فروش جزوات طلایی مقسمی 88 با قیمت فقط 35 هزار تومان

در این قسمت میتوانید جزوه و تست های سالهای گذشته را دریافت کنید
قفل شده
zibaadib

فروش جزوات طلایی مقسمی 88 با قیمت فقط 35 هزار تومان

پست توسط zibaadib » چهارشنبه 12 اسفند 1388, 8:47 am

جزوات طلایی گروه مقسمی (موسسه کاوشگران) سال 1388من خودم از روی این جزوه ها خوندم و امسال دانشگاه شیراز قبول شدم .این جزوه ها رو با 8 مرحله ازمون حدود 130 هزار تومان خریدم که حدودنصف ان پول جزوه هاست البته دو درس ساختمان داده و زبان تخصصی را چون لازم داشتم برداشتم( البته برای جبرانش یک کتاب زبان تخصصی سال 85 مقسمی گذاشتم )ولی بقیه را با تخفیف می دم 35 هزار تومان . این جزوه ها اکثرشون درحد نو می باشند و تجدید چاپ برای سال 88 شده است ودر ان از سوالات کنکورهای سراسری و ازاد و علمی کاربردی استفاده شده است .
1- ریاضی عمومی (کاملا نو) مولفان : فضائلی، شفیعی ، انصاری
2- امار (کاملا نو) مولفان : فضائلی ،شفیعی ،انصاری
3- C++ مولفان : مقسمی ،رضوانی ، یوسفی
4- C مولفان : مقسمی ، رضوانی ،یوسفی
5- ذخیره و بازیابی اطلاعات مولفان : مقسمی ،رضوانی ،یوسفی
6- کتاب درس و کنکور معارف (1) و اندیشه اسلامی (1) مولف : فراهانی چاپ 1388 قیمت روی جلد : 6800
7- کتاب درس و کنکور زبان و ادبیات فارسی (جلد اول) مولف : باقر غلامی کلیشمی چاپ 88 قیمت روی جلد:6000
8- زبان عمومی مولف : استاد حسن زاده (کاملا نو )
9- ویژوال بیسیک (کاملا نو ) مولفان : مقسمی – جمعدار
10- سیستم عامل مولفان : مقسمی ، سلامی ، رضوانی
11- مدار منطقی مولفان : مقسمی ، جمعدار ، یوسفی (کاملا نو )
12- درس و کنکور زبان تخصصی کامپیوتر سال 85 مولف : مقسمی

تلفن : 09127471548 ادیب
bil:

کتابهای دیگری هم با قیمت نصف و کمتر به علت سال چاپشان دارم که قیمت روی جلد را نوشتم و قیمت فروش را نیز جلوی ان اورده ام .به کسی که همه را بخرد چند کتاب و جزوه رایگان می دهم :
• درس و کنکور ساختمان داده ها مولف : مقسمی (در حد نو) سال چاپ : 86 قیمت روی جلد9000 قیمت فروش 5000 ناشر : گسترش علوم پایه
• درس و کنکور ریاضی عمومی 1 مولفان : مقسمی و نیکوکار (کاملا نو ) سال چاپ : 86 قیمت جلد : 6700 قیمت فروش :3500 ناشر : گسترش علوم پایه
• درس و کنکور ذخیره و بازیابی مولف : مقسمی (در حد نو) سال چاپ : 85 قیمت جلد: 5000 قیمت فروش : 2000
• درس و کنکور زبان عمومی مولف : محمد رضا حبیب وند سال چاپ : 85 قیمت جلد : 5500 قیمت فروش : 2000
• درس و کنکورسریع ویژوال بیسیک سال چاپ : 86 مولفان : جمعدار ، مقسمی قیمت جلد :9600 قیمت فروش : 4000
رایگان . برنامه نویسی پاسکال و سی (خلا صه دروس ، نکات مهم سوالات و پاسخ تشریحی کنکور سراسری و ازاد75 تا 84 ) مولف : عادلی نیا چاپ 84 ناشر : مدرسان شریف
رایگان . برنامه نویسی پاسکال (خلاصه دروس ، نکات مهم ، سوالات و پاسخ تشریحی کنکور سراسری و ازاد 75 تا 85 )
مولف : عادلی نیا چاپ 86 ناشر : مدرسان شریف (کاملا نو)
رایگان . سیستم عامل یونیکس – ویندوز – داس –و مفاهیم مولف : مهندس مهرداد سلامی
خلاصه درس ، نکات مهم ، به همراه سوالات و پاسخ تشریحی کنکور سراسری و ازاد 74 تا 82
(تقریبا نو ) چاپ 83 قیمت جلد : 2000 ناشر : مدرسان شریف

کنکور جامع مهندسی کامپیوتر کاردانی به کارشناسی (سراسری – ازاد) مولف : مهندس محمد تقی فرمرزی کنکور سالهای 74 تا 85 ( کاملا نو ) با پاسخ تشریحی انتشارات علوم ایران چاپ هشتم
قیمت جلد: 4900 قیمت فروش : 2300

 برترین نکات ساختمان داده (مقسمی و عادلی نیا ) قطع جیبی چاپ 86 (در حد نو )
قیمت جلد: 1000 قیمت فروش : 500
 برترین نکات ذخیره (مقسمی – عادلی نیا ) قطع جیبی سال چاپ 86 (در حد نو)
قیمت جلد : 1000 قیمت فروش : 500

- رایگان : سوالات کنکور 3 سال علمی کاربردی - ازاد
- رایگان : 6مجموعه تست استاد سعیدی نژاد ( سیستم عامل – ذخیره – مدار منطقی- ساختمان داده – پاسکال – زبان تخصصی )

همچنین چند کتاب دانشگاهی دارم که هدیه می دهم :
- کتاب معادلات دیفرانسیل چاپ 80 مولف : دکتر مسعود نیکوکار قیمت جلد: 3200
- حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی (در سه جلد) جورج توماس راس فینی سال 77- 78 مرکز نشر دانشگاهی تهران
- معارف اسلامی 1 چاپ 86 انتشارات معارف
- تست و گرامر انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه تالیف : عباس فرزام
- درس و کنکور مفاهیم سیستم عامل تالیف : مقسمی سال 85
- درس و کنکور زبان و ادبیات فارسی تالیف : کلیشمی

موبایل : 09127471548 ادیب