کلیه جزوه ها همراه با صوت مهندسی نرم افرار نصیر فقط 110 هزار

در این قسمت میتوانید جزوه و تست های سالهای گذشته را دریافت کنید
قفل شده
prog_anim

کلیه جزوه ها همراه با صوت مهندسی نرم افرار نصیر فقط 110 هزار

پست توسط prog_anim » جمعه 18 دی 1388, 12:43 pm

کلیه جزوه ها همراه با صوت مهندسی نرم افرار نصیر فقط 110 هزار تومان
تک درس : 20 هزار تومان
صدای کلاس ها با کیفیت بسیار بالا 74 کیلو بیت می باشد
مدار منطقی و معماری : دکتر اجلالی
سیستم عامل : مهندس عابد سلیمی
نظریه زبان ها و ماشین ها و اصول طراحی کامپایلر : دکتر کارگهی
ریاضیات : مهندس کریمی
امار و محاسبات عددی
پایگاه داده ها و ساختمان داده ها : دکتر ابراهیمی مقدم
زبان عمومی : فقط صوت

در ضمن کلیه آزمون های ماهان امسال که تا هر تاریخ برگزار شده باشد و 5 آزمون اول پارسه امسال
به غیر از هزینه کپی ( البته آزمون های پارسه رو بصورت میل دارم . و آزمون های ماهان رو هم می تونم عکس دیجیتال بگیرم و میل کنم.
فقط 35 هزار تومان
راستش من امسال خودم می خواستم امتحان بدم ولی پشیمون شدم واسه همین جزوه هام رو برای فروش گذاشتم برای تضمین معامله هر روشی که خودتون پیشنهاد کنید و می پسندید کلا جزوه ها خیلی تمیز نوشته شده و با خوندن این جزوه ها و فایل های صوتی دقیقا انگار سر کلاسید مدار منطقی و معماری دکتر اجلالی فوق العادست اصلا قابل قیاس با کتاب های هادی یوسفی (پوران ) نیستش ..سیستم عامل عابد سلیمی هم عالیه دکتر کارگهی رو هم که حتما همه می شناسید دید بسیار خوبی برای نظریه می ده و کامپایلر رو هم که اصلا بدون استاد نمی شه رفت طرفش
ابراهیمی مقدم هم بد نیست ولی نه به خوبیه بقیه ریاضیات مهندسی مهندس کریمی رو فقط باید ببینید تا متوجه شید که چه قدر با بقیه کتاب ها فرق داره
09359492362

AliSaei

Re: کلیه جزوه ها همراه با صوت مهندسی نرم افرار نصیر فقط 110 هزار

پست توسط AliSaei » یک‌شنبه 26 اردیبهشت 1389, 6:28 pm

سلام
من در شهر رشت مشغول خواندن برای ارشد کامپیوتر هستم. متاسفانه دانشگاه گیلان رشته کامپیوتر را تازه راه اندازی کرده و فعلا هم ارشد ندارن. برای ارشد من جزوهای نصیر را می خواندم و با راهنمایی ها دوستمان کاملا موافقم. در مورد درس نظریه دکتر کارگهی واقعا عالیه و من خیلی مطلب یاد گرفتم. در مورد درس مدارمنطقی و معماری کامپیوتر هم من به جزوه های دکتر نامور مهندس یوسفی و دکتر اجلالی نگاهی کردم. باید بگم که جزوه دکتر نامور برای کنکور خیلی مفید نیست چون خیلی از مطالبی که در کنکور هست تو این جزوه نیست. جزوه مهندس یوسفی هم بد نیست ولی جزوه دکتر اجلالی واقعا عالیه. من از وسطش شروع کردم خوندن ولی تازه می فهمم معماری یعنی چی. واقعا خوش به حال بچه های شریف با این استادایی که دارن.

قفل شده