده میخوایم به دوستان و داوطلبین محترم کمک کنیم نه کاسبی!!!لفظ کسب و کاری که شما بکار بردی درست نیست در حقیقت شما به مسئولین سایت هم توهین کردید.
با تشکر.
وقتي مي بينم مردم احساساتشون رو با عنوان "عقايد" قبول دارن، اونا رو بزرگ مي کنن و روشون تعصب دارن، حالم ازشون بهم مي خوره. اما درکشون مي کنم!!

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 4:01 pm

ali_bah نوشته شده:اون گزینه یکی که گفتم ، فقط برای گفتن بود !
اگر برای کسب درامد نیست ، پس چرا 6 تومن؟ نهایت 250 تومن یه DVD !
1600 تومنم پول پست
میشه 1850 ، حالا ما میگیم 2000 تومن ، 4 تومن فرقه این وسط ! پس یه کسبی هم هست.

ولی گزینه دوم فرق داره !
فکر نکنم اینجا جای مناسبی برای این کار باشه.
خوب صاحبان سایت کارشناسی هر چی دلشون بخواد می تونن بفرشون ، چون سایت خودشونه ، ولی اینجا محل ایجاد تاپیک های فروش نیست ،

شما اگه هدفت خیره فقط پول dvd خام رو بگیر ، نهایت یه پول رایت هم روش اضافه کن و به عنوان اشتراک بیاد اینچا و در اختیار بچه ها قرار بدید.

موفق باشید.

خب محتویات داخلش چی؟!اونم یه ارزشی داره دیگه که همه دنبالش هستن آدما این روزا دنبال چیزای بی ارزش نمیرن هرچیز باارزشی هم یه قیمتی داره حالا یکی گرون میفروشه یکی هم مثل من ارزون خلاصه یه وقتی هم صرف جمع آوری و آماده سازی و پستش هم میشه نه؟اینا قیمتش چنده؟!

خب محیطش فراهمه ولی نه هرچی بفروشن این فروش من هم متناسب با فروش مدیران سایته تخلفی هم توش نیست
من با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و به آسان ترین روش دارم میفروشم شما ناراضی هستی نخر من تاحالا خیلی از این مجموعه باارزش فروختم این فقط جنبه اطلاعیه داره تو یه محیط مناسب وگرنه من خودم وبلاگ دارم

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 5:43 pm

ali_bah نوشته شده::D
شما اول این رو گفتید
من نه کاسب کارم نه به پول این جزوه ها احتیاج دارم فقط قصدم کمک به دوستانی هست که میخوان توی کنکور شرکت کنن
به قسمت بولد شده توجه کنید !

حالا

این سری ببینید چی گفتید :
خب محتویات داخلش چی؟!اونم یه ارزشی داره دیگه که همه دنبالش هستن آدما این روزا دنبال چیزای بی ارزش نمیرن هرچیز باارزشی هم یه قیمتی داره حالا یکی گرون میفروشه یکی هم مثل من ارزون خلاصه یه وقتی هم صرف جمع آوری و آماده سازی و پستش هم میشه نه؟اینا قیمتش چنده؟!
در هر حال دارید می فروشید ، و تا اونجایی کی من میدونم کاسب = فروشنده.

اگه هدفتون "فقط قصدم کمک به دوستانی هست که میخوان توی کنکور شرکت کنن" بتهره به جای 6 تومن 2 تومن بگیرید ( DVD خام + پول پست ) ، حالا خواستی پول رایت رو هم اضافه کنید.

حالا خودتون با این نقل قول هایی که از خودتون کردم قضاوت کنید.

موفق باشید yes:

من هنوزم میگم قصدم کمک به بهترین نحو هست

جواب سوالات سری دوم من هم ندادید!!!!

اگه شما خیلی دلت میسوزه و نگران جیب کسی هستی خودت بجای حرف عمل کن

در حقیقت شما به مسئولین سایت هم دارید توهین میکنید همه این حرفارو میتونی زیر پست های صفحه اول بنویسی جوابتم بگیری

برای مال مردم قیمت نذار قیمت همینه هرکسی دوست داشته باشه میخره

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 5:50 pm

درضمن جمله بالا رو هم معنی کن وقتی حرفی از دهن کسی درمیاد باید دلیل قانع کننده داشته باشه
با تشکر yes:

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:10 pm

ali_bah نوشته شده:
jozve-parse نوشته شده:

درضمن جمله بالا رو هم معنی کن وقتی حرفی از دهن کسی درمیاد باید دلیل قانع کننده داشته باشه
با تشکر yes:
منظروم این بود ، که این بستگی به خود شخص داره ، چون درست نیست ، برای جزوه هایی کسه دیگه زحمت کیشده ، کسه دیگه چاپ کرده ، عنوان پارسه داره ، که براش میلیون میلیون تومن تبلیغ کرده ، آدم کسب درآمد کنه.

بازم میگم این اصلا مهم نیست و به عقاید خود فرد بر می گرده.
مثل این میمونه یارو بره یه برنامه حسابداری بنویسه من بردارم از روش کپی کنم ، بعد بزنم تو سایت ، برای کمک به کسانی که نمیخان پول برای سیستم حسابداری بدن ، بجای n تومن پول به من 6000 تومن پول بدم ، یعنی طرف برنامه رو نوشته ، من ازش سود در بیارم.

دیگه درست بودن یا نبودنش بستگی به طرف مقابل داره شما مسئول اعمال مردم نیستی
اگه اینجوری آدم بخواد موشکافی بکنه از ویندوز و آفیس و خیلی از نرم افزارهای دیگه نباید استفاده بکنی اگه عذاب وجدان گرفتی برو همه رو از روی سیستمت پاک کن اورجینالش رو بخر فقط فروختن که نیست استفاده کردن هم هست دیگه خلاصه توام داری سود میبری اینم یه نوعشه.

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:32 pm

ali_bah نوشته شده:
jozve-parse نوشته شده: من هنوزم میگم قصدم کمک به بهترین نحو هست

جواب سوالات سری دوم من هم ندادید!!!!

اگه شما خیلی دلت میسوزه و نگران جیب کسی هستی خودت بجای حرف عمل کن

در حقیقت شما به مسئولین سایت هم دارید توهین میکنید همه این حرفارو میتونی زیر پست های صفحه اول بنویسی جوابتم بگیری

شما کمکتو بکن !
ولی بحث رو هم ادامه بده.
اگه سوال دومتون این بود که "پس ارزش محتوی داخل DVD چی میشه ؟! " ، باید بگم ، مگه شما اون جزوه ها رو تهیه کردی یا نوشتی که داری براش ارزش هم میزاری؟
نه ، این توهین نیست .
قیمت نزاشتم ، ولی شما میگی قصدم کمکو از این حرفا ، اگه کمکه همون 2 تومن بده.

راستی من خودم ، کارشناسی قبول شدم ، یه وقت فکر نکنی دارم چونه میزم.
بدون اینکه یه برگ جزوه کپی شده بخونم قبول شدم ، سرمم بالا می گیریم ، بدون خونده یه کلمه رتبم شد 1153

این حرف شما مثل اینه که من از ایران خودرو یه محصولی خریدم حالا بعد استفاده میخوام بفروشمش خب بیام بگم چون من این ماشینو نساختم نمیتونم بفروشم یا روش قیمت بذارم؟ بیام بذارم تو پارکینگ خونم خاک بخوره؟خب شاید یکی احتیاج داشته باشه من با این قیمتی که دارم میفروشم سوار بشه

اگه توهین نیست پس چیه؟اگه فکر میکنی کار من اشتباهه برو به مسئولین سایت هم بگو فروششون رو تعطیل کنن اونا دارن همین مجموعه رو با قیمت 9200 تومن میفروشن حالا یه چیزایی اضافه تر داره اونم ماله پارسه هست دیگه برو همه اینارو به اونا هم بگو کار من دقیقا شبیه کار اوناست.

نه من فکری در مورد شما نمیکنم چونه زدن شما مشخصه اینقدر حرفای ضد و نقیضت زیاده آدم نمیدونه کدوماشو مثل خودت برات های لایت کنه یه جا میگی آفا نفروش فلان فلان یه جا میگی آقا 2تومن بفروش یه جا ارزش 2تومنی میزاری یه جا میگی مگه شما اون جزوه ها رو تهیه کردی یا نوشتی که داری براش ارزش هم میزاری؟ خب اگه من ننوشتم مگه تو نوشتی تو چرا میگی 2تومن؟ yes:

