فیلم کلاس های چهارم دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

در این قسمت میتوانید جزوه و تست های سالهای گذشته را دریافت کنید
قفل شده
djsohrab2007

فیلم کلاس های چهارم دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

پست توسط djsohrab2007 » یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 2:52 am

سلام
من کارشناسی علوم کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف می خونم،تو نت می چرخیدم که سایت دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف را دیدم، بعد یک خورده که سرچ زدم یک سری مطالب هم در اون مورد روی آپارات دیدم گفتم همش را خلاصه اینجا بنویسم که کنکوری ها ببینند ( اینجا را هم اینجوری پیدا کردم که تو گوگل زدم : " فروم + کنکور " بعدش اینجا اومد ) آخه اولین باری است که یک مرکز غیردولتی محصول رایگان بیرون میده !!! shad
برای خودم هم غرور داشت که یکی از مراکز آموزشی دانشگاهمون همچین کار باحالی کرده.

من هم یک ایمیل به اونها دادم،جالبه که سریع جواب دادند، متن ایمیل و جواب اونها را هم آخر این پست می گذارم.
اینم بگم که سایت و فروم اونها تازه ی تازه راه افتاده!!!

تو درباره ی مای سایتش نوشته بود :

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف در سال 1383 تاسیس و زیر نظر دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه جهت ایجاد عدالت آموزشی در میهن عزیزمان فیلم کلاس های درسی چهارم دبیرستان خود را منتشر خواهد کرد.

در صفحه اول سایتش هم نوشته : ( من در این موارد به اونها میل زدم )

1. می توانیم آدرس و شماره تلفن و اسم درس مورد نظر خودمون را به صندوق پستی اونها میل کنیم تا فیلم کلاس های درسی که خواستیم را برای ما بفرستند.
2. اگر سوالی یا اشکالی داشتیم می تونیم در فروم مدرسه بپرسیم. تا جواب بدند.
3.تمرین ها و آزمون هایی که مدرسه ی اونها برگزار می کند را روی سایت برای دانلود قرار می دهند.

نکات تکمیلی در آپارات

کیفیت فیلم ها HD است ( یعنی 1280x720 ).
آدرس سایتشون : دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
ایمیلشون : info@sanatisharif.ir

ایمیل من به اونها :
با عرض سلام و خسته نباشید،
در مورد فیلم کلاس های چهارم دبیرستان شما چندتا سوال داشتم :
1. از کجا می توانیم از کیفیت فیلم های شما مطمئن بشیم که بعد از خرید پشیمون نشیم.
2. هزینه ی این فیلم ها چقدر است ؟ مثلا اگر من فیلم کل گسسته را بخواهم چقدر می شود؟
3. چطوری فیلم را برای ما می فرستید ؟ می تونیم از شما به جای دی وی دی لینک دانلود بخریم ؟
4. سوالاتی که در فروم می پرسیم را معلم ها جواب می دهند یا بچه ها ؟

جواب آنها :
سلام،
فیلم کلاس های دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف فروشی نیست و جهت دانلود برای همگان روی سایت مدرسه قرار خواهد گرفت، شما می توانید با مراجعه به سایت دبیرستان و سپس مقطع چهارم دبیرستان ( یا دوره ی آموزشی چهارم دبیرستان ) لیست دروس دبیرستان را مشاهده کنید سپس با انتخاب هر درس از سمت راست گزینه ی فیلم های آموزشی را انتخاب کنید تا لیست فیلم ها را مشاهده کنید. ( توصیه من به شما این است که حتما در سایت ثبت نام کنید و بعد این مراحل را طی کنید بدین ترتیب یک پروفایل شخصی خواهید داشت )
تنها کافی است که یک قسمت از فیلم ها را دانلود کنید و کیفیت آن را بررسی نمایید بنابراین لزومی به توضیح بیشتر نمی دانم.
فیلم ها در تاریخ 30 شهریور ماه به طور کامل روی سایت قرار خواهند گرفت. از تاریخ 24 شهریور شروع به آپلود فیلم ها خواهیم کرد.

اما در مورد کسانی که تقاضا می کنند که این فیلم ها را برای آنها پست کنیم، هزینه ی هر دی وی دی 2500 تومان است و این دی وی دی ها از طریق اداره ی پست ارسال شده و هزینه ی آن بر عهده ی مشتری است.

حجم هر فیلم تقریبا 500 مگابایت است ،در هر دی وی دی حدود 9 تا فیلم قرار می گیرد. ( 9 ساعت آموزش )

در مورد گسسته که فرمودید اگر خودتان دانلود کنید که هزینه ای نخواهد داشت اما اگر سفارش دهید که برای شما پست کنیم بستگی دارد که کل فیلم ها در چند دی وی دی جا شود. تعداد دی وی دی ها معلوم نیست چرا که فیلم ها از قبل ضبط نشده اند بلکه در هر سال از کلاس های درس همان سال فیلم می گیریم به طور مثال امروز 2 ساعت ضبط تحلیلی و 1 ساعت زبان و 1 ساعت دیفرانسیل و 1 ساعت عربی داشتیم.
اگر شما در خواست ارسال دهید ما با شما هماهنگ خواهیم کرد که فیلم ها را در چند نوبت برای شما ارسال کنیم و جواب شما تعداد دی وی دی ها را مشخص خواهد کرد.
سوالاتی که در تالار گفت و گوی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف پرسیده می شوند توسط اعضای فروم ( فارق التحصیلان، دانش آموزان دبیرستان و دانش آموزان اکثر نقاط کشور قابل پاسخ خواهد بود ) و در نهایت هر دو هفته یک بار سوالاتی که به آنها پاسخ داده نشده را به معلم درس می دهیم تا آن سوالات را در کلاس حل کنند و شما می توانید فیلم آن را دانلود کنید یا مثل قبل سفارش دهید.
اگر شما کسی یا شرکتی را می شناسید که حاضر است از این محصول حمایت مالی کند حتما بفرمایید تا با ما تماس بگیرند چرا که قصد داریم دی وی دی های کلاس را در مناطق محروم کشور پخش کنیم .
افرادی وجود دارند که اینترنت ندارند فیلم ها را دانلود کنند و یا سفارش کنند، هدف ما برقراری عدالت آموزشی در سطح میهن عزیزمان ایران است.

--دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف