اخبار سایت

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سایت در این قسمت قرار میگیرد
Ramin

اخبار سایت

پست توسط Ramin » سه‌شنبه 16 بهمن 1386, 7:34 pm

متاسفانه آخرین باری که سایت برای مدتی در دسترس نبود مشکلاتی در دیتابیس وجود داشته که پس از راه اندازی مجدد سایت پست های خیلی از دوستان پاک شده ، توی این مدت هم تقریبا از 20 تا کاربر پیام دریافت کردم که گفته بودند پست هاشون رو پاک کردم ، ولی این دست ما نبوده ، به خاطر مشکلات دیتابیس بوده که خواستم اینجا اعلام کنم تا سو تفاهم ها برطرف بشه . :wink:
آخرین ویرایش توسط Ramin در جمعه 19 بهمن 1386, 8:14 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 16 بهمن 1386, 8:19 pm

اگه اين اقا رامين نبود تكليف اين سايت چي مي خواست بشه؟

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » سه‌شنبه 16 بهمن 1386, 9:57 pm

ممنون از خبر تون و اطلاع رساني كامل شما آقاي رامين . ولي اگر همه براي شما پيام ميفرستند كه چرا پستهاي ما را پاك مي كنيد دليلش اينه كه شما از بقيه مديران خوب تالار فعاليت تون بيشتر هستش و بيشتر به فروم سر مي زنيد . خوب همه فكر مي كنند كه شما پستها رو حذف مي كنيد . :wink:
باز هم ممنون از شما و بقيه مديران محترم فروم و سايت . :roll:
آخرین ویرایش توسط Milo در چهارشنبه 17 بهمن 1386, 9:27 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

Ramin

پست توسط Ramin » سه‌شنبه 16 بهمن 1386, 10:59 pm

بله ، متاسفانه به خاطر اینکه من بیشتر هستم همه چیز میوفته گردن من ، انشاالله اسفند که برم خدمت یکم بهتر میشه :wink:
حتی بیشتر پست های خود من تو صفحه جزوات پاک شد به خاطر این مشکل .
آقا پیمان باید یه فکری به حال این سایت بکنه ، هم ورژنش قدیمیه و ممکنه دوباره این انفاق بیفته .

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » شنبه 20 بهمن 1386, 5:29 pm

آقا پیمان باید یه فکری به حال این سایت بکنه ، هم ورژنش قدیمیه و ممکنه دوباره این انفاق بیفته .
آره واقعا ، این سایت یه سری مشکلات عمده داره که باید به حالشون یه فکری بشه.در کل می شه گفت phpBB ضعیفه ، ای کاش سایت روی پلتفرم هایی مثل vBulletin پیاده سازی می شد.

آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tolstoi » یک‌شنبه 21 بهمن 1386, 2:07 pm

سلام وخسته نیاشید

فکری به حال این سایت بکنید و مهم تر از دیتا بیس spyware هست که ظاهرا هر کس وارد سایت میشه به اون گرفتار میشه و یه صفحه نا خواسته باز میشه که به راحتی بسته نمیشه .برای سایتی که عنوان دانشجویان کامپیوتر رو یدک میکشه اصلا جالب نیست.

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » یک‌شنبه 21 بهمن 1386, 3:50 pm

فکر کنم بهتره یه قسمت توی صفحه اصلی فروم برای طرح مشکلات و مسائلی که کاربران سایت باهاش روبرو می شن در نظر گرفته بشه.

Ramin

پست توسط Ramin » یک‌شنبه 21 بهمن 1386, 6:06 pm

sjj نوشته شده:فکر کنم بهتره یه قسمت توی صفحه اصلی فروم برای طرح مشکلات و مسائلی که کاربران سایت باهاش روبرو می شن در نظر گرفته بشه.
مشکلات انقدر زیاده که با این چیزا حل نمیشه ، باید فکر اساسی کرد ، به نظر من باید این فروم یک بار از اول کوبیده بشه و دوباره ساخته بشه ، اونم با فروم های قوی تر ، PHPBB برای این سایت جواب نمیده ، مخصوصا این اسپمر ها که دیگه امان ما رو بریدند و نمیشه کنترلشون کرد .

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » جمعه 3 اسفند 1386, 9:43 am

با سلام خدمت همه دوستان.
امروز اولين جمعه اسفندماه هست.
وقتي وارد سايت شدم ، نزديك به 40 اسپم درسايت بود و جالبش اينه كه اسپمر ها هم جزو حاضرين سايت هستن و ولكن هم نيستند. هر اسپمي كه پاك مي كنم 5 تا ديگه ظاهر ميشه :x
امان از دست اين اسپمر ها ، مثل اينكه اينا هم جمعه ها تعطيل هستند!! نشستن دارن مارو اسپم ميكنن!!

اميدوارم يه روزي فروم از شر اين اسپمر ها خلاص شه تصویر
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 3 اسفند 1386, 10:57 am

من پیشنهاد خودم رو برای از بین بردن این مشکل به پیمان دادم ولی انگار که ایشون سرشون خیلی شلوغه و ..........
اگر اینجوری پیش بره منم از مدیریت کناره گیری میکنم :wink:

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 4 اسفند 1386, 8:18 am

من نمي تونم 4 تا از تالار ها رو مديريت كنم.
بخاطر همين نميتونم اسپم هاي اون تالار ها رو پاك كنم.

در ضمن رامين خان من تصميم شما رو وتو مي كنم.
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 4 اسفند 1386, 12:28 pm

دوستان هر کس این پیام رو میخونه بره صفحه اول سایت ( http://www.karshenasi.com ) و در قسمت Comment یه پیام بزاره که این پیمان عزیز چند دقیقه وقتش رو به ما بده تا مشکل اسپمر ها رو حل کنیم ، من تا حالا چندین بار پیام و ایمیل فرستادم اما .................

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 12:06 pm

بخش روانشناسی به سایت اضافه شد :wink:
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » پنج‌شنبه 27 تیر 1387, 12:21 pm

برای نظم دادن به بخش کاردانی به کارشناسی به صورت موقت ارسال تاپیک برای اعضا غیر فعال شد .
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

Re: اخبار سایت

پست توسط Ramin » چهارشنبه 23 مرداد 1387, 11:23 am

تالار شعر و ادبیات به 3 انجمن شعر ، ادبیات جهان و ادبیات طنز تقسیم شد bil:

منتظر خبرهای جدید باشید sbl

قفل شده