كتابهاي سنجش تكميلي يا ماهان براي ارشد

در این قسمت میتوانید جزوه و تست های سالهای گذشته را دریافت کنید
قفل شده
nasrGod

كتابهاي سنجش تكميلي يا ماهان براي ارشد

پست توسط nasrGod » شنبه 16 آبان 1388, 8:12 am

سلام دوستان كسي كتاب از اين دو موسسه داره ( سنجش تكميلي يا ماهان)من نياز دارم مخصوصا" ساختمان گسسته و هوش مصنوعي و سيستم عامل و مهندسي نرم و ... اگه pdf رو داريد براي ما هم بزاريد در غير اينصورت خريدار كتاب شماييم

nasrGod

Re: كتابهاي سنجش تكميلي يا ماهان براي ارشد

پست توسط nasrGod » شنبه 16 آبان 1388, 7:37 pm

پیر کاردانی نوشته شده:
nasrGod نوشته شده:سلام دوستان كسي كتاب از اين دو موسسه داره ( سنجش تكميلي يا ماهان)من نياز دارم مخصوصا" ساختمان گسسته و هوش مصنوعي و سيستم عامل و مهندسي نرم و ... اگه pdf رو داريد براي ما هم بزاريد در غير اينصورت خريدار كتاب شماييم
سلام
لطفا به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید.
تاپیک قفل و به زودی حذف خواهد شد.

یا علی
خسته نباشيد دوست عزيز متاسفانه من تاپيكي در اين زمينه كه كتابهاي اين موسسه رو داشته باشه پيدا نكردم به همين خاطر اينجا تااپيك زدم در صورت وجود اين چنين تاپيكي تقاضا دارم منو راهنمايي كنيد
با نهايت تشكر

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 16 آبان 1388, 9:51 pm

nasrGod نوشته شده:
پیر کاردانی نوشته شده:
nasrGod نوشته شده:سلام دوستان كسي كتاب از اين دو موسسه داره ( سنجش تكميلي يا ماهان)من نياز دارم مخصوصا" ساختمان گسسته و هوش مصنوعي و سيستم عامل و مهندسي نرم و ... اگه pdf رو داريد براي ما هم بزاريد در غير اينصورت خريدار كتاب شماييم
سلام
لطفا به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید.
تاپیک قفل و به زودی حذف خواهد شد.

یا علی
خسته نباشيد دوست عزيز متاسفانه من تاپيكي در اين زمينه كه كتابهاي اين موسسه رو داشته باشه پيدا نكردم به همين خاطر اينجا تااپيك زدم در صورت وجود اين چنين تاپيكي تقاضا دارم منو راهنمايي كنيد
با نهايت تشكر
سلام
دوست عزیز منظور بنده این بود که این تاپیک رو باید در بخش جزوه و تست قرار می دادید تا بهتر باشه.
بهر حال تاپیک به اینجا منتقل شد.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

رضا ایرانی

پست توسط رضا ایرانی » چهارشنبه 12 اسفند 1388, 1:47 am

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم هیچ وقت برای کنکور پک خریداری نکنید، چون هر موسسه ای فقط بعضی از کتابهاش خوبه. پس از موسسات مختلف اگه بهترینهارو خریداری کنید خیلی بهتره تا اینکه یک بسته ی کامل از جزوات رو از یک موسسه بگیرید. از کسایی که کنکور دادن میتونید برای گلچین کردن جزوات استفاده کنید.

قفل شده