اورژانسی جواب می خوام

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
قفل شده
mardeshahi@yahoo.com

اورژانسی جواب می خوام

پست توسط mardeshahi@yahoo.com » شنبه 3 اردیبهشت 1390, 10:55 am

من لیسانس تربیت بدنی هستم و دارم می رم خدمت.جدیدا فهمیدم که افسردگی دارم و واسه معافیت اقدام کردم.کارت اصطلاحا قرمز می دن بهم می خواستم معایبشو بدونم

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: اورژانسی جواب می خوام

پست توسط مهيار » شنبه 3 اردیبهشت 1390, 12:42 pm

سلام به شما دوست من
بهتر بود این سئوالتونو تو بخش نظام وظیفه مطرح می کردید تا زودتر به جواب می رسیدید
تا جایی که من میدونم کارت قرمز و سبز دیگه در کار نیست و واسه همه معافیت پزشکی با کارت های مغناطیسی میدن که روی کارت دلیل معافیت رو با توجه به بند و ماده مورد نظرش مینویسند .
موفق باشید
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

saghar25

پست توسط saghar25 » جمعه 31 تیر 1390, 11:37 am

سلام اسم من زینب تازه همین الان عضو این سایت شدم وخوب از قوانین زیاد وطلع نیستم دنبال منابع درس حقوق گرایش ثبت میگردم که این سایت را پیدا کردم نمیدونم اینجا که دارم این درخواست را میدم درسته یا نه اما خوشحال میشم اگه کسی منابع آزمون درس حقوق گرایش ثبت را برای مقطعه کارشناسی داره بهم معرفی کنه

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

پست توسط travian » جمعه 31 تیر 1390, 11:00 pm

saghar25 نوشته شده:سلام اسم من زینب تازه همین الان عضو این سایت شدم وخوب از قوانین زیاد وطلع نیستم دنبال منابع درس حقوق گرایش ثبت میگردم که این سایت را پیدا کردم نمیدونم اینجا که دارم این درخواست را میدم درسته یا نه اما خوشحال میشم اگه کسی منابع آزمون درس حقوق گرایش ثبت را برای مقطعه کارشناسی داره بهم معرفی کنه

سلام. به این سایت خوش اومدید

واقعیتش رو بخواید اکثر افرادی که اینجا هستن دانشجوی رشته کامپیوتر هستن ، البته شاید افرادی باشن که بتونن به شما کمک کنن ولی احتمالش کمه

به نظر من بهترین کار اینه که شما تو گوگل سرچ کنید ، اونطوری سریعتر و بهتر می تونید به نتیجه برسید

موفق باشید
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

قفل شده