آقا مبارکت باشه ما خوندیم قبول شدیم فرق من با شما اینه که شما آخرش از یک موسسه غیرانتفاعی فارغ التحصیل میشی من از یک دانشگاه معتبر ما که بخیل نیستیم همه قبول بشن منم دارم اینجا کاری میکنم که همه بتونن از موقعیت استفاده بکنن و قبول بشن

ولی بعد اینهمه بحث کردن هنوزم منظور منو از این کار نفهمیدی منم اول این بحث گفتم که به پولش احتیاج ندارم ولی این قضیه باید از ریشه درست بشه شما همه این حرفارو به مسئولین سایت هم بگو،بگو چرا جزوه هارو میفروشن به منم بگو شایدم منم قانع شدم

با تشکر

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:46 pm

این حرف شما مثل اینه که من از ایران خودرو یه محصولی خریدم حالا بعد استفاده میخوام بفروشمش خب بیام بگم چون من این ماشینو نساختم نمیتونم بفروشم یا روش قیمت بذارم؟ بیام بذارم تو پارکینگ خونم خاک بخوره؟خب شاید یکی احتیاج داشته باشه من با این قیمتی که دارم میفروشم سوار بشه
این حرف شما وقتی صادقه که شما کتابات هایه استفاده کردت رو بفروشی نه کپیش رو
قا مبارکت باشه ما خوندیم قبول شدیم فرق من با شما اینه که شما آخرش از یک موسسه غیرانتفاعی فارغ التحصیل میشی من از یک دانشگاه معتبر ما که بخیل نیستیم همه قبول بشن منم دارم اینجا کاری میکنم که همه بتونن از موقعیت استفاده بکنن و قبول بشن
معتبر ترین دانشگاه کاردانی به کارشناسی رجایی هستش که بچه هایه نظری با رتبه 10000 اونجارو انتخاب میکنن در کل همه دانشگاهایه کاردانی به کارشناسی در یه حدن این که پز دادن نداره
ولی بعد اینهمه بحث کردن هنوزم منظور منو از این کار نفهمیدی منم اول این بحث گفتم که به پولش احتیاج ندارم ولی این قضیه باید از ریشه درست بشه شما همه این حرفارو به مسئولین سایت هم بگو،بگو چرا جزوه هارو میفروشن به منم بگو شایدم منم قانع شدم
شما داری از ریشه همه چی رو خراب میکنی khk:

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 3:17 am

Hamid نوشته شده:
این حرف شما وقتی صادقه که شما کتابات هایه استفاده کردت رو بفروشی نه کپیش رو
قا مبارکت باشه ما خوندیم قبول شدیم فرق من با شما اینه که شما آخرش از یک موسسه غیرانتفاعی فارغ التحصیل میشی من از یک دانشگاه معتبر ما که بخیل نیستیم همه قبول بشن منم دارم اینجا کاری میکنم که همه بتونن از موقعیت استفاده بکنن و قبول بشن
معتبر ترین دانشگاه کاردانی به کارشناسی رجایی هستش که بچه هایه نظری با رتبه 10000 اونجارو انتخاب میکنن در کل همه دانشگاهایه کاردانی به کارشناسی در یه حدن این که پز دادن نداره
شما داری از ریشه همه چی رو خراب میکنی khk:

من از کتابها استفاده کردم برای کمک هم داری اینکارو میکنم

کسی قصد پز دادن نداشت کار منم ربطی به دانشگاه نداره میتونی ربطشو از کسی بپرسی که حرف دانشگاه و رتبه رو پیش کشید برای خودمم عجیب بود!!!!موسسات که دانشگاه نیستن.

خبر نداری خراب شده ولی قسمت آخر حرف من جوابش این جمله شما نبود!!!!

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 3:46 am

ali_bah نوشته شده:
اگه توهین نیست پس چیه؟اگه فکر میکنی کار من اشتباهه برو به مسئولین سایت هم بگو فروششون رو تعطیل کنن اونا دارن همین مجموعه رو با قیمت 9200 تومن میفروشن حالا یه چیزایی اضافه تر داره اونم ماله پارسه هست دیگه برو همه اینارو به اونا هم بگو کار من دقیقا شبیه کار اوناست.
به دو دلیل توهین نیست
1- قانون کپی رایت باید رعایت شه
2- به من چه که صاحبان سایت چی میفروشن ( در کل نباید فروخته شه )

