تورو خدا به حق فاطمه زهرا بهم کمک کنید

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
قفل شده
حامد دهقان

تورو خدا به حق فاطمه زهرا بهم کمک کنید

پست توسط حامد دهقان » دوشنبه 18 مهر 1390, 7:44 pm

من ÷س از دوسال پشت کنکور کاردانی الکترونیک سجاد مشهد قبول شدم دیپلم ریاضیم نمیدونم رشتم چه جوریه بازار کار داره یانه راهنماییم کنید تورو خدا به برق علاقه دارم اما اکترونیک نمیدونم رشته الکترونیک چه جوریه بخدا رتبم خوب بود ولی اشتباهی کدش رو وارد کردم چی کار کنم خیلی ادم بد شانسیم بچه ها کنکور کاردانی چه جوریه ظرفیت ها چه جوریه

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: تورو خدا به حق فاطمه زهرا بهم کمک کنید

پست توسط siteman » دوشنبه 18 مهر 1390, 7:53 pm

حامد دهقان نوشته شده:من ÷س از دوسال پشت کنکور کاردانی الکترونیک سجاد مشهد قبول شدم دیپلم ریاضیم نمیدونم رشتم چه جوریه بازار کار داره یانه راهنماییم کنید تورو خدا به برق علاقه دارم اما اکترونیک نمیدونم رشته الکترونیک چه جوریه بخدا رتبم خوب بود ولی اشتباهی کدش رو وارد کردم چی کار کنم خیلی ادم بد شانسیم بچه ها کنکور کاردانی چه جوریه ظرفیت ها چه جوریه
ببین رشته الکترنیک رشته ی بدی هم نیس.....سوالت واضح نیست الان کاردانی قبول شدی؟یا کارشناسی ؟پیش دانشگاهی داری؟
از همه ی اینا گذشته اگه به رشته ات علاقه نداری ایشالله اگر تکمیل ظرفیت بود برو رشته برق goll
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

Re: تورو خدا به حق فاطمه زهرا بهم کمک کنید

پست توسط amino » دوشنبه 18 مهر 1390, 11:39 pm

siteman نوشته شده:
حامد دهقان نوشته شده:من ÷س از دوسال پشت کنکور کاردانی الکترونیک سجاد مشهد قبول شدم دیپلم ریاضیم نمیدونم رشتم چه جوریه بازار کار داره یانه راهنماییم کنید تورو خدا به برق علاقه دارم اما اکترونیک نمیدونم رشته الکترونیک چه جوریه بخدا رتبم خوب بود ولی اشتباهی کدش رو وارد کردم چی کار کنم خیلی ادم بد شانسیم بچه ها کنکور کاردانی چه جوریه ظرفیت ها چه جوریه
ببین رشته الکترنیک رشته ی بدی هم نیس.....سوالت واضح نیست الان کاردانی قبول شدی؟یا کارشناسی ؟پیش دانشگاهی داری؟
از همه ی اینا گذشته اگه به رشته ات علاقه نداری ایشالله اگر تکمیل ظرفیت بود برو رشته برق goll
خیره ان شالله sbl
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

قفل شده