اینجا جای فروش نیست ، شما می تونی بری تو فروم های Persian Tools بفروشی و امرار معاش کنید.
دیگه درست بودن یا نبودنش بستگی به طرف مقابل داره شما مسئول اعمال مردم نیستی
ha: ha: ha: ha:
اینو که خود منم گفتم ، " به خود شخص مربوطه "

در رابطه با این جملت :
اگه اینجوری آدم بخواد موشکافی بکنه از ویندوز و آفیس و خیلی از نرم افزارهای دیگه نباید استفاده بکنی اگه عذاب وجدان گرفتی برو همه رو از روی سیستمت پاک کن اورجینالش رو بخر فقط فروختن که نیست استفاده کردن هم هست دیگه خلاصه توام داری سود میبری اینم یه نوعشه.
اتفاقا دارم همین کار رو هم می کنم ، الان هم تو لینوکس کار می کنم ، هم ویندوز ، به وقتش به طور کامل میرم به سمت OpenSource. yes:

ببین ، من نمی گم شما نفروش ، دارم میگم اینجا محل فروش نیست ، که اگه بود میشد مثل سایت Persiantools .
اینجا اگه جزوه ای باشه ، چیزی باشه برای دانلود میزاریم.

درضمن در رابطه با ماشین خریداری شده هم که برادر Hamid جواب دادند.
آقا مبارکت باشه ما خوندیم قبول شدیم فرق من با شما اینه که شما آخرش از یک موسسه غیرانتفاعی فارغ التحصیل میشی من از یک دانشگاه معتبر ما که بخیل نیستیم همه قبول بشن منم دارم اینجا کاری میکنم که همه بتونن از موقعیت استفاده بکنن و قبول بشن
خوب به سلامتی ، منظور من این بود که "من هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم که برم جزوه کپی شده بخرم و یه دانشگاه معتبر قبول شم ، چون برای من دزدی حساب میشه"
البته این جمله رو بد تعبیر نکنیا ، چون شما از روی اصلش خوندی بعد اسکن کردی برای کمک به ملت ، که اونم من شک دارم ، به نظرم رفتی همون 9200 تومنیه رو کی میگی خریدی ، جزوه های پارسه رو کیشدی بیرو ، بعد اومدی اینجا برای فروش.

راستی ، نهایت زیر مدرک کارشناسی شما می نویسه "دانشگاه فلان" بره من میزنه "موسسه فلان"
در کل جفتشون به هیچ دردی نمیخورن. مهم اینه که آدم یه چیزی بلد باشه ، فرق فروش پیکان رو با فروش نسخه کپی شده به تعداد N رو بدونه.

نه من فکری در مورد شما نمیکنم چونه زدن شما مشخصه اینقدر حرفای ضد و نقیضت زیاده آدم نمیدونه کدوماشو مثل خودت برات های لایت کنه یه جا میگی آفا نفروش فلان فلان یه جا میگی آقا 2تومن بفروش یه جا ارزش 2تومنی میزاری یه جا میگی مگه شما اون جزوه ها رو تهیه کردی یا نوشتی که داری براش ارزش هم میزاری؟ خب اگه من ننوشتم مگه تو نوشتی تو چرا میگی 2تومن؟
1-کلا نباید فروخت ، چه کپی ، چه اسکن شده روی DVD ( حالا هر کی می خواد باشه )
2-شما که می گی قصدم کمکه فقط پول DVD خام با پست رو بگیر
3-من براش ارزش نزاشتم ، شما میگی ارزش داخلش چی !!!

شرمنده تو کشور ما که فعلا چنین چیزی نیست
خلاصه منم دارم تو محیطی میفروشم که میگی به تو ربطی نداره!!!پس من و دیگران نداره نفروشن نفروشیم.
من نمیخوام امرار معاش کنم اینجا هم با اون محیطی که گفتی فرقی نمیکنه چون دارن میفروشن پس میفروشیم

باشه پس هروقت کلا دست از نرم افزارهای کرک شده برداشتی اعلام کن من هم این کارو متوقف کنم تا اون موقع هم نظری نده چون خودت پات گیره.

خب بذار، همه جزوه هایی که تو این فهرست نوشتم رو برای دانلود بذار خیال همه رو راحت کن چه بهتر منم این پست رو حذف میکنم

بله جواب ایشون رو هم دادم

بهتره آدم تا از چیزی مطمئن نشده جلو دهنشو بگیره دزد کسیه که مثل شما تهمت میزنه و آبروی آدمو دزدی میکنه

والا من مثل شما دزد نیستم پس با این تفاسیری که میگی این سایت با فروش مجموعه 9200تومانی داره دزدی میکنه باز هم توهین!!!! krn:

متاسفم کسی که ارزش مدرک رو نمیدونه همون بهتر که تو موسسه درس بخونه کافر همه را به کیش خود پندارد ha:
والا شما همون اول قیمت هارو تفکیک کردی یه رقم 2000تومن رسیدی!!!من اهل های لایت نیستم مثل تو خودت برو اون بالا بخون پس تو برای این رفتی موسسه که فرق پیکان و جزوه با تعداد N رو بفهمی تبریک میگم جای درستی رفتی
اگه به فکر درست شدن این موضوع هستی بگو مدیر سایت بیاد تو این تاپیک نظرشو اعلام کنه پس کجان چرا فرار میکنن؟مگه میشه پستای جدید تو سایت مشخص نباشه؟!!!منم میخوام اونا نظر بدن
خلاصه من با کسی بحثی ندارم تا محیطش فراهمه و میفروشن منم به کار خودم ادامه میدم حالا تو هی خودتو بلند کن زمین بزن دیگه بیشتر ازین وقتمو برات تلف نمیکنم

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 3:45 pm

در مورد نرم افزار و ویندوز هم که ما هم تحریم هستیم و هم این شرکت ها تو ایران نماینده ندارن که ما بخواییم ازشون بخریم
یه چند تا سوال ازتون دارم :
به نظر شما اگر کسی یه برنامه حسابداری ایرانی رو که تو ایران ساخته شده تو دی وی دی کپی کنه و بفروشه دزدی حساب میشه یا نه ؟

حالا به نظر شما اگر کسی یه سری کتاب ایرانی رو که داره چاپ میشه رو اسکن کنه و تو دی وی دی رایت کنه و بفروشه دزدی حساب میشه یا نه ؟

حالا به نظر شما اگر کسی یه سری کتاب کنکور کاردانی به کارشناسی رو که داره چاپ میشه رو اسکن کنه و تو دی وی دی رایت کنه و بفروشه چی ؟ دزدی حساب میشه یا نه ؟

jozve-parse
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozve-parse » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 8:54 pm

قابل توجه تمام دوستان و کاربران عزیز لیستی از تمام تاپیک هایی که در این سایت(سایت کارشناسی) قصد فروش جزوه را دارند تهییه کردم تا راحت تر بتوانید موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید:
yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes:
1-فروش کتابهای کنکور کارشناسی ارشد برق
viewtopic.php?f=19&t=8809

2-هر کی میخواهد تک رقمی شود
viewtopic.php?f=19&t=8596

3-کلیه جزوه ها همراه با صوت مهندسی نرم افرار نصیر فقط 110 هزار
viewtopic.php?f=19&t=7708

4-فروش جزوات طلایی مقسمی 88 با قیمت فقط 35 هزار تومان

viewtopic.php?f=19&t=7926

5-خريد ايبوك هوش مصنوعي زمستان 1388 سهراب جلوه گر
viewtopic.php?f=19&t=7669

6-فروش جزوات کاردانی به کارشناسی کامپیوتر پارسه سال88
viewtopic.php?f=19&t=7371

7-بسته آموزش پارسه(کارشناسی ارشد-IT)-***آتیش زدم به مالم***
viewtopic.php?f=19&t=7060

8-فروش کتب کاردانی
viewtopic.php?f=19&t=6870

9-دانلود جزوات پارسه(توجه:قسمت آخر ابن تاپیک شماره ای برای فروش هست)
viewtopic.php?f=19&t=5422

10-خریدار جزوه های کاردانی به کارشناسی
viewtopic.php?f=19&t=5054

و اما این هم تاپیک مخصوص فروش جزوات در سایت-فروشگاه-کارشناسی:
viewtopic.php?f=19&t=6181

واما تاپیک دیگر و مشابه تاپیک بالا در سایت-فروشگاه-کارشناسی:
viewtopic.php?f=19&t=1342

bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil: bil:

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 16 مهر 1389, 12:07 am

درسته
شما هم کتابات رو بفروش نه کپیشو bil:

قفل